"Қазақстан Республикасы прокуратура органдарының ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын ашық деректер тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2016 жылғы 29 қаңтардағы № 22 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2018 жылғы 9 қарашадағы № 137 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2018 жылғы 19 қарашада № 17761 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының м.а. 2021 жылғы 10 желтоқсандағы № 159 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Бас Прокурорының м.а. 10.12.2021 № 159 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы прокуратура органдарының ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын ашық деректер тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2016 жылғы 29 қаңтардағы № 22 бұйрығына (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13343 болып тіркелген, 2016 жылғы 10 наурызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрыққа "Қазақстан Республикасы прокуратура органдарының ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын ашық деректер тізбесі" деген қосымша осы бұйрықтың қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитеті (бұдан әрі – Комитет) заңнамада белгіленген тәртіпте:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялау және оған енгізу үшін жіберуді;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының ресми интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Комитет Төрағасына жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Бас Прокуроры
Қ. Қожамжаров
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ақпарат және коммуникациялар
министрі
_________________ Д. Абаев
2018 жылғы " " _________
Қазақстан Республикасы
Бас прокуратурасының
Құқықытқ статистика және
арнайы есепке алу жөніндегі комитеті
Төрағасының орынбасары Р.Әлкенев
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының
2018 жылғы 9 қарашадағы
№ 137 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының
2016 жылғы 29 қаңтардағы
№ 22 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы прокуратура органдарының ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын ашық деректер тізбесі
Ашық деректер жиынтығының атауы
Өзектендіру кезеңі
Ұсыну мерзімі
Ақпарат көзі
Жауапты бөлімше
1
Прокуратура органының құрылымы (бөлімшенің атауы, басшының ТАӘ (болған жағдайда), байланыстары, азаматтарды қабылдау тәртібі, заңды мекенжайы, геолокация)
тоқсан сайын
есепті мерзімнен кейінгі айдың 5 күніне
Ашық деректер интернет-порталының автоматтандырылған жұмыс орны
Прокуратура органының кадр қызметі
2
"Прокурордың өтініштерді шешу, заңдарды түсіндіру және өтініштерді қарау тәртібі туралы заңнаманы қолдануды қадағалау бойынша жұмысы туралы" № 8 нысанды статистикалық есеп
ай сайын
есепті мерзімнен кейінгі айдың 8 күніне
Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының (бұдан әрі – ҚР БП) АРІ жүйесі
Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитетінің (бұдан әрі – Комитет) Қылмыстық саладағы құқықтық ақпаратты қалыптастыру басқармасы
3
"Тіркелген қылмыстық құқық бұзушылықтар туралы" № 1-М нысанды статистикалық есеп
ай сайын
есепті мерзімнен кейінгі айдың
5 күніне
ҚР БП-нің АРІ жүйесі
Комитеттің Азаматтық және әкімшілік салалардағы құқықтық ақпаратты қалыптастыру басқармасы
4
"Есірткі заттардың, психотроптық және улы заттардың, прекурсорлардың, сол тектестердің заңсыз айналымына және қылмыстық істер бойынша заттай дәлелдемелерге байланысты құқық бұзушылықтар туралы"
№1-Н нысанды статистикалық есеп
тоқсан сайын
есепті мерзімнен кейінгі айдың 12 күніне
ҚР БП-нің АРІ жүйесі
Комитеттің
Қылмыстық саладағы құқықтық ақпаратты қалыптастыру басқармасы
5
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдарымен жүзеге асырылатын тексерулерді тағайындау туралы актілерді тіркеу және есепке алу туралы" №1-П нысанды есеп
тоқсан сайын
есептілік мерзімінен кейінгі айдың 10 күніне
ҚР БП-нің АРІ жүйесі
Комитеттің
Бақылау және қадағалау органдарының тексерістерін үйлестіру және есепке алу бөлімі
6
"Жеке және заңды тұлғалардың өтініштерін қарау туралы" № 1-ТӨ нысанды есеп
тоқсан сайын
есептілік мерзімінен кейінгі айдың 12 күніне
ҚР БП-нің АРІ жүйесі
Комитеттің
Азаматтық және әкімшілік салалардағы құқықтық ақпаратты қалыптастыру басқармасы
7
"Қылмыстық қудалау органдарының жұмысы туралы" № 1-Е нысанды статистикалық есеп
ай сайын
есепті мерзімнен кейінгі айдың 10 күніне
ҚР БП-нің АРІ жүйесі
Комитеттің
Қылмыстық саладағы құқықтық ақпаратты қалыптастыру басқармасы
8
"Уәкілетті органдардың әкімшілік құқық бұзушылықтар жөніндегі істерді қарау нәтижелері туралы" №1-ӘІ нысанды статистикалық есеп
тоқсан сайын
есепті мерзімнен кейінгі айдың 20 күніне
ҚР БП-нің АРІ жүйесі
Комитеттің
Азаматтық және әкімшілік салалардағы құқықтық ақпаратты қалыптастыру басқармасы
9
"Жол көлік оқиғасы салдарынан зардап шеккен адамдар туралы" № ЖКО-1 нысанды статистикалық есеп
ай сайын
есепті мерзімнен кейінгі айдың 7 күніне
ҚР БП-нің АРІ жүйесі
Комитеттің
Азаматтық және әкімшілік салалардағы құқықтық ақпаратты қалыптастыру басқармасы
10
"Халықаралық шарттардың қолданылуын және міндеттемелердің орындалуын қадағалау бойынша прокурордың жұмысы туралы" №7 нысанды статистикалық есеп
тоқсан сайын
есепті мерзімнен кейінгі айдың 8 күніне
ҚР БП-нің АРІ жүйесі
Комитеттің
Қылмыстық саладағы құқықтық ақпаратты қалыптастыру басқармасы
11
"Прокурордың әлеуметтік-экономикалық саладағы заңдылықты қадағалау бойынша жұмысы туралы" №1 нысанды статистикалық есеп
тоқсан сайын
есепті мерзімнен кейінгі айдың 8 күніне
ҚР БП-нің АРІ жүйесі
Комитеттің
Азаматтық және әкімшілік салалардағы құқықтық ақпаратты қалыптастыру басқармасы
12
"Прокурордың қылмыстық істер және жазаны орындау бойынша сот актілерінің заңдылығын қадағалау жөніндегі жұмысы туралы" № 2 нысанды статистикалық есеп
тоқсан сайын
есепті мерзімнен кейінгі айдың 8 күніне
ҚР БП-нің АРІ жүйесі
Комитеттің
Қылмыстық саладағы құқықтық ақпаратты қалыптастыру басқармасы
13
Жасырын тергеу әрекеттерін жүргізуге прокурордың санкциялары туралы мәліметтерді қоспағанда, "Прокурордың қылмыстық процестің сотқа дейінгі сатысындағы заңдылығын қадағалау бойынша жұмысы туралы" № 3 нысанды статистикалық есеп
тоқсан сайын
есепті мерзімнен кейінгі айдың 8 күніне
ҚР БП-нің АРІ жүйесі
Комитеттің
Қылмыстық саладағы құқықтық ақпаратты қалыптастыру басқармасы
14
"Қылмыстық істерді қарау жөніндегі бірінші сатыдағы соттардың жұмысы туралы есеп"
№ 1 нысанды статистикалық есеп
тоқсан сайын
есепті мерзімнен кейінгі айдың 10 күніне
ҚР БП-нің АРІ жүйесі
Комитеттің
Қылмыстық саладағы құқықтық ақпаратты қалыптастыру басқармасы
15
"Бірінші сатыдағы соттардың азаматтық iстердi қарау туралы есебі"
№ 2 нысанды статистикалық есеп
тоқсан сайын
есепті мерзімнен кейінгі айдың 10 күніне
ҚР БП-нің АРІ жүйесі
Комитеттің
Азаматтық және әкімшілік салалардағы құқықтық ақпаратты қалыптастыру басқармасы
16
"Соттардың жеке айыптау iстерi бойынша шағымдарды қарауы туралы есебі"
№ 2-Ж нысанды статистикалық есеп
тоқсан сайын
есепті мерзімнен кейінгі айдың 10 күніне
ҚР БП-нің АРІ жүйесі
Комитеттің
Қылмыстық саладағы құқықтық ақпаратты қалыптастыру басқармасы
17
"Қылмыстық істерді қарау жөніндегі апелляциялық сатыдағы соттардың жұмысы туралы есеп" № 6 нысанды статистикалық есеп
тоқсан сайын
есепті мерзімнен кейінгі айдың 10 күніне
ҚР БП-нің АРІ жүйесі
Комитеттің
Қылмыстық саладағы құқықтық ақпаратты қалыптастыру басқармасы
18
"Апелляциялық сатыда азаматтық iстердi қарау бойынша есеп" № 7 нысанды статистикалық есеп
тоқсан сайын
есепті мерзімнен кейінгі айдың 10 күніне
ҚР БП-нің АРІ жүйесі
Комитеттің
Азаматтық және әкімшілік салалардағы құқықтық ақпаратты қалыптастыру басқармасы
19
"Кәмелетке толмағандарды соттау туралы" № 12 нысанды статистикалық есеп
тоқсан сайын
есепті мерзімнен кейінгі айдың 10 күніне
ҚР БП-нің АРІ жүйесі
Комитеттің
Қылмыстық саладағы құқықтық ақпаратты қалыптастыру басқармасы
20
"Сот актілері шығарылған тұлғалар саны туралы" № 10 нысанды статистикалық есеп
тоқсан сайын
есепті мерзімнен кейінгі айдың 10 күніне
ҚР БП-нің АРІ жүйесі
Комитеттің
Қылмыстық саладағы құқықтық ақпаратты қалыптастыру басқармасы
21
"Кассациялық сатыда азаматтық істерді қарау бойынша есеп" № 7-К нысанды статистикалық есеп
тоқсан сайын
есепті мерзімнен кейінгі айдың 10 күніне
ҚР БП-нің АРІ жүйесі
Комитеттің
Азаматтық және әкімшілік салалардағы құқықтық ақпаратты қалыптастыру басқармасы
22
"Кассациялық сатының қылмыстық істерді қарау бойынша жұмысы туралы есеп" № 6-К нысанды статистикалық есеп
тоқсан сайын
есепті мерзімнен кейінгі айдың 10 күніне
ҚР БП-нің АРІ жүйесі
Комитеттің
Қылмыстық саладағы құқықтық ақпаратты қалыптастыру басқармасы
23
"Сот актілерін орындау бойынша жұмыс туралы"
№ 4 нысанды статистикалық есеп
тоқсан сайын
есепті мерзімнен кейінгі айдың 10 күніне
ҚР БП-нің АРІ жүйесі
Комитеттің
Азаматтық және әкімшілік салалардағы құқықтық ақпаратты қалыптастыру басқармасы
24
"ТМД қатысушы-мемлекеттерінің аумағында шетелдік азаматтар және азаматтығы жоқ адамдар жасаған, сондай-ақ оларға қатысты жасалған қылмыстар туралы" № ТМД-3 нысанды статистикалық есеп
тоқсан сайын
есепті мерзімнен кейінгі айдың 8 күніне
ҚР БП-нің АРІ жүйесі
Комитеттің
Қылмыстық саладағы құқықтық ақпаратты қалыптастыру басқармасы
25
"Қылмыстылық жағдайы және қылмыстық бұзушылықтарды тергеп-тексеру нәтижелері туралы статистикалық ақпарат"
№ ТМД-1 нысанды статистикалық есеп
тоқсан сайын
есепті мерзімнен кейінгі айдың 8 күніне
ҚР БП-нің АРІ жүйесі
Комитеттің
Қылмыстық саладағы құқықтық ақпаратты қалыптастыру басқармасы
26
"Экстремизмге, терроризмге байланысты қылмыстық құқық бұзушылықтар туралы және прокурорлық қадағалау жағдайы туралы" № 1-ЭТ нысанды статистикалық есеп
тоқсан сайын
есепті мерзімнен кейінгі айдың 8 күніне
ҚР БП-нің АРІ жүйесі
Комитеттің
Қылмыстық саладағы құқықтық ақпаратты қалыптастыру басқармасы
27
"Прокурордың азаматтық және әкімшілік істер жөніндегі сот актілерінің және атқарушылық іс жүргізудің заңдылығын қадағалау бойынша жұмысы туралы" №5 нысанды статистикалық есеп
тоқсан сайын
есепті мерзімнен кейінгі айдың 8 күніне
ҚР БП-нің АРІ жүйесі
Комитеттің
Азаматтық және әкімшілік салалардағы құқықтық ақпаратты қалыптастыру басқармасы
28
Кәмелетке толмағандардың жыныстық тиіспеушілігіне қарсы қылмыстық құқық бұзушылық жасағаны үшін қылмыстық жауаптылыққа тартылған адамдар туралы мәліметтер
ақпараттың келіп түсуіне қарай
есепті мерзімнен кейінгі айдың 10 күніне
ҚР БП-нің АРІ жүйесі
Комитеттің
Қылмыстық саладағы құқықтық ақпаратты қалыптастыру басқармасы
29
"Анықтаудан, тергеуден, соттан, сондай-ақ жазасын өтеуден немесе пробациялық бақылауды жүзеге асырудан жалтарылған тұлғалар, хабар-ошарсыз жоғалғандар, туған-туыстарымен байланысын жоғалтқандар, атқару іс жүргізуі бойынша борышкерлер, мемлекет мүддесі үшін тағылған талап қоюлар бойынша жауапкерлерді іздеу туралы, алиментті өндіріп алу, мертігу және басқа да денсаулықтың зақымдануына, асыраушының қайтыс болуына әкеліп соқтырған зияндардың орнын толтыру туралы, сондай-ақ мәйіттердің және өздері туралы белгіленген мәліметті бере алмайтын адамдардың жеке басын анықтау бойынша жұмыстардың нәтижесі туралы" №1-І нысанды статистикалық есеп
ай сайын
есепті мерзімнен кейінгі айдың 8 күніне
ҚР БП-нің АРІ жүйесі
Комитеттің
Қылмыстық саладағы құқықтық ақпаратты қалыптастыру басқармасы
30
Экстремистік деп танылған және шеттен әкелуге, басып шығаруға және Қазақстан Республикасы аумағында таратуға тыйым салынған діни әдебиеттің және ақпараттық материалдардың тізімі
тұрақты
ақпараттың келіп түсуіне қарай
ҚР БП-нің АРІ жүйесі
Комитеттің
Қылмыстық саладағы құқықтық ақпаратты қалыптастыру басқармасы
31
Террористік ұйымдардың тізімі
ақпараттың келіп түсуіне қарай
ақпараттың келіп түсуіне қарай
ҚР БП-нің АРІ жүйесі
Комитеттің
Қылмыстық саладағы құқықтық ақпаратты қалыптастыру басқармасы
32
Экстремистік ұйымдардың тізімі
ақпараттың келіп түсуіне қарай
ақпараттың келіп түсуіне қарай
ҚР БП-нің АРІ жүйесі
Комитеттің
Қылмыстық саладағы құқықтық ақпаратты қалыптастыру басқармасы
33
"Сыбайлас жемқорлық қылмыстар, оларды жасаған, сотталған адамдар, сыбайлас жемқорлық қылмыстар туралы қылмыстық істердің қозғалысы және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылық субъектілері туралы"
№3-К нысанды статистикалық есеп
ай сайын
есепті мерзімнен кейінгі айдың 8 күніне
ҚР БП-нің АРІ жүйесі
Комитеттің
Қылмыстық саладағы құқықтық ақпаратты қалыптастыру басқармасы
34
Террористік деп танылған және шеттен әкелуге, басып шығаруға және Қазақстан Республикасы аумағында таратуға тыйым салынған әдебиеттің және ақпараттық материалдардың тізімі
тұрақты
ақпараттың келіп түсуіне қарай
ҚР БП-нің АРІ жүйесі
Комитеттің
Қылмыстық саладағы құқықтық ақпаратты қалыптастыру басқармасы

О внесении изменения в приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 29 января 2016 года № 22 "Об утверждении перечня открытых данных, размещаемых на интернет-портале открытых данных органов прокуратуры Республики Казахстан"
Приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 9 ноября 2018 года № 137. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 ноября 2018 года № 17761. Утратил силу приказом и.о. Генерального Прокурора Республики Казахстан от 10 декабря 2021 года № 159.
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Генерального Прокурора РК от 10.12.2021 № 159 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 29 января 2016 года № 22 "Об утверждении перечня открытых данных, размещаемых на интернет-портале открытых данных органов прокуратуры Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 13343, опубликован в информационно-правовой системе "Әділет" 10 марта 2016 года) следующее изменение:
приложение к указанному приказу "Перечень открытых данных, размещаемых на интернет-портале открытых данных органов прокуратуры Республики Казахстан" изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан (далее – Комитет) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его копии на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Генеральной прокуратуры Республики Казахстан;
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Председателя Комитета.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Генеральный Прокурор
Республики Казахстан
К. Кожамжаров
"СОГЛАСОВАНО"
Министр информации и
коммуникаций
Республики Казахстан
_________________ Д. Абаев
" " _________ 2018 года
Приложение к приказу
Генерального Прокурора
Республики Казахстан
от 9 ноября 2018 года № 137
Приложение к приказу
Генерального Прокурора
Республики Казахстан
от 29 января 2016 года № 22
Перечень открытых данных, размещаемых на интернет-портале открытых данных органов прокуратуры Республики Казахстан
Наименование набора открытых данных
Период актуализации
Срок предоставления
Источник
Ответственное подразделение
1
Структура органа прокуратуры (наименование подразделений, Ф.И.О (при его наличии) руководителя, контакты, режим приема граждан, юридический адрес, геолокация)
ежеквартально
к 5 числу месяца, следующего за отчетным периодом
Автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Кадровая служба органа прокуратуры
2
Статистический отчет формы №8 "О работе прокурора по разрешению обращений, праворазъяснительной работе и надзору за применением законодательства о порядке рассмотрения обращений"
ежемесячно
к 8 числу месяца, следующего за отчетным периодом
API системы Генеральной прокуратуры Республики Казахстан (далее – ГП РК)
Управление формирования правовой информации в уголовной сфере Комитета по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан (далее – Комитет)
3
Статистический отчет формы № 1-М "О зарегистрированных уголовных правонарушениях"
ежемесячно
к 5 числу месяца, следующего за отчетным периодом
API системы ГП РК
Управление формирования правовой информации в гражданской и административной сферах Комитета
4
Статистический отчет формы № 1-Н "О правонарушениях, связанных с незаконным оборотом наркотических средств, психотропных и ядовитых веществ, прекурсоров, их аналогов и вещественных доказательствах по уголовным делам"
ежеквартально
к 12 числу месяца, следующего за отчетным периодом
API системы ГП РК
Управление формирования правовой информации в уголовной сфере Комитета
5
Статистический отчет формы № 1-П "О регистрации и учете актов о назначении проверок, осуществляемых государственными органами Республики Казахстан"
ежеквартально
к 10 числу месяца, следующего за отчетным периодом
API системы ГП РК
Отдел по координации
и учету проверок органов контроля и надзора Комитета
6
Отчет формы № 1-ОЛ "О рассмотрении обращений физических и юридических лиц"
ежеквартально
к 12 числу месяца, следующего за отчетным периодом
API системы ГП РК
Управление формирования правовой информации в гражданской и административной сферах Комитета
7
Статистический отчет формы № 1-Е "О работе органов уголовного преследования"
ежемесячно
к 10 числу месяца, следующего за отчетным периодом
API системы ГП РК
Управление формирования правовой информации в уголовной сфере Комитета
8
Статистический отчет формы № 1-АД "О результатах рассмотрения уполномоченными органами дел об административных правонарушениях"
ежеквартально
к 20 числу месяца, следующего за отчетным периодом
API системы ГП РК
Управление формирования правовой информации в гражданской и административной сферах Комитета
9
Статистический отчет формы № ДТП-1 "О лицах, пострадавших в дорожно-транспортных происшествиях"
ежемесячно
к 7 числу месяца, следующего за отчетным периодом
API системы ГП РК
Управление формирования правовой информации в гражданской и административной сферах Комитета
10
Статистический отчет формы №7 "О работе прокурора по надзору за применением международных договоров и исполнением обязательств"
ежеквартально
к 8 числу месяца, следующего за отчетным периодом
API системы ГП РК
Управление формирования правовой информации в уголовной сфере Комитета
11
Статистический отчет формы №1 "О работе прокурора по надзору за законностью в социально-экономической сфере"
ежеквартально
к 8 числу месяца, следующего за отчетным периодом
API системы ГП РК
Управление формирования правовой информации в гражданской и административной сферах Комитета
12
Статистический отчет формы № 2 "О работе прокурора по надзору за законностью судебных актов по уголовным делам и исполнения наказания"
ежеквартально
к 8 числу месяца, следующего за отчетным периодом
API системы ГП РК
Управление формирования правовой информации в уголовной сфере Комитета
13
Статистический отчет формы № 3 "О работе прокурора по надзору за законностью досудебной стадии уголовного процесса", за исключением сведений о санкциях прокурора на проведение негласных следственных действий.
ежеквартально
к 8 числу месяца, следующего за отчетным периодом
API системы ГП РК
Управление формирования правовой информации в уголовной сфере Комитета
14
Статистический отчет формы № 1 "Отчет о работе судов первой инстанции по рассмотрению уголовных дел"
ежеквартально
к 10 числу месяца, следующего за отчетным периодом
API системы ГП РК
Управление формирования правовой информации в уголовной сфере Комитета
15
Статистический отчет формы № 2 "Отчет по рассмотрению гражданских дел судами первой инстанции"
ежеквартально
к 10 числу месяца, следующего за отчетным периодом
API системы ГП РК
Управление формирования правовой информации в гражданской и административной сферах Комитета
16
Статистический отчет формы № 2-Ж "Отчет о рассмотрении судами жалоб по делам частного обвинения"
ежеквартально
к 10 числу месяца, следующего за отчетным периодом
API системы ГП РК
Управление формирования правовой информации в уголовной сфере Комитета
17
Статистический отчет формы № 6 "Отчет о работе судов апелляционной инстанции по рассмотрению уголовных дел"
ежеквартально
к 10 числу месяца, следующего за отчетным периодом
API системы ГП РК
Управление формирования правовой информации в уголовной сфере Комитета
18
Статистический отчет формы № 7 "Отчет по рассмотрению гражданских дел в апелляционной инстанции"
ежеквартально
к 10 числу месяца, следующего за отчетным периодом
API системы ГП РК
Управление формирования правовой информации в гражданской и административной сферах Комитета
19
Статистический отчет формы №12 "Об осуждении несовершеннолетних"
ежеквартально
к 10 числу месяца, следующего за отчетным периодом
API системы ГП РК
Управление формирования правовой информации в уголовной сфере Комитета
20
Статистический отчет формы № 10 "О числе лиц, в отношении которых вынесены судебные акты"
ежеквартально
к 10 числу месяца, следующего за отчетным периодом
API системы ГП РК
Управление формирования правовой информации в уголовной сфере Комитета
21
Статистический отчет формы № 7-К "Отчет по рассмотрению гражданских дел в кассационной инстанции"
ежеквартально
к 10 числу месяца, следующего за отчетным периодом
API системы ГП РК
Управление формирования правовой информации в гражданской и административной сферах Комитета
22
Статистический отчет формы № 6-К ""Отчет о работе кассационной инстанции по рассмотрению уголовных дел"
ежеквартально
к 10 числу месяца, следующего за отчетным периодом
API системы ГП РК
Управление формирования правовой информации в уголовной сфере Комитета
23
Статистический отчет формы № 4 "О работе по исполнению судебных актов"
ежеквартально
к 10 числу месяца, следующего за отчетным периодом
API системы ГП РК
Управление формирования правовой информации в гражданской и административной сферах Комитета
24
Статистический отчет формы № СНГ-3 "Об уголовных правонарушениях, совершенных иностранными гражданами и лицами без гражданства, а также в отношении них, на территории государств - участников СНГ"
ежеквартально
к 8 числу месяца, следующего за отчетным периодом
API системы ГП РК
Управление формирования правовой информации в уголовной сфере Комитета
25
Статистический отчет формы № СНГ-1 "Статистическая информация о состоянии преступности и результатах расследования уголовных правонарушений"
ежеквартально
к 8 числу месяца, следующего за отчетным периодом
API системы ГП РК
Управление формирования правовой информации в уголовной сфере Комитета
26
Статистический отчет формы № 1-ЭТ "О правонарушениях, связанных с экстремизмом и терроризмом и о состоянии прокурорского надзора"
ежеквартально
к 8 числу месяца, следующего за отчетным периодом
API системы ГП РК
Управление формирования правовой информации в уголовной сфере Комитета
27
Статистический отчет формы № 5 "О работе прокурора по надзору за законностью судебных актов по гражданским, административным делам и исполнительного производства"
ежеквартально
к 8 числу месяца, следующего за отчетным периодом
API системы ГП РК
Управление формирования правовой информации в гражданской и административной сферах Комитета
28
Сведения о лицах, привлеченных к уголовной ответственности за совершение уголовных правонарушений против половой неприкосновенности несовершеннолетних
по мере поступления информации
по мере поступления информации
API системы ГП РК
Управление формирования правовой информации в уголовной сфере Комитета
29
Статистический отчет формы № 1-Р "О розыске лиц, скрывшихся от дознания, следствия, суда, а также лиц, уклоняющихся от отбывания наказания или осуществления пробационного контроля, без вести пропавших, утративших связь с родственниками, должников по исполнительному производству, ответчиков по искам, предъявленным в интересах государства, о взыскании алиментов, возмещении вреда, причиненного увечьем или иным повреждением здоровья, смертью кормильца, а также о результатах работы по установлению личности трупов и лиц, не способных сообщить о себе установочные данные"
ежемесячно
к 8 числу месяца, следующего за отчетным периодом
API системы ГП РК
Управление формирования правовой информации в уголовной сфере Комитета
30
Список религиозной литературы и информационных материалов, признанных экстремистскими и запрещенных к ввозу, изданию и распространению на территории Республики Казахстан
постоянно
по мере поступления информации
API системы ГП РК
Управление формирования правовой информации в уголовной сфере Комитета
31
Список террористических организаций
по мере поступления информации
по мере поступления информации
API системы ГП РК
Управление формирования правовой информации в уголовной сфере Комитета
32
Список экстремистских организаций
по мере поступления информации
по мере поступления информации
API системы ГП РК
Управление формирования правовой информации в уголовной сфере Комитета
33
Статистический отчет формы № 3-К "О коррупционных преступлениях, лицах их совершивших, осужденных, движении уголовных дел о коррупционных преступлениях и о субъектах коррупционных правонарушений"
ежемесячно
к 8 числу месяца, следующего за отчетным периодом
API системы ГП РК
Управление формирования правовой информации в уголовной сфере Комитета
34
Список литературы и информационных материалов, признанных террористическими и запрещенных к ввозу, изданию и распространению на территории Республики Казахстан
постоянно
по мере поступления информации
API системы ГП РК
Управление формирования правовой информации в уголовной сфере Комитета