Жануарлар дүниесі және орман шаруашылығы объектілерінің экспортын лицензиялау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарттарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2018 жылғы 30 қазандағы № 440 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2018 жылғы 21 желтоқсанда № 17984 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің 2020 жылғы 12 тамыздағы № 187 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің 12.08.2020 № 187 (алғашқа ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
РҚАО-ның ескертпесі!
Бұйрықтың қолданысқа енгізілу тәртібін 4-т. қараңыз.
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңы 10-бабының 1) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Мыналар:
1) осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес "Жабайы тірі жануарлардың, жекелеген жабайы өсетін өсімдіктердің және жабайы өсетін дәрілік шикізаттың экспортына лицензиялар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты;
2) осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 31 қазандағы № 1034 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Қызыл кітабына енгізілген сирек кездесетін және құрып кету қаупі төнген жабайы тірі жануарлар мен жабайы өсетін өсімдіктер түрлерінің экспортына лицензиялар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдерінде ресми жариялау және Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;
3) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесінің мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялауға жіберілуін;
4) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оның Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
5) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 1), 2), 3) және 4) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтердің ұсынылуын қамтамасыз етсін.

Об утверждении стандартов государственных услуг в области лицензирования экспорта объектов животного мира и лесного хозяйства
Приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 октября 2018 года № 440. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 декабря 2018 года № 17984. Утратил силу приказом Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 12 августа 2020 года № 187.
Сноска. Утратил силу приказом Министра экологии, геологии и природных ресурсов РК от 12.08.2020 № 187 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 1) статьи 10 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить:
1) стандарт государственной услуги "Выдача лицензии на экспорт диких живых животных, отдельных дикорастущих растений и дикорастущего лекарственного сырья", согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) стандарт государственной услуги "Выдача лицензии на экспорт редких и находящихся под угрозой исчезновения видов диких живых животных и дикорастущих растений, включенных в Красную книгу Республики Казахстан, согласно постановлению Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2006 года № 1034", согласно приложению 2 к настоящему приказу.
2. Комитету лесного хозяйства и животного мира Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания;
4) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан после его официального опубликования;
5) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа представление в Департамент юридической службы Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2), 3) и 4) настоящего пункта.

3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң орынбасары –
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрi Ө. Шөкеев
КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ақпарат және коммуникациялар министрі
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
орынбасары–
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы
министрінің
2018 жылғы 30 қазандағы
№ 440 бұйрығына
1-қосымша
"Жабайы тірі жануарлардың, жекелеген жабайы өсетін өсімдіктердің және жабайы өсетін дәрілік шикізаттың экспортына лицензия беру" мемлекеттiк көрсетілетін қызмет стандарты
1-тарау. Жалпы ережелер
1. "Жабайы тірі жануарлардың, жекелеген жабайы өсетін өсімдіктердің және жабайы өсетін дәрілік шикізаттың экспортына лицензия беру" мемлекеттiк көрсетілетін қызметі (бұдан әрi – мемлекеттiк көрсетілетін қызмет).
2. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі (бұдан әрі – Министрлік) әзірледі.
3. Мемлекеттік қызметті Министрліктің Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитеті (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін беру "электрондық үкiметтiң" www.egov.kz, www.elicense.kz веб-порталы (бұдан әрi – портал) арқылы жүзеге асырылады.
2-тарау. Мемлекеттiк қызметті көрсету тәртiбi
4. Мемлекеттiк қызметті көрсету мерзiмi:
портал арқылы жүгінген кезде:
лицензия беру кезінде – 5 (бес) жұмыс күні;
лицензияны қайта ресімдеу кезінде – 3 (үш) жұмыс күні.
Көрсетілетін қызметті беруші көрсетілетін қызметті алушының құжаттарын алған сәттен бастап екі жұмыс күні ішінде ұсынылған құжаттардың толықтығын тексереді.
Ұсынылған құжаттардың толық болмау фактісі анықталған жағдайда, көрсетілетін қызметті беруші көрсетілген мерзімде өтінішті әрі қарай қараудан уәжді бас тартады.
5. Мемлекеттiк қызметтi көрсету нысаны – электрондық (толық автоматтандырылған).
6. Мемлекеттiк қызметтi көрсету нәтижесi – жабайы тірі жануарлардың, жекелеген жабайы өсетін өсімдіктердің және жабайы өсетін дәрілік шикізаттың экспортына арналған лицензия немесе қайта ресімделген лицензия және (немесе) лицензияға қосымша не осы мемлекеттiк көрсетiлетiн қызмет стандартының 10-тармағында көзделген негiздер бойынша мемлекеттiк қызметтi көрсетуден бас тарту туралы уәжді жауап.
Мемлекеттiк қызметтi көрсету нәтижесiн ұсыну нысаны - электрондық.
Мемлекеттiк көрсетілетін қызметті алу үшін портал арқылы жүгінген кезде мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесі көрсетілетін қызметті беруші уәкілетті адамының электрондық цифрлық қолтаңбасымен (бұдан әрi - ЭЦҚ) куәландырылған электрондық құжат нысанында "жеке кабинетке" жіберіледі.

3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра сельского хозяйства Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования.
Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан –
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
У. Шукеев
"СОГЛАСОВАН"
Министерство информации и коммуникаций
Республики Казахстан
Приложение 1
к приказу Заместителя Премьер-Министра
Республики Казахстан –
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 30 октября 2018 года № 440
Стандарт государственной услуги "Выдача лицензии на экспорт диких живых животных, отдельных дикорастущих растений и дикорастущего
лекарственного сырья"
Глава 1. Общие положения
1. Государственная услуга "Выдача лицензии на экспорт диких живых животных, отдельных дикорастущих растений и дикорастущего лекарственного сырья" (далее - государственная услуга).
2. Стандарт государственной услуги разработан Министерством сельского хозяйства Республики Казахстан (далее – Министерство).
3. Государственная услуга оказывается Комитетом лесного хозяйства и животного мира Министерства (далее - услугодатель).
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются через веб-портал "электронного правительства" www.egov.kz, www.elicense.kz (далее - портал).
Глава 2. Порядок оказания государственной услуги
4. Срок оказания государственной услуги:
при обращении на портал:
при выдаче лицензии – 5 (пять) рабочих дней;
при переоформлении лицензии – 3 (три) рабочих дня;
Услугодатель в течение двух рабочих дней с момента получения документов услугополучателя проверяет полноту представленных документов.
В случае установления факта неполноты представленных документов услугодатель в указанные сроки дает мотивированный отказ в дальнейшем рассмотрении заявления.
5. Форма оказания государственной услуги – электронная (полностью автоматизированная).
6. Результат оказания государственной услуги – лицензия или переоформленная лицензия и (или) приложения к лицензии на экспорт диких живых животных, отдельных дикорастущих растений и дикорастущего лекарственного сырья, либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги по основаниям, предусмотренным пунктом 10 настоящего стандарта государственной услуги.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги -электронная.
При обращении за получением государственной услуги через портал результат государственной услуги направляется в "личный кабинет" в форме электронного документа, удостоверенного электронной цифровой подписью (далее - ЭЦП) уполномоченного лица услугодателя.

7. Мемлекеттiк қызмет заңды және жеке тұлғаларға (бұдан әрi - көрсетілетін қызметті алушы) ақылы түрде көрсетiледi. Мемлекеттiк қызметті көрсету кезiнде көрсетiлетiн қызметтi алушының орналасқан жері бойынша бюджетке жекелеген қызмет түрлерiмен айналысу құқығына лицензиялық алым төленедi:
1) аталған қызмет түрiмен айналысу құқығына лицензия беру кезінде 10 айлық есептік көрсеткіш (бұдан әрі - АЕК);
2) лицензияны қайта ресімдегені үшін - 1 АЕК.
Лицензиялық алымды төлеу қолма-қол және қолма-қол емес нысанда екінші деңгейдегі банктер және банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдар арқылы жүзеге асырылады.
Мемлекеттік көрсетілетін қызметті алуға портал арқылы электрондық сұраным берілгенде төлем "электрондық үкіметтің" төлем шлюзі (бұдан әрі - ЭҮТШ) немесе екінші деңгейдегі банктер арқылы жүзеге асырылады.
8. Порталдың жұмыс кестесі – жөндеу жұмыстарын жүргізуге байланысты техникалық үзілістерді қоспағанда, тәулік бойы (көрсетілетін қызметті алушы Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына және "Қазақстан Республикасындағы мерекелер туралы" 2001 жылғы 13 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 5-бабына сәйкес жұмыс уақыты аяқталғаннан кейін, демалыс және мереке күндері жүгінген жағдайда, өтінішті қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін беру келесі жұмыс күні жүзеге асырылады).
9. Порталда мемлекеттiк қызметті көрсету үшін қажеттi құжаттар тiзбесi:
1) лицензия алу үшiн:
көрсетiлетiн қызметтi алушының ЭЦҚ-сымен куәландырылған электрондық құжат нысанындағы осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына 1-қосымшаға сәйкес өтiнiш;
сыртқы сауда шартының (келісімшартының) электрондық көшірмесі, оған қосымшалар және (немесе) толықтырулар (бір реттік лицензия үшін), егер сыртқы сауда шарты (келісімшарты) болмаған жағдайда - тараптардың ниетін растайтын өзге құжаттың көшірмесі;
лицензияланатын қызмет түрін жүзеге асыруға арналған лицензияның немесе егер мұндай қызмет түрі Қазақстан Республикасының аумағында лицензиялануы енгізілген тауар айналымымен байланысты болса, лицензияланатын қызмет түрін жүзеге асыруға арналған лицензияның бар-жоғы туралы мәліметтердің электрондық көшірмесі;
ЭҮТШ арқылы төлеу жағдайларын қоспағанда, жекелеген қызмет түрлерiмен айналысу құқығы үшiн бюджетке лицензиялық алымның төленгенін растайтын құжаттың электрондық көшірмесі;
осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына 2-қосымшаға сәйкес бiлiктiлiк талаптарына сәйкестігі туралы құжаттардың электрондық көшірмесі;
2) лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеу үшін:
осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына 3-қосымшаға сәйкес жеке немесе заңды тұлғаның көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ-сымен куәландырылған электрондық құжат нысанындағы жабайы тірі жануарлардың, жекелеген жабайы өсетін өсімдіктердің және жабайы өсетін дәрілік шикізаттың экспортына арналған лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеуге арналған өтініші;
ЭҮТШ арқылы төленген жағдайларды қоспағанда, лицензиялық алымның төленгенін растайтын құжаттың электрондық көшірмесі;
ақпараты мемлекеттік ақпараттық жүйелерде қамтылған құжаттарды қоспағанда, лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеу үшін негіз болатын өзгерістер туралы ақпарат қамтылған құжаттардың электрондық көшірмелері.
Жеке басты куәландыратын құжат туралы, заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы, дара кәсіпкер ретінде қызметін бастағаны туралы, ЭҮТШ арқылы төленген төлем туралы мәлiметтерді көрсетiлетiн қызметтi берушi ЭҮТШ арқылы тиісті мемлекеттiк ақпараттық жүйелерден алады.
Көрсетілетін қызметті алушы барлық қажетті құжаттарды портал арқылы тапсырған кезде көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетiнде" мемлекеттiк қызметтi көрсету нәтижелерiн алу күнiн көрсете отырып, мемлекеттiк қызметтi көрсетуге арналған сұранымының қабылданғаны туралы мәртебе көрсетіледі.

7. Государственная услуга оказывается на платной основе физическим и юридическим лицам (далее - услугополучатель). При оказании государственной услуги в бюджет по месту нахождения услугополучателя уплачивается лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности:
1) при выдаче лицензии за право занятия данным видом деятельности - 10 месячных расчетных показателей (далее - МРП);
2) за переоформление лицензии - 1 МРП.
Оплата лицензионного сбора осуществляется в наличной и безналичной форме через банки второго уровня и организации, осуществляющие отдельные виды банковских операций.
При подаче электронного запроса на получение государственной услуги через портал, оплата осуществляется через платежный шлюз "электронного правительства" (далее - ПШЭП) или через банки второго уровня.
8. График работы портала – круглосуточно, за исключением технических перерывов, связанных с проведением ремонтных работ (при обращении услугополучателя после окончания рабочего времени, в выходные и праздничные дни, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан и статьей 5 Закона Республики Казахстан от 13 декабря 2001 года "О праздниках в Республике Казахстан", прием заявления и выдача результата оказания государственной услуги осуществляется следующим рабочим днем).
9. Перечень документов, необходимых для оказания государственной услуги на портале:
1) для получения лицензии:
заявление согласно приложению 1 к настоящему стандарту государственной услуги в форме электронного документа, удостоверенного ЭЦП услугополучателя;
электронная копия внешнеторгового договора (контракта), приложения и (или) дополнения к нему (для разовой лицензии), а в случае отсутствия внешнеторгового договора (контракта) - копия иного документа, подтверждающего намерения сторон;
электронная копия лицензии на осуществление лицензируемого вида деятельности или сведений о наличии лицензии на осуществление лицензируемого вида деятельности, если такой вид деятельности связан с оборотом товара, в отношении которого введено лицензирование на территории Республики Казахстан;
электронная копия документа, подтверждающего оплату в бюджет лицензионного сбора за право занятия отдельными видами деятельности, за исключением случаев оплаты через ПШЭП;
электронная копия документов о соответствии квалификационным требованиям согласно приложению 2 к настоящему стандарту государственной услуги.
2) для переоформления лицензии и (или) приложения к лицензии:
заявление юридического или физического лица для переоформления лицензии и (или) приложении к лицензии на экспорт диких живых животных, отдельных дикорастущих растений и дикорастущего лекарственного сырья в форме электронного документа, удостоверенного ЭЦП услугополучателя, согласно приложению 3 к настоящему стандарту государственной услуги;
электронная копия документа, подтверждающего уплату лицензионного сбора, за исключением оплаты через ПШЭП;
электронная копии документов, содержащих информацию об изменениях, послуживших основанием для переоформления лицензии и (или) приложения к лицензии, за исключением документов, информация из которых содержится в государственных информационных системах.
Сведения о документе, удостоверяющем личность, о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица, о начале деятельности индивидуального предпринимателя, об оплате через ПШЭП услугодатель получает из соответствующих государственных информационных систем через ПШЭП.
При подаче услугополучателем всех необходимых документов через портал - в "личном кабинете" услугополучателя отображается статус о принятии запроса для оказания государственной услуги с указанием даты получения результата государственной услуги.

10. Мемлекеттiк қызметті көрсетуден бас тартуға арналған негіздер:
1) көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу үшін ұсынған құжаттардың және (немесе) олардағы деректердің (мәліметтердің) дұрыс еместігінің анықтау;
2) көрсетілетін қызметті алушының және (немесе) мемлекеттік қызметті көрсету үшін қажетті ұсынылған материалдардың, объектілердің, деректер мен мәліметтердің Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 30 қаңтардағы № 67 бұйрығында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11074 болып тіркелген) және "Тарифтік емес реттеу шаралары туралы" Еуразиялық Экономикалық Комиссия Алқасының 2015 жылғы 21 сәуірдегі № 30 шешімінде белгіленген талаптарға сәйкес келмеуі;
3) көрсетілетін қызметті алушыға қатысты белгілі бір мемлекеттік көрсетілетін қызметті алуды талап ететін қызметіне немесе жекелеген қызмет түрлеріне тыйым салу туралы соттың заңды күшіне енген шешімінің (үкімінің) болуы;
4) көрсетілетін қызметті алушыға қатысты соттың заңды күшіне енген үкімінің болуы, оның негізінде көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік көрсетілетін қызметті алумен байланысты арнайы құқығынан айырылуы.
3-тарау. Орталық мемлекеттiк органдардың, сондай-ақ көрсетiлетiн қызметті берушiлердiң және (немесе) олардың лауазымды адамдарының мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері бойынша шешiмдерiне, әрекеттерiне (әрекетсiздiгiне) шағымдану тәртiбi
11. Орталық мемлекеттік органның, көрсетiлетiн қызметті берушінің және (немесе) оның лауазымды адамдарының мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері бойынша шешімдеріне, әрекеттеріне (әрекетсіздігіне) шағымдану:
шағым осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 13-тармағында көрсетілген мекенжай бойынша көрсетілетін қызметті беруші басшысының атына не 010000, Астана қаласы, Кенесары көшесі, 36-үй мекенжайы, 8 (7172) 55-58-03 телефоны бойынша Министрлік басшысының атына беріледі.
Шағымда көрсетілетін қызметті алушы атын, әкесінің атын, тегін, почталық мекенжайын, шығыс нөмірі мен күнін көрсетеді. Шағымға көрсетілетін қызметті алушы қолы қоюы тиіс.
Шағымның қабылданғанын көрсетілетін қызметті берушінің немесе Министрліктің кеңсесінде шағымды қабылдаған адамның аты-жөні, тегі, берілген шағымға жауап алудың мерзімі мен орны көрсетіле отырып, оның тіркелуі (мөртабан, кіріс нөмірі және күні) растайды.
Көрсетілетін қызметті берушінің немесе Министрліктің атына келіп түскен көрсетілетін қызметті алушының шағымы тіркелген күнінен бастап бес жұмыс күні ішінде қаралуы тиіс.
Портал арқылы жүгінген кезде шағымдану тәртібі туралы ақпаратты мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері жөніндегі бірыңғай байланыс орталығының 1414 телефоны бойынша алуға болады.
Шағым портал арқылы жіберілген кезде көрсетілетін қызметті алушыға "жеке кабинетінен" көрсетілетін қызметті берушінің өтінішті өңдеуі (жеткізу, тіркеу, орындау туралы белгі, қарау немесе қараудан бас тарту туралы жауап) барысында жаңартылатын өтініш туралы ақпарат қолжетімді болады.
Көрсетілген мемлекеттік қызметтің нәтижелерімен келіспеген жағдайда, көрсетілетін қызметті алушы мемлекеттік қызметтер көрсету сапасын бағалау және бақылау жөніндегі уәкілетті органға шағыммен жүгіне алады.
Мемлекеттік қызметтер көрсету сапасын бағалау және бақылау жөніндегі уәкілетті органның атына келіп түскен көрсетілетін қызметті алушының шағымы тіркелген күнінен бастап он бес жұмыс күні ішінде қаралуға жатады.

10. Основания для отказа в оказании государственной услуги:
1) установление недостоверности документов, представленных услугополучателем для получения государственной услуги, и (или) данных (сведений), содержащихся в них;
2) несоответствие услугополучателя и (или) представленных материалов, объектов, данных и сведений, необходимых для оказания государственной услуги, требованиям установленным приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 30 января 2015 года № 67 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 11074) и Решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 21 апреля 2015 года № 30 "О мерах нетарифного регулирования";
3) в отношении услугополучателя имеется вступившее в законную силу решение (приговор) суда о запрещении деятельности или отдельных видов деятельности, требующих получения определенной государственной услуги;
4) в отношении услугополучателя имеется вступившее в законную силу решение суда, на основании которого услугополучатель лишен специального права, связанного с получением государственной услуги.
Глава 3. Порядок обжалования решений, действий (бездействия) центральных
государственных органов, а также услугодателей и (или)
их должностных лиц по вопросам оказания государственных услуг
11. Обжалование решений, действий (бездействий) центрального государственного органа, услугодателя и (или) его должностных лиц по вопросам оказания государственных услуг:
жалоба подается на имя руководителя услугодателя по адресу, указанному в пункте 13 настоящего стандарта государственной услуги, либо на имя руководителя Министерства по адресу: 010000, город Астана, улица Кенесары, дом 36, телефон приемной: 8 (7172) 55-58-03.
В жалобе услугополучателем указывается его фамилия, имя, отчество, почтовый адрес, исходящий номер и дата. Жалоба должна быть подписана услугополучателем.
Подтверждением принятия жалобы является ее регистрация (штамп, входящий номер и дата) в канцелярии услугодателя, или Министерства, с указанием фамилии и инициалов лица, принявшего жалобу, срока и места получения ответа на поданную жалобу.
Жалоба услугополучателя, поступившая в адрес услугодателя или Министерства, подлежит рассмотрению в течение пяти рабочих дней со дня ее регистрации.
При обращении через портал информацию о порядке обжалования можно получить по телефону единого контакт-центра по вопросам оказания государственных услуг: 1414.
При отправке жалобы через портал услугополучателю из "личного кабинета" доступна информация об обращении, которая обновляется в ходе обработки обращения услугодателем (отметки о доставке, регистрации, исполнении, ответ о рассмотрении или отказе в рассмотрении).
В случае несогласия с результатами оказанной государственной услуги услугополучатель может обратиться с жалобой в уполномоченный орган по оценке и контролю за качеством оказания государственных услуг.
Жалоба услугополучателя, поступившая в адрес уполномоченного органа по оценке и контролю за качеством оказания государственных услуг, подлежит рассмотрению в течение пятнадцати рабочих дней со дня ее регистрации.

12. Көрсетілген мемлекеттік қызметтің нәтижелерімен келіспеген жағдайларда, көрсетілетін қызметті алушы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен сотқа жүгінеді.
4-тарау. Мемлекеттік қызметті көрсету, оның ішінде электрондық нысанда көрсету ерекшеліктері ескерілген өзге де талаптар
13. Мемлекеттік қызметті көрсету мекенжайы Министрліктің www.mgov.kz интернет-ресурсы "Қолдау және көрсетілетін қызметтер" бөлімі, "Мемлекеттiк көрсетiлетiн қызметтер" кіші бөлімінде орналастырылған.
14. Көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ-сы болған жағдайда, мемлекеттік көрсетілетін қызметті портал арқылы электрондық нысанда алу мүмкіндігі бар.
15. Көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік қызметті көрсетудің тәртібі мен мәртебесі туралы ақпаратты порталдың "жеке кабинеті", сондай-ақ мемлекеттiк қызметтер көрсету мәселелерi жөнiндегi бiрыңғай байланыс орталығы арқылы қашықтықтан қол жеткізу режимінде алуға мүмкіндігі бар.
16. Мемлекеттік қызметті көрсету мәселелері жөніндегі анықтамалық қызметтердің байланыс телефондары: 8 (7172) 58-00-58 және мемлекеттік қызметті көрсету мәселелері жөніндегі бірыңғай байланыс орталығы: 1414.
"Жабайы тірі жануарлардың,
жекелеген жабайы өсетін
өсімдіктердің және жабайы
өсетін дәрілік шикізаттың
экспортына лицензиял беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
стандартына
1-қосымша
Нысан
Жабайы тірі жануарлардың, жекелеген жабайы өсетін өсімдіктердің және жабайы өсетін дәрілік шикізаттың экспортына лицензия алуға арналған өтініш
1. Өтініш №
2. Қолданылу кезеңі
Күн, ай, жылдан бастап күн, ай, жылға дейін|
3. Лицензияның тип ЭКСПОРТ
4. Келісімшарт
____ жылғы № ___
5. Көрсетілетін қызметті беруші:
6. Сатып алушы:
7. Межелі елі
8. Сатып алушының елі:
9. Келісімшарт валютасы
10. Құны:
11. Статистикалық құны:
12. Шығарылған елі
13. Саны:
14. Өлшем бірлігі:
15. КО СЭҚ ТН бойынша тауардың коды және оның сипаттамасы:
16. Қосымша ақпарат:
17. Лицензия беру үшін негіздеме:
Ұсынылған ақпараттың шынайылығын растаймын және шынайы емес мәліметтерді ұсынғаным үшін Қазақстан Республикасы заңнамасына сәйкес жауапкершілік туралы хабардармын.
Ақпараттық жүйелерде қамтылған заңмен қорғалатын құпияны құрайтын мәліметтерді пайдалануға келісемін.
18. Көрсетілетін қызметті беруші
Аты, әкесінің аты (бар болса), тегі
Лауазымы
ЭЦҚ-сы
Күні
Телефоны
Жабайы тірі жануарлардың,
жекелеген жабайы өсетін
өсімдіктердің және жабайы
өсетін дәрілік шикізаттың
экспортына лицензия алуға
арналған өтінішке
қосымша
Жабайы тірі жануарлардың, жекелеген жабайы өсетін өсімдіктердің және жабайы өсетін дәрілік шикізаттың экспортына лицензия алуға арналған өтінішке қосымша
Еуразиялық экономикалық одаққа қатысушы мемлекеттің атқарушы билігінің уәкілетті мемлекеттік органы
жылғы № лицензияға қосымша
Тауардың сипаттамасы
мөлшері
өлшем бірлігі
құны
Тауардың сипаттамасы
мөлшері
өлшем бірлігі
құны
Тауардың сипаттамасы
мөлшері
өлшем бірлігі
құны
Тауардың сипаттамасы
мөлшері
өлшем бірлігі
құны
Тауардың сипаттамасы
мөлшері
өлшем бірлігі
құны
Тауардың сипаттамасы
мөлшері
өлшем бірлігі
құны
Тауардың сипаттамасы
мөлшері
өлшем бірлігі
құны
Тауардың сипаттамасы
мөлшері
өлшем бірлігі
құны
Барлық парақ, № парақ

12. В случаях несогласия с результатами оказанной государственной услуги, услугополучатель обращается в суд в установленном законодательством Республики Казахстан порядке.
Глава 4. Иные требования с учетом особенностей оказания
государственной услуги, в том числе оказываемой в электронной форме
13. Адрес оказания государственной услуги размещен на интернет-ресурсе Министерства: www.mgov.kz, раздел "Поддержка и услуги", подраздел "Государственные услуги".
14. Услугополучатель имеет возможность получения государственной услуги в электронной форме через портал при условии наличия ЭЦП.
15. Услугополучатель имеет возможность получения информации о порядке и статусе оказания государственной услуги в режиме удаленного доступа посредством "личного кабинета" портала, а также единого контакт-центра по вопросам оказания государственных услуг.
16. Контактные телефоны справочных служб по вопросам оказания государственной услуги: 8 (7172) 58-00-58 и единого контакт-центра по вопросам оказания государственных услуг: 1414.
Приложение 1
к стандарту государственной
услуги "Выдача лицензии на
экспорт диких живых животных,
отдельных дикорастущих
растений и дикорастущего
лекарственного сырья"
Форма
Заявление
для получения лицензии на экспорт диких живых животных,
отдельных дикорастущих растений и дикорастущего
лекарственного сырья
1. Заявление №
2. Период действия
с дата, месяц, год, по дата, месяц, год
3. Тип лицензии ЭКСПОРТ
4. Контракт
№ от
5. Услугополучатель:
6. Покупатель:
7. Страна назначения:
8. Страна покупателя:
9. Валюта контракта:
10. Стоимость:
11.Статистическая стоимость:
12. Страна происхождения:
13. Количество:
14. Единица измерения:
15. Код товара по ТН ВЭД ТС и его описание:
16. Дополнительная информация:
17. Основание для выдачи лицензии:
Подтверждаю достоверность представленной информации и осведомлен об ответственности за предоставление недостоверных сведений в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Согласен на использование сведений, составляющих охраняемую законом тайну, содержащихся в информационных системах.
18. Услугополучатель
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Должность
ЭЦП
Дата
Телефон
Приложение
к заявлению для получения лицензии
на экспорт диких живых животных,
отдельных дикорастущих
растений и дикорастущего
лекарственного сырья
Приложение
к заявлению для получения лицензии на экспорт диких живых животных,
отдельных дикорастущих растений и дикорастущего
лекарственного сырья
Уполномоченный государственный орган исполнительной власти
государства - участника Евразийского экономического союза
Приложение к лицензии № от
Описание товара
количество
единица измерения
стоимость
Описание товара
количество
единица измерения
стоимость
Описание товара
количество
Единица измерения
стоимость
Описание товара
количество
Единица измерения
стоимость
Описание товара
количество
Единица измерения
стоимость
Описание товара
количество
Единица измерения
стоимость
Описание товара
количество
Единица измерения
стоимость
Описание товара
количество
Единица измерения
стоимость
Всего листов Лист №

18. Уәкілетті адам
Аты, әкесінің аты (бар болса), тегі
Лауазымы
ЭЦҚ-сы
Күні
Телефоны
"Жабайы тірі жануарлардың,
жекелеген жабайы өсетін
өсімдіктердің және жабайы
өсетін дәрілік шикізаттың
экспортына лицензия беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет стандартына
2-қосымша
Нысан
Жабайы тірі жануарлардың, жекелеген жабайы өсетін өсімдіктердің және жабайы өсетін дәрілік шикізаттың экспортын лицензиялау жөніндегі қызметке қойылатын біліктілік талаптары, оларға сәйкестікті растайтын құжаттар
Біліктілік талаптары
Оларға сәйкестікті растайтын құжаттар *
Ескертпе
1
2
3
4
1
Тауарды дайындау, жинау, олжалау немесе аулау заңдылығын растау
Жабайы тірі жануарларды нжәне жабайы өсетін өсімдіктерді дайындау, жинау, олжалау немесе аулау заңдылығын куәландыратын құжаттардың көшірмелері
2
Балықтар мен басқа да су жануарларына иелік етудің, олардың ауланған жерінің заңдылығын растау
Балықтың қайдан ауланғаны туралы анықтама
Балықтарды және басқа да су жануарларын эскпорттау жағдайында
3
Өсімдіктер дүниесі объектілерін алып қоюға негіз болатын материалдар
Мемлекеттік экологиялық сараптаманың оң қорытындысы бар биологиялық негіздеме
Өсімдіктер дүниесі объектілерін экспорттау жағдайында
* құжаттарды "электрондық үкіметтің" www.egov.kz веб-порталы арқылы немесе "Е-лицензиялаудың" www.elicense.kz веб-порталы арқылы берген кезде құжаттар көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ-сымен куәландырылған құжаттардың электрондық көшірмелері түрінде ұсынылады;
көрсетілетін қызметті берушіде құжаттарда қамтылған ақпаратты тиісті мемлекеттік ақпараттық жүйелерден алуға мүмкіндік болған жағдайда, құжаттарды ұсыну талап етілмейді.
"Жабайы тірі жануарлардың,
жекелеген жабайы өсетін
өсімдіктердің және жабайы
өсетін дәрілік шикізаттың
экспортына лицензия беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет стандартына
3-қосымша
1-нысан
Заңды тұлғаның жабайы тірі жануарлардың, жекелеген жабайы өсетін өсімдіктердің және жабайы өсетін дәрілік шикізаттың экспортына лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеуге арналған өтініші
(кімге)_________________________________________________________
(лицензиярдың толық атауы) (кімнен)
_______________________________________________________
(заңды тұлғаның (оның ішінде шетелдік заңды тұлғаның) толық атауы, орналасқан жері, бизнес-сәйкестендіру нөмірі, заңды тұлғаның бизнес-сәйкестендіру нөмірі болмаған жағдайда, шетелдік заңды тұлға филиалының немесе өкілдігінің бизнес-сәйкестендіру нөмірі)
_______________________________________________________________
(қызмет түрiнің және (немесе) қызметтің кiшi түрiнің толық атауы) ________________________________________ жүзеге асыруға арналған
20___ жылғы "___ " _________ берілген №_________________________________
_______________________________________________________________________
(лицензияның және (немесе) лицензияға қосымшалардың нөмірі(лері), берілген күні, лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны берген лицензиярдың атауы)
лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны(ларды) (керегінің астын сызу керек) төмендегі негіздер бойынша (тиісті Х ұяшықта көрсетіңіз) қайта ресімдеуді сұраймын:

18. Уполномоченное лицо
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Должность
ЭЦП
Дата
Телефон
Приложение 2
к стандарту государственной
услуги "Выдача лицензии на
экспорт диких живых животных,
отдельных дикорастущих растений и дикорастущего
лекарственного сырья"
Квалификационные требования, предъявляемые к деятельности
по лицензированию экспорта диких живых животных,
отдельных дикорастущих растений и дикорастущего
лекарственного сырья, документы подтверждающих соответствие им
Квалификационные требования
Документы, подтверждающие соответствии им*
Примечание
1
2
3
4
1
Подтверждение законности заготовки, сбора, добычи или отлова товара
Копии документов, удостоверяющих законность заготовки, сбора, добычи или отлова, владения диких живых животных и дикорастущих растений
2
Подтверждение законности владения, происхождения вылова рыб и других водных животных
Справка о происхождении вылова
В случае экспорта рыб и других водных животных
3
Обосновывающие материалы изъятия объектов растительного мира
Биологическое обоснование с положительным заключением государственной экологической экспертизы
В случае экспорта объектов растительного мира
*при подаче документов через веб-портал "электронного правительства" www.egov.kz или веб-портал "Е–лицензирование" www.elicense.kz документы представляются в виде электронных копий документов, удостоверенных ЭЦП услугополучателя;
при наличии у услугодателя возможности получения информации, содержащейся в документах, из соответствующих государственных информационных систем, представление документов не требуется.
Приложение 3
к стандарту государственной
услуги "Выдача лицензии на
экспорт диких живых животных,
отдельных дикорастущих растений и дикорастущего
лекарственного сырья"
Форма 1
Заявление юридического лица для переоформления лицензии и (или)
приложения к лицензии на экспорт диких живых животных,
отдельных дикорастущих растений и дикорастущего
лекарственного сырья
В______________________________________________________________________
(полное наименование лицензиара)
от_____________________________________________________________________
_______________________________________________________________________
(полное наименование, местонахождение, бизнес-идентификационный
номер юридического лица (в том числе иностранного юридического лица), бизнес-идентификационный номер филиала
или представительства иностранного юридического лица – в случае отсутствия бизнес-идентификационного номера у
юридического лица)
Прошу переоформить лицензию и (или) приложение(я) к лицензии
(нужное подчеркнуть)
№__________ от "___" _________ 20___ года, выданную(ое) (ых)
_______________________________________________________________________
(номер(а) лицензии и (или) приложения(й) к лицензии, дата выдачи, наименование лицензиара, выдавшего лицензию и
(или) приложение(я) к лицензии)
На осуществление
_______________________________________________________________________
(полное наименование вида деятельности и (или) подвида(ов) деятельности) по следующему(им) основанию(ям)
(укажите в соответствующей ячейке Х):

1) "Рұқсаттар және хабарламалар туралы" 2014 жылғы 16 мамырдағы Қазақстан Республикасы Заңының (бұдан әрі – Заң) 34-бабында айқындалған тәртіпке сәйкес заңды тұлға-лицензиаттың (тиісті Х ұяшықта көрсетіңіз):
бірігу _____________
қайта құру _________
қосылу _____________
бөліп шығару _______
бөліну _____________ жолымен қайта ұйымдастырылуы
2) заңды тұлға-лицензиат атауының өзгеруі _________________________________
3) заңды тұлға-лицензиаттың орналасқан жерінің өзгеруі _____________________
4) егер, лицензияның иеліктен шығарылуы Заңға 1-қосымшада көзделсе, лицензиаттың үшінші тұлғалардың пайдасына объектімен бірге "объектілерге берілетін рұқсаттар" сыныбы бойынша берілген лицензияны иеліктен шығаруы _____________________________
5) "объектілерге берілетін рұқсаттар" сыныбы бойынша берілген лицензия үшін немесе лицензияға қосымшалар үшін объектілерді көрсете отырып,
объект нақты көшірілмей, орналасқан жері мекенжайының өзгеруі _____________
6) Қазақстан Республикасының заңдарында қайта ресімдеу туралы талаптың болуы __________________________
7) қызмет түрі атауының өзгеруі ___________________________________________
8) қызметтің кіші түрі атауының өзгеруі _____________________________________
Заңды тұлғаның мекенжайы_______________________________________________
(ел (шетелдік заңды тұлға үшін), почталық индекс, облыс, қала, аудан, елді мекен, көше атауы, үйдің/ғимараттың (стационарлық үй-жайдың) нөмірі)
Электрондық почтасы_____________________________________________________
Телефондары____________________________________________________________
Факсы__________________________________________________________________
Банктік шоты____________________________________________________________ (шот нөмірі, банктің атауы және орналасқан жері)
Қызметті немесе іс-қимылдарды (операцияларды) жүзеге асыратын объектінің мекенжайы
_______________________________________________________________________
(почталық индекс, облыс, қала, аудан, елді мекен, көше атауы, үйдің/ғимараттың (стационарлық үй-жайдың) нөмірі)
______ парақ қоса беріледі.
Осымен:
барлық көрсетілген деректер ресми байланыс деректері болып табылатындығы және оларға лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны беру немесе беруден бас тарту мәселелері бойынша кез келген ақпаратты жіберуге болатындығы;
өтініш берушіге қызметтің лицензияланатын түрімен және (немесе) кіші түрімен айналысуға сот тыйым салмағандығы;
барлық қоса беріліп отырған құжаттардың шындыққа сәйкес келетіндігі және жарамды болып табылатындығы;
лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны беру кезінде ақпараттық жүйелерде қамтылған, заңмен қорғалатын құпияны құрайтын қолжетімділігі шектеулі дербес деректерді пайдалануға келісім беретіндігі расталады.
Басшы _____________ ___________________________________________________
(ЭЦҚ-сы) (аты, әкесінің аты (бар болса), тегі)
Толтырылған күні: 20__ жылғы "__" __________
2-нысан
Жеке тұлғаның жабайы тірі жануарлардың, жекелеген жабайы өсетін өсімдіктердің және жабайы өсетін дәрілік шикізаттың экспортына арналған лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны ресімдеуге арналған өтініші
(кімге) _________________________________________________________
(лицензиардың толық атауы) (кімнен)______________________________________________________
(жеке тұлғаның аты, әкесiнiң аты (бар болса), тегі, жеке сәйкестендіру нөмірі)
___________________________________________________________
(қызмет түрiнің және (немесе) қызметтің кiшi түрiнің толық атауы)
жүзеге асыруға арналған 20___ жылғы "___" _________ берілген №_____
_______________________________________________________________
(лицензияның және (немесе) лицензияға қосымшаның нөмірі(лері), берілген күні, лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны берген лицензиярдың атауы)
лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны (керегінің астын сызу керек) мынадай негіздер бойынша (тиісті Х ұяшықта көрсетіңіз) қайта ресімдеуді сұраймын:

1) реорганизация юридического лица-лицензиата в соответствии с порядком, определенным статьей 34 Закона
Республики Казахстан от 16 мая 2014 года "О разрешениях и уведомлениях" (далее – Закон) путем (укажите в соответствующей
ячейке Х):
слияния ____
преобразования ____
присоединения ____
выделения ____
разделения ____
2) изменение наименования юридического лица-лицензиата __________________
3) изменение места нахождения юридического лица-лицензиата_______________
4) отчуждение лицензиатом лицензии, выданной по классу "разрешения, выдаваемые на объекты", вместе с объектом в
пользу третьих лиц в случаях, если отчуждаемость лицензии предусмотрена приложением 1 к Закону ___________________
5) изменение адреса места нахождения объекта без его физического перемещения для лицензии, выданной по классу
"разрешения, выдаваемые на объекты" или для приложений к лицензии с указанием объектов _______________________
6) наличие требования о переоформлении в законах Республики
Казахстан _______________________________________________________________
7) изменение наименования вида деятельности _____________________________
8) изменение наименования подвида деятельности __________________________
Адрес юридического лица________________________________________________
страна – для иностранного юридического лица, почтовый индекс, область, город, район, населенный пункт,
наименование улицы, номер дома/здания (стационарного помещения)
Электронная почта _______________________________________________________
Телефоны _______________________________________________________________
Факс ___________________________________________________________________
Банковский счет _________________________________________________________
(номер счета, наименование и местонахождение банка)
Адрес объекта осуществления деятельности или действий (операций)
_______________________________________________________________________
(почтовый индекс, область, город, район, населенный пункт, наименование улицы,
номер дома/здания (стационарного помещения)
Прилагается ______ листов.
Настоящим подтверждается, что:
все указанные данные являются официальными контактами и на них может быть направлена любая информация по
вопросам выдачи или отказа в выдаче лицензии и (или) приложения к лицензии;
заявителю не запрещено судом заниматься лицензируемым видом и
(или) подвидом деятельности;
все прилагаемые документы соответствуют действительности и являются действительными;
согласен на использование персональных данных ограниченного доступа, составляющих охраняемую законом тайну,
содержащихся в информационных системах, при выдаче лицензии и (или) приложения к лицензии.
Руководитель _______ ___________________________________________________
(ЭЦП) (фамилия, имя, отчество (при его наличии))
Дата заполнения: "__" _________ 20__ года
Форма 2
Заявление физического лица для переоформления лицензии и (или)
приложения к лицензии на экспорт диких живых животных,
отдельных дикорастущих растений и дикорастущего
лекарственного сырья
В ______________________________________________________________________
(полное наименование лицензиара)
от _____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) физического лица, индивидуальный идентификационный номер)
Прошу переоформить лицензию и (или) приложение к лицензии (нужное подчеркнуть)
№ _________ от ______ 20 ___ года, выданную(ое) (ых) _____________
(номер(а) лицензии и (или) приложения(й) к лицензии, дата выдачи, наименование лицензиара, выдавшего
___________________________________________________________
лицензию и (или) приложение(я) к лицензии)
на осуществление _______________________________________________
(полное наименование вида деятельности и (или)
подвида(ов) деятельности) по следующему(им) основанию(ям) (укажите в соответствующей ячейке Х):

1) жеке тұлға-лицензиат атының, әкесінің атының (бар болса), тегінің өзгеруі _______
2) дара кәсіпкер-лицензиаттың қайта тіркелуі, атауының өзгеруі_________________
3) дара кәсіпкер-лицензиаттың қайта тіркелуі, заңды мекенжайының өзгеруі ____________
4) егер, лицензияның иеліктен шығарылуы "Рұқсаттар және хабарламалар туралы" 2014 жылғы 16 мамырдағы Қазақстан Республикасы Заңына 1-қосымшада көзделсе, лицензиаттың үшінші тұлғалардың пайдасына объектімен бірге "объектілерге берілетін рұқсаттар" сыныбы бойынша берілген лицензияны иеліктен шығаруы ________
5) "объектілерге берілетін рұқсаттар" сыныбы бойынша берілген лицензия үшін немесе лицензияға қосымшалар үшін объектілерді көрсете отырып,
объект нақты көшірілмей, орналасқан жері мекенжайының өзгеруі ________
6) Қазақстан Республикасының заңдарында қайта ресімдеу туралы талаптың болуы ________
7) қызмет түрі атауының өзгеруі ___________________________________________
8) қызметтің кіші түрі атауының өзгеруі _____________________________________
Жеке тұлғаның тұрғылықты мекенжайы_____________________________________
(почталық индекс, облыс, қала, аудан, елді мекен, көше атауы, үйдің/ғимараттың нөмірі)
Электрондық почтасы____________________________________________________
Телефондары___________________________________________________________
Факсы__________________________________________________________________
Банктік шоты____________________________________________________________
(шот нөмірі, банктің атауы және орналасқан жері)
Қызметті немесе іс-қимылдарды (операцияларды) жүзеге асыратын объектінің мекенжайы
_______________________________________________________________________
(почталық индекс, облыс, қала, аудан, елді мекен, көше атауы, үйдің/ғимараттың (стационарлық үй-жайдың) нөмірі)
______ парақ қоса беріледі.
Осымен:
барлық көрсетілген деректер ресми байланыс деректері болып табылатындығы және оларға лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны беру немесе беруден бас тарту мәселелері бойынша кез келген ақпаратты жіберуге болатындығы;
өтініш берушіге қызметтің лицензияланатын түрімен және (немесе) кіші түрімен айналысуға сот тыйым салмағандығы;
барлық қоса беріліп отырған құжаттардың шындыққа сәйкес келетіндігі және жарамды болып табылатындығы;
лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны беру кезінде ақпараттық жүйелерде қамтылған заңмен қорғалатын құпияны құрайтын, қолжетімділігі шектеулі дербес деректерді пайдалануға келісім беретіндігі расталады.
Жеке тұлға _________ ____________________________________________________
(ЭЦҚ-сы) (аты, әкесінің аты (бар болса), тегі)
Толтырылған күні: 20__ жылғы "__"_____
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
орынбасары –
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы
министрінің

1) изменения фамилии, имени, отчества (при его наличии) физического лица-лицензиата ___
2) перерегистрация индивидуального предпринимателя-лицензиата, изменение его наименования ________
3) перерегистрация индивидуального предпринимателя-лицензиата, изменение его юридического адреса ________
4) отчуждение лицензиатом лицензии, выданной по классу "разрешения, выдаваемые на объекты", вместе с объектом в
пользу третьих лиц в случаях, если отчуждаемость лицензии предусмотрена приложением 1 к Закону Республики Казахстан от
16 мая 2014 года "О разрешениях и уведомлениях" ______
5) изменение адреса места нахождения объекта без его физического перемещения для лицензии, выданной по классу
"разрешения, выдаваемые на объекты" или для приложений к лицензии с указанием объектов ________
6) наличие требования о переоформлении в законах Республики Казахстан ________
7) изменение наименования вида деятельности ___________
8) изменение наименования подвида деятельности ________
Адрес местожительства физического лица_________________________
(почтовый индекс, область, город, район, населенный пункт, наименование улицы, номер дома/здания)
Электронная почта _______________________________________________________
Телефоны _______________________________________________________________
Факс ___________________________________________________________________
Банковский счет _________________________________________________________
(номер счета, наименование и местонахождение банка)
Адрес объекта осуществления деятельности или действий
(операций) _____________________________________________________________
(почтовый индекс, область, город, район, населенный пункт,
наименование улицы, номер дома/здания (стационарного помещения)
Прилагается _____ листов.
Настоящим подтверждается, что:
все указанные данные являются официальными контактами и на них может быть направлена любая информация по
вопросам выдачи или отказа в выдаче лицензии и (или) приложения к лицензии;
заявителю не запрещено судом заниматься лицензируемым видом и
(или) подвидом деятельности;
все прилагаемые документы соответствуют действительности и являются действительными;
согласен на использование персональных данных ограниченного доступа, составляющих охраняемую законом тайну,
содержащихся в информационных системах, при выдаче лицензии и (или) приложения к лицензии.
Физическое лицо ____ ___________________________________________________
(ЭЦП) (фамилия, имя, отчество (при его наличии))
Дата заполнения: "_" _____ 20_ года
Приложение 2
к приказу Заместителя Премьер-Министра
Республики Казахстан –
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан

2018 жылғы 30 қазандағы
№ 440 бұйрығына
2-қосымша
"Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 31 қазандағы № 1034 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Қызыл кітабына енгізілген сирек кездесетін және құрып кету қаупі төнген жабайы тірі жануарлар мен жабайы өсетін өсімдіктер түрлерінің экспортына лицензия беру" мемлекеттiк көрсетілетін қызмет стандарты
1-тарау. Жалпы ережелер
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 31 қазандағы № 1034 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Қызыл кітабына енгізілген сирек кездесетін және құрып кету қаупі төнген жабайы тірі жануарлар мен жабайы өсетін өсімдіктер түрлерінің экспортына лицензия беру" мемлекеттiк көрсетілетін қызметі (бұдан әрi – мемлекеттiк көрсетілетін қызмет).
2. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі (бұдан әрі – Министрлік) әзірледі.
3. Мемлекеттік қызметті Министрліктің Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитеті (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін беру "электрондық үкiметтiң" www.egov.kz, www.elicense.kz веб-порталы (бұдан әрi - портал) арқылы жүзеге асырылады.
2-тарау. Мемлекеттiк қызметті көрсету тәртiбi
4. Мемлекеттiк қызметті көрсету мерзiмi:
портал арқылы жүгінген кезде:
лицензия беру кезінде – 5 (бес) жұмыс күні;
лицензияны қайта ресімдеу кезінде – 3 (үш) жұмыс күні.
Көрсетілетін қызметті беруші көрсетілетін қызметті алушының құжаттарын алған сәттен бастап екі жұмыс күні ішінде ұсынылған құжаттардың толықтығын тексереді.
Ұсынылған құжаттардың толық болмау фактісі анықталған жағдайда көрсетілетін қызметті беруші көрсетілген мерзімде өтінішті әрі қарай қараудан уәжді бас тартады.
5. Мемлекеттiк қызметтi көрсету нысаны – электрондық (толық автоматтандырылған).
6. Мемлекеттiк қызметтi көрсету нәтижесi – Қазақстан Республикасының Қызыл кітабына енгізілген сирек кездесетін және құрып кету қаупі төнген жабайы жануарлар мен жабайы өсетін өсімдіктер түрлерінің экспортына арналған лицензия немесе қайта ресімделген лицензия және (немесе) лицензияға қосымша не осы мемлекеттiк көрсетiлетiн қызмет стандартының 10-тармағында көзделген негiздер бойынша мемлекеттiк қызметтi көрсетуден бас тарту туралы уәжді жауап.
Мемлекеттiк қызметтi көрсету нәтижесiн ұсыну нысаны – электрондық.
Мемлекеттiк көрсетілетін қызметті алу үшін портал арқылы жүгінген кезде мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесі көрсетілетін қызметті беруші уәкілетті адамының электрондық цифрлық қолтаңбасымен (бұдан әрi - ЭЦҚ) куәландырылған электрондық құжат нысанында "жеке кабинетке" жіберіледі.

от 30 октября 2018 года
№ 440
Стандарт государственной услуги "Выдача лицензии на экспорт редких и находящихся под
угрозой исчезновения видов диких животных и дикорастущих растений,
включенных в красную книгу Республики Казахстан, согласно постановлению
Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2006 года № 1034"
Глава 1. Общие положения
1. Государственная услуга "Выдача лицензии на экспорт редких и находящихся под угрозой исчезновения видов диких животных и дикорастущих растений, включенных в красную книгу Республики Казахстан, согласно постановлению Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2006 года № 1034" (далее - государственная услуга).
2. Стандарт государственной услуги разработан Министерством сельского хозяйства Республики Казахстан (далее – Министерство).
3. Государственная услуга оказывается Комитетом лесного хозяйства и животного мира Министерства (далее - услугодатель).
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются через веб-портал "электронного правительства" www.egov.kz, www.elicense.kz (далее - портал).
Глава 2. Порядок оказания государственной услуги
4. Срок оказания государственной услуги:
при обращении на портал:
при выдаче лицензии – 5 (пять) рабочих дней;
при переоформлении лицензии – 3 (три) рабочих дня;
Услугодатель в течение двух рабочих дней с момента получения документов услугополучателя проверяет полноту представленных документов.
В случае установления факта неполноты представленных документов услугодатель в указанные сроки дает мотивированный отказ в дальнейшем рассмотрении заявления.
5. Форма оказания государственной услуги – электронная (полностью автоматизированная).
6. Результат оказания государственной услуги – лицензия или переоформленная лицензия и (или) приложения к лицензии на экспорт редких и находящихся под угрозой исчезновения видов диких животных и дикорастущих растений, включенных в красную книгу Республики Казахстан, согласно постановлению Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2006 года № 1034, либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги по основаниям, предусмотренным пунктом 10 настоящего стандарта государственной услуги.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги -электронная.
При обращении за получением государственной услуги через портал результат государственной услуги направляется в "личный кабинет" в форме электронного документа, удостоверенного электронной цифровой подписью (далее - ЭЦП) уполномоченного лица услугодателя.

осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына 3-қосымшаға сәйкес жеке немесе заңды тұлғаның көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ-сымен куәландырылған электрондық құжат нысанындағы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 31 қазандағы № 1034 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Қызыл кітабына енгізілген сирек кездесетін және құрып кету қаупі төнген жабайы жануарлар мен жабайы өсетін өсімдіктер түрлерінің экспортына арналған лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеуге арналған өтініші;
ЭҮТШ арқылы төленген жағдайларды қоспағанда, лицензияны қайта ресімдеу үшін лицензиялық алымның төленгенін растайтын құжаттың электрондық көшірмесі;
ақпараты мемлекеттік ақпараттық жүйелерде қамтылған құжаттарды қоспағанда, лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеу үшін негіз болатын өзгерістер туралы ақпарат қамтылған құжаттардың электрондық көшірмелері.
Жеке басты куәландыратын құжат туралы, заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы, дара кәсіпкер ретінде қызметін бастағаны туралы, ЭҮТШ арқылы төленген төлем туралы мәлiметтерді көрсетiлетiн қызметтi берушi ЭҮТШ арқылы тиісті мемлекеттiк ақпараттық жүйелерден алады.
Көрсетілетін қызметті алушы барлық қажетті құжаттарды портал арқылы тапсырған кезде көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетiнде" мемлекеттiк қызметтi көрсету нәтижелерiн алу күнiн көрсете отырып, мемлекеттiк қызметтi көрсетуге арналған сұранымының қабылданғаны туралы мәртебе көрсетіледі.
10. Мемлекеттiк қызметті көрсетуден бас тартуға арналған негіздер:
1) көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу үшін ұсынған құжаттардың және (немесе) олардағы деректердің (мәліметтердің) дұрыс еместігінің анықталуы;
2) көрсетілетін қызметті алушының және (немесе) мемлекеттік қызметті көрсету үшін қажетті ұсынылған материалдардың, объектілердің, деректер мен мәліметтердің Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 30 қаңтардағы № 67 бұйрығында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11074 болып тіркелген) және "Тарифтік емес реттеу шаралары туралы" Еуразиялық Экономикалық Комиссия Алқасының 2015 жылғы 21 сәуірдегі № 30 шешімінде белгіленген талаптарға сәйкес келмеуі;
3) көрсетілетін қызметті алушыға қатысты белгілі бір мемлекеттік көрсетілетін қызметті алуды талап ететін қызметіне немесе жекелеген қызмет түрлеріне тыйым салу туралы соттың заңды күшіне енген шешімінің (үкімінің) болуы;
4) көрсетілетін қызметті алушыға қатысты соттың заңды күшіне енген үкімінің болуы, оның негізінде көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік көрсетілетін қызметті алумен байланысты арнаулы құқығынан айрылуы.

заявление юридического или физического лица для переоформления лицензии и (или) приложении к лицензии на экспорт редких и находящихся под угрозой исчезновения видов диких животных и дикорастущих растений, включенных в красную книгу Республики Казахстан, согласно постановлению Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2006 года № 1034 в форме электронного документа, удостоверенного ЭЦП услугополучателя, согласно приложению 3 к настоящему стандарту государственной услуги;
электронная копия документа, подтверждающего уплату лицензионного сбора, за исключением оплаты через ПШЭП;
электронная копии документов, содержащих информацию об изменениях, послуживших основанием для переоформления лицензии и (или) приложения к лицензии, за исключением документов, информация из которых содержится в государственных информационных системах.
Сведения о документе, удостоверяющем личность, о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица, о начале деятельности индивидуального предпринимателя, об оплате через ПШЭП услугодатель получает из соответствующих государственных информационных систем через ПШЭП.
При подаче услугополучателем всех необходимых документов, через портал - в "личном кабинете" услугополучателя отображается статус о принятии запроса для оказания государственной услуги с указанием даты получения результата государственной услуги.
10. Основания для отказа в оказании государственной услуги:
1) установление недостоверности документов, представленных услугополучателем для получения государственной услуги, и (или) данных (сведений), содержащихся в них;
2) несоответствие услугополучателя и (или) представленных материалов, объектов, данных и сведений, необходимых для оказания государственной услуги, требованиям установленным приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 30 января 2015 года № 67 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 11074) и Решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 21 апреля 2015 года № 30 "О мерах нетарифного регулирования";
3) в отношении услугополучателя имеется вступившее в законную силу решение (приговор) суда о запрещении деятельности или отдельных видов деятельности, требующих получения определенной государственной услуги;
4) в отношении услугополучателя имеется вступившее в законную силу решение суда, на основании которого услугополучатель лишен специального права, связанного с получением государственной услуги.

13. Мемлекеттік қызметті көрсету мекенжайы Министрліктің www.mgov.kz интернет-ресурсы "Қолдау және көрсетілетін қызметтер" бөлімі, "Мемлекеттiк көрсетiлетiн қызметтер" кіші бөлімінде орналастырылған.
14. Көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ-сы болған жағдайда, мемлекеттік көрсетілетін қызметті портал арқылы электрондық нысанда алу мүмкіндігі бар.
15. Көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік қызметті көрсетудің тәртібі мен мәртебесі туралы ақпаратты порталдың "жеке кабинеті", сондай-ақ мемлекеттiк қызметтер көрсету мәселелерi жөнiндегi бiрыңғай байланыс орталығы арқылы қашықтықтан қол жеткізу режимінде алуға мүмкіндігі бар.
16. Мемлекеттік қызметті көрсету мәселелері жөніндегі анықтамалық қызметтердің байланыс телефондары: 8 (7172) 58-00-58 және мемлекеттік қызметті көрсету мәселелері жөніндегі бірыңғай байланыс орталығы: 1414.
"Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2006 жылғы 31 қазандағы
№ 1034 қаулысына сәйкес
Қазақстан Республикасының
Қызыл кітабына енгізілген сирек
кездесетін және құрып кету
қаупі төнген жабайы тірі
жануарлар мен жабайы өсетін
өсімдіктер түрлерінің
экспортына лицензия беру"
мемлекеттiк көрсетілетін
қызмет стандартына
1-қосымша
Нысан
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 31 қазандағы № 1034 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Қызыл кітабына енгізілген сирек кездесетін және құрып кету қаупі төнген жабайы жануарлар мен жабайы өсетін өсімдіктер түрлерінің экспортына лицензия алуға арналған өтініш
1. Өтініш №
2. Қолданылу кезеңі
Күн, ай, жылдан бастап күн, ай, жылға
дейін|
3. Лицензияның тип ЭКСПОРТ
4. Келісімшарт
____ жылғы № ___
5. Көрсетілетін қызметті беруші:
6. Сатып алушы:
7. Межелі елі
8. Сатып алушының елі:
9. Келісімшарт валютасы
10. Құны:
11. Статистикалық құны:
12. Шығарылған елі
13. Саны:
14. Өлшем бірлігі:
15. КО СЭҚ ТН бойынша тауардың коды және оның сипаттамасы:
16. Қосымша ақпарат
17. Лицензия беру үшін негіздеме:
18. Көрсетілетін қызметті беруші
Аты, әкесінің аты (бар болса), тегі
Лауазымы
ЭЦҚ-сы
Күні
Телефоны
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2006 жылғы 31 қазандағы
№ 1034 қаулысына сәйкес
Қазақстан Республикасының
Қызыл кітабына енгізілген
сирек кездесетін және құрып
кету қаупі төнген жабайы
тірі жануарлар мен жабайы
өсетін өсімдіктер түрлерінің
экспортына лицензия
алуға арналған өтінішке
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 31 қазандағы № 1034 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Қызыл кітабына енгізілген сирек кездесетін және құрып кету қаупі төнген жабайы жануарлар мен жабайы өсетін өсімдіктер түрлерінің экспортына лицензияла алуға арналған өтінішке қосымша
Еуразиялық экономикалық одаққа қатысушы мемлекеттің атқарушы билігінің уәкілетті мемлекеттік органы
жылғы № лицензияға қосымша
Тауардың сипаттамасы
мөлшері
өлшем бірлігі
құны
Тауардың сипаттамасы
мөлшері
өлшем бірлігі
құны
Тауардың сипаттамасы
мөлшері
өлшем бірлігі
құны
Тауардың сипаттамасы
мөлшері
өлшем бірлігі
құны
Тауардың сипаттамасы
мөлшері
өлшем бірлігі
құны
Тауардың сипаттамасы
мөлшері
өлшем бірлігі
құны
Тауардың сипаттамасы
мөлшері
өлшем бірлігі
құны
Тауардың сипаттамасы
мөлшері
өлшем бірлігі
құны
Барлығы парақ, № парақ

13. Адрес оказания государственной услуги размещен на интернет-ресурсе Министерства: www.mgov.kz, раздел "Поддержка и услуги", подраздел "Государственные услуги".
14. Услугополучатель имеет возможность получения государственной услуги в электронной форме через портал при условии наличия ЭЦП.
15. Услугополучатель имеет возможность получения информации о порядке и статусе оказания государственной услуги в режиме удаленного доступа посредством "личного кабинета" портала, а также единого контакт-центра по вопросам оказания государственных услуг.
16. Контактные телефоны справочных служб по вопросам оказания государственной услуги: 8 (7172) 58-00-58 и единого контакт-центра по вопросам оказания государственных услуг: 1414.
Приложение 1
к стандарту государственной
услуги "Выдача лицензии
на экспорт редких
и находящихся под угрозой
исчезновения видов диких
животных и дикорастущих растений,
включенных в красную книгу
Республики Казахстан,
согласно постановлению
Правительства Республики
Казахстан от 31 октября
2006 года № 1034"
Форма
Заявление
для получения лицензии на экспорт редких и находящихся
под угрозой исчезновения видов диких животных и дикорастущих растений,
включенных в красную книгу Республики Казахстан,
согласно постановлению Правительства Республики
Казахстан от 31 октября 2006 года № 1034
1. Заявление №
2. Период действия
с дата, месяц, год, по дата, месяц, год
3. Тип лицензии, ЭКСПОРТ
4. Контракт
№ от
5. Услугополучатель:
6. Покупатель:
7. Страна назначения:
8. Страна покупателя:
9. Валюта контракта:
10. Стоимость:
11.Статистическая стоимость:
12. Страна происхождения
13. Количество:
14. Единица измерения:
15. Код товара по ТН ВЭД ТС и его описание:
16. Дополнительная информация:
17. Основание для выдачи лицензии:
Подтверждаю достоверность представленной информации и осведомлен об ответственности за предоставление недостоверных сведений в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Согласен на использование сведений, составляющих охраняемую законом тайну, содержащихся в информационных системах.
18. Услугополучатель
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Должность
ЭЦП
Дата
Телефон
Приложение
к заявлению для получения лицензии
на экспорт редких и находящихся
под угрозой исчезновения
видов диких животных
и дикорастущих растений,
включенных в красную книгу
Республики Казахстан,
согласно постановлению
Правительства Республики
Казахстан от 31 октября
2006 года № 1034
Приложение
к заявлению для получения лицензии
на экспорт редких и находящихся под угрозой исчезновения
видов диких животных и дикорастущих растений, включенных в красную
книгу Республики Казахстан, согласно постановлению
Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2006 года № 1034
Уполномоченный государственный орган исполнительной власти
государства - участника Евразийского экономического союза
Приложение к лицензии № от
Описание товара
количество
единица измерения
стоимость
Описание товара
количество
единица измерения
стоимость
Описание товара
количество
единица измерения
стоимость
Описание товара
количество
единица измерения
стоимость
Описание товара
количество
единица измерения
стоимость
Описание товара
количество
единица измерения
стоимость
Описание товара
количество
единица измерения
стоимость
Описание товара
количество
единица измерения
стоимость
Всего листов
Лист №

18. Уәкілетті адам
Аты, әкесінің аты (бар болса), тегі
Лауазымы
ЭЦҚ-сы
Күні
Телефоны
"Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2006 жылғы 31 қазандағы
№ 1034 қаулысына сәйкес
Қазақстан Республикасының
Қызыл кітабына енгізілген
сирек кездесетін және құрып
кету қаупі төнген жабайы тірі
жануарлар мен жабайы өсетін
өсімдіктер түрлерінің
экспортына лицензия беру"
мемлекеттiк көрсетілетін
қызмет стандартына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 31 қазандағы № 1034 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Қызыл кітабына енгізілген сирек кездесетін және құрып кету қаупі төнген жабайы жануарлар мен жабайы өсетін өсімдіктер түрлерінің экспортын лицензиялау жөніндегі қызметке қойылатын біліктілік талаптары, оларға сәйкестігін растайтын құжаттар
Біліктілік талаптары
Оларға сәйкестікті растайтын құжаттар *
Ескертпе
1
2
3
4
2
Тауарды дайындау, жинау, олжалау немесе аулау заңдылығын растау
Жабайы жануарларды нжәне жабайы өсетін өсімдіктерді дайындау, жинау, олжалау немесе аулау заңдылығын куәландыратын құжаттардың көшірмелері
3
Балықтар мен басқа да су жануарларына иелік етудің, олардың ауланған жерінің заңдылығын растау
Балықтың қайдан ауланғаны туралы анықтама
Балықтарды және басқа да су жануарларын эскпорттау жағдайында
4
Өсімдіктер дүниесі объектілерін алып қоюға негіз болатын материалдар
Мемлекеттік экологиялық сараптаманың оң қорытындысы бар биологиялық негіздеме
Өсімдіктер дүниесі объектілерін экспорттау жағдайында
* құжаттарды "электрондық үкіметтің" www.egov.kz веб-порталы арқылы немесе "Е-лицензиялаудың" www.elicense.kz веб-порталы арқылы берген кезде құжаттар көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ-сымен куәландырылған құжаттардың электрондық көшірмелері түрінде ұсынылады;
көрсетілетін қызметті берушіде құжаттарда қамтылған ақпаратты тиісті мемлекеттік ақпараттық жүйелерден алуға мүмкіндік болған жағдайда, құжаттарды ұсыну талап етілмейді.
"Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2006 жылғы 31 қазандағы
№ 1034 қаулысына сәйкес
Қазақстан Республикасының
Қызыл кітабына енгізілген
сирек кездесетін және құрып
кету қаупі төнген жабайы тірі
жануарлар мен жабайы өсетін
өсімдіктер түрлерінің
экспортына лицензия беру"
мемлекеттiк көрсетілетін қызмет
стандартына 3-қосымша
1-нысан
Заңды тұлғаның Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 31 қазандағы № 1034 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Қызыл кітабына енгізілген сирек кездесетін және құрып кету қаупі төнген жабайы жануарлар мен жабайы өсетін өсімдіктер түрлерінің экспортына арналған лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеуге арналған өтініші
(кімге)_________________________________________________________________
(лицензиярдың толық атауы)
(кімнен) _______________________________________________________________
(заңды тұлғаның (оның ішінде шетелдік заңды тұлғаның) толық атауы, орналасқан жері, бизнес-сәйкестендіру нөмірі, заңды тұлғаның бизнес-сәйкестендіру нөмірі болмаған жағдайда, шетелдік заңды тұлға филиалының немесе өкілдігінің бизнес сәйкестендіру нөмірі)
_______________________________________________________________________
(қызмет түрiнің және (немесе) қызметтің кiшi түрiнің толық атауы) ______________________________________________ жүзеге асыруға арналған
20___ жылғы "_____ " ______________ берілген №___________________________
_______________________________________________________________________
(лицензияның және (немесе) лицензияға қосымшалардың нөмірі(лері), берілген күні, лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны берген лицензиярдың атауы)
лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны(ларды) (керегінің астын сызу керек) мынадай негіздер бойынша (тиісті Х ұяшықта көрсетіңіз) қайта ресімдеуді сұраймын:

18. Уполномоченное лицо
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Должность
ЭЦП
Дата
Телефон
Приложение 2
к стандарту государственной
услуги "Выдача лицензии
на экспорт редких и находящихся
под угрозой исчезновения
видов диких животных
и дикорастущих растений,
включенных в красную книгу
Республики Казахстан,
согласно постановлению
Правительства Республики
Казахстан от 31 октября
2006 года № 1034"
Квалификационные требования, предъявляемые к деятельности по лицензированию экспорта редких и находящихся под угрозой исчезновения видов диких животных и дикорастущих растений,
включенных в красную книгу Республики Казахстан, согласно постановлению Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2006 года № 1034, документы подтверждающих соответствие им
№ п/п
Квалификационные требования
Документы, подтверждающие соответствии им*
Примечание
1
2
3
4
1
Подтверждение законности заготовки, сбора, добычи или отлова, владения, происхождения вылова диких животных и дикорастущих растений
Копии документов, удостоверяющих законность заготовки, сбора, добычи или отлова, происхождения вылова, приобретения диких животных, дикорастущих растений
2
Подтверждение законности приобретения (вылова) рыб и других водных животных
Справка о происхождении вылова
В случае экспорта рыб и других водных животных
3
Обосновывающие материалы изъятия объектов растительного мира
Биологическое обоснование с положительным заключением государственной экологической экспертизы
В случае экспорта объектов растительного мира
* при подаче документов через веб-портал "электронного правительства" www.egov.kz или веб-портал "Е–лицензирование" www.elicense.kz документы представляются в виде электронных копий документов, удостоверенных ЭЦП услугополучателя;
при наличии у услугодателя возможности получения информации, содержащейся в документах, из соответствующих государственных информационных систем, представление документов не требуется.
Приложение 3
к стандарту государственной
услуги "Выдача лицензии
на экспорт редких и находящихся
под угрозой исчезновения
видов диких животных и
дикорастущих растений,
включенных в красную книгу
Республики Казахстан,
согласно постановлению
Правительства Республики
Казахстан от 31 октября 2006 года № 1034"
Форма 1
Заявление юридического лица для переоформления лицензии и (или)
приложения к лицензии на экспорт редких и находящихся под угрозой
исчезновения видов диких животных и дикорастущих растений,
включенных в красную книгу Республики Казахстан, согласно постановлению
Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2006 года № 1034
В______________________________________________________________________
(полное наименование лицензиара)
от _____________________________________________________________________
_______________________________________________________________________
(полное наименование, местонахождение, бизнес-идентификационный
номер юридического лица (в том числе иностранного юридического лица), бизнес-идентификационный номер филиала
или представительства иностранного юридического лица – в случае отсутствия бизнес-идентификационного номера у
юридического лица)
Прошу переоформить лицензию и (или) приложение(я) к лицензии
(нужное подчеркнуть)
№ __________ от "___" _________ 20___ года, выданную(ое)(ых)
_______________________________________________________________
(номер(а) лицензии и (или) приложения(й) к лицензии, дата выдачи, наименование лицензиара, выдавшего лицензию и
(или) приложение(я) к лицензии)
На осуществление
_______________________________________________________________
(полное наименование вида деятельности и (или) подвида(ов) деятельности) по следующему(им) основанию(ям)
(укажите в соответствующей ячейке Х):