"Ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын ашық деректер тізбесін бекіту туралы" Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 11-НҚ нормативтік қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің 2018 жылғы 29 қарашадағы № 19-НҚ нормативтік қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2018 жылғы 4 желтоқсанда № 17849 болып тіркелді. Күші жойылды - Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің 2021 жылғы 16 қарашадағы № 13-НҚ нормативтік қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің 16.11.2021 № 13-НҚ (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) нормативтік қаулысымен.
Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитеті (бұдан әрі – Есеп комитеті) ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын ашық деректер тізбесін бекіту туралы" Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 11-НҚ нормативтік қаулысына (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тізілімінде № 16203 болып тіркелген, 2017 жылғы 5 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген нормативтік қаулымен бекітілген Ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын ашық деректер тізбесінде:
реттік нөмірі 1-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
1
Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау органдарының қызметін бағалау нәтижелері (мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау органдары бөлінісіндегі бағалаудың барлық бағыттары бойынша жинақтап қорытылған ақпарат)
жарты-жылдықта бір рет
25 қыркүйекке, 25 наурызға дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО-сы
мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау органдарының қызметіне бағалау жүргізуге жауапты құрылымдық бөлімше
";
реттік нөмірі 13-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
13
Облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың тексеру комиссиялары қызметінің негізгі көрсеткіштері
тоқсан сайын
Қазақстан Республика-сының Президенті Әкімшілігіне енгізілгеннен кейін үш жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО-сы
жоспарлау, талдау және есептілікке жауапты құрылымдық бөлімше
".
2. Заң бөлімі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы нормативтік қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;

О внесении изменений в нормативное постановление Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета от 15 декабря 2017 года № 11-НҚ "Об утверждении Перечня открытых данных, размещаемых на интернет-портале открытых данных"
Нормативное постановление Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета от 29 ноября 2018 года № 19-НҚ. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 декабря 2018 года № 17849. Утратило силу нормативным постановлением Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета от 16 ноября 2021 года № 13-НҚ.
Сноска. Утратило силу нормативным постановлением Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета от 16.11.2021 № 13-НҚ (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Счетный комитет по контролю за исполнением республиканского бюджета (далее – Счетный комитет) ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в нормативное постановление Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета от 15 декабря 2017 года № 11-НҚ "Об утверждении Перечня открытых данных, размещаемых на интернет-портале открытых данных" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 16203, опубликовано 5 июля 2017 в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в Перечне открытых данных, размещаемых на интернет-портале открытых данных, утвержденном указанным нормативным постановлением:
строку, порядковый номер 1, изложить в следующей редакции:
"
1
Результаты оценки деятельности органов государственного аудита и финансового контроля (обобщенная информация по всем направлениям оценки в разрезе органов государственного аудита и финансового контроля)
один раз в полугодие
до 25 сентября, 25 марта
АРМ интернет-портала открытых данных
структурное подразделение, ответственное за проведение оценки деятельности органов государственного аудита и финансового контроля
";
строку, порядковый номер 13, изложить в следующей редакции:
"
13
Основные показатели деятельности ревизионных комиссий областей, городов республиканского значения, столицы
ежеквар-тально
в течение трех рабочих дня после внесения в Адми-нистрацию Президента Республики Казахстан
АРМ интернет-портала открытых данных
структурное подразделение, ответственное за планирование, анализ и отчетность
".
2. Юридическому отделу в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего нормативного постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;

2) осы нормативтік қаулы мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;
3) осы нормативтік қаулының Есеп комитетінің интернет-ресурсына орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы нормативтік қаулының орындалуын бақылау Есеп комитетінің аппарат басшысына (Қ.С. Әбдірайымов) жүктелсін.
4. Осы нормативтік қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Республикалық бюджеттің
атқарылуын бақылау жөніндегі
есеп комитетінің Төрайымы Н. Годунова
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ақпарат және коммуникациялар министрлігі
________________
2018 жылғы "____" ___________

2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего нормативного постановления направление его на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего нормативного постановления на интернет-ресурсе Счетного комитета.
3. Контроль за исполнением настоящего нормативного постановления возложить на руководителя аппарата Счетного комитета (Абдирайымов Х.С.).
4. Настоящее нормативное постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Председатель Счетного комитета по контролю
за исполнением республиканского бюджета
Н. Годунова
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство информации и коммуникаций
Республики Казахстан
_______________
"___" __________ 2018 года