"Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 9 сәуірдегі № 319 бұйрығына өзгерістер және толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 898 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2018 жылғы 27 желтоқсанда № 18058 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің м.а. 2021 жылғы 13 тамыздағы № 441 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің м.а. 13.08.2021 № 441 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 9 сәуірдегі № 319 бұйрығына (Нормативтiк құқықтық актiлерді мемлекеттiк тіркелу тiзiлiмiнде № 11015 болып тіркелген, 2015 жылғы 3 маусымда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгерістер және толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Тұрғын үй көмегін тағайындау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартында:
1-тараудың тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"1-тарау. Жалпы ережелер";
3-тармақтың бірінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың жергілікті атқарушы органдары (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін беру:
1) "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация);
2) "электрондық үкіметтің" www.egov.kz веб-порталы (бұдан әрі – портал) арқылы жүзеге асырылады.";
2-тараудың тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"2-тарау. Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібі";
3-тараудың тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"3-тарау. Мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері бойынша көрсетілетін қызметті берушінің және (немесе) олардың лауазымды тұлғаларының, мемлекеттік корпорацияның және (немесе) оның қызметкерлерінің шешімдеріне, әрекеттеріне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібі";
4-тараудың тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"4-тарау. Мемлекеттік оның ішінде электрондық нысанда және мемлекеттік корпорация арқылы қызмет көрсету ерекшеліктері ескеріле отырып қойылатын өзге де талаптар";

О внесении изменений и дополнений в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 9 апреля 2015 года № 319 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере жилищно-коммунального хозяйства"
Приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 21 декабря 2018 года № 898. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 декабря 2018 года № 18058. Утратил силу приказом и.о. Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 13 августа 2021 года № 441.
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра индустрии и инфраструктурного развития РК от 13.08.2021 № 441 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 9 апреля 2015 года № 319 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере жилищно-коммунального хозяйства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11015, опубликован 3 июня 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующее изменения и дополнения:
в стандарте государственной услуги "Назначение жилищной помощи", утвержденном указанным приказом:
заголовок главы 1 изложить в следующей редакции:
"Глава 1. Общие положения";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Государственная услуга оказывается местными исполнительными органами областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент, района, города областного значения (далее – услугодатель).
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются через:
1) Некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация);
2) веб-портал "электронного правительства" www.egov.kz (далее – портал).";
заголовок главы 2 изложить в следующей редакции:
"Глава 2. Порядок оказания государственной услуги";
заголовок главы 3 изложить в следующей редакции:
"Глава 3. Порядок обжалования решений, действий (бездействия) услугодателя и (или) его должностных лиц, Государственной корпорации и (или) ее работников по вопросам оказания государственных услуг";
заголовок главы 4 изложить в следующей редакции:
"Глава 4. Иные требования с учетом особенностей оказания государственной услуги, в том числе оказываемой в электронной форме и через Государственную корпорацию";

жоғарыда көрсетілген бұйрыққа 1-қосымша осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Мемлекеттік тұрғын үй қорынан берілетін тұрғын үйге немесе жеке тұрғын үй қорынан жергілікті атқарушы орган жалдаған тұрғын үйге мұқтаж азаматтарды есепке алу және кезекке қою, сондай-ақ жергілікті атқарушы органдардың тұрғын үй беру туралы шешім қабылдауы" деген мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартында:
1-тараудың тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"1-тарау. Жалпы ережелер";
3-тармақтың бірінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
3-тармақтың бірінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың жергілікті атқарушы органдары (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін беру:
1) "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация);
2) "электрондық үкіметтің" www.egov.kz веб-порталы (бұдан әрі – портал) арқылы жүзеге асырылады.";
2-тараудың тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"2-тарау. Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібі";
3-тараудың тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"3-тарау. Мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері бойынша көрсетілетін қызметті берушінің және (немесе) олардың лауазымды тұлғаларының, Мемлекеттік корпорацияның және (немесе) олардың қызметкерлерінің шешімдеріне, әрекеттеріне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібі";
4-тараудың тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"4-тарау. Мемлекеттік оның ішінде электрондық нысанда және мемлекеттік корпорациялар арқылы қызмет көрсету ерекшеліктері ескеріле отырып қойылатын өзге де талаптар";
жоғарыда көрсетілген бұйрыққа 1-қосымша осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Мемлекеттік кәсіпорынның не мемлекеттік мекеменің тұрғын үй қорынан тұрғын үйге мұқтаж азаматтарға тұрақты пайдалануында коммуналдық тұрғын үй қорынан берілген тұрғын үйдің немесе жергілікті атқарушы орган жеке тұрғын үй қорынан жалдаған тұрғын үйдің болуы (болмауы) туралы анықтама беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартында:
1-тараудың тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"1-тарау. Жалпы ережелер";
3-тармақтың бірінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың жергілікті атқарушы органдары (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Өтінішті қабылдау және мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесін беру мемлекеттік қызметті көрсетілетін "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация) арқылы жүзеге асырылады.";

приложение 1 изложить в редакции согласно приложению 1 к настоящему приказу;
в стандарте государственной услуги "Постановка на учет и очередность, а также принятие местными исполнительными органами решения о предоставлении жилища гражданам, нуждающимся в жилище из государственного жилищного фонда или жилище, арендованном местным исполнительным органом в частном жилищном фонде", утвержденном указанным приказом:
заголовок главы 1 изложить в следующей редакции:
"Глава 1. Общие положения";
главы 1 изложить в следующей редакции:
"3. Государственная услуга оказывается местными исполнительными органами областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент, района, города областного значения, осуществляющих функции в сфере жилищных отношений (далее – услугодатель).
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются через:
1) Некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация);
2) веб-портал "электронного правительства" www.egov.kz (далее – портал).";
заголовок главы 2 изложить в следующей редакции:
"Глава 2. Порядок оказания государственной услуги";
заголовок главы 3 изложить в следующей редакции:
"Глава 3. Порядок обжалования решений, действий (бездействия) услугодателя и (или) его должностных лиц, Государственной корпорации и (или) ее работников по вопросам оказания государственных услуг";
заголовок главы 4 изложить в следующей редакции:
"Глава 4. Иные требования с учетом особенностей оказания государственной услуги, в том числе оказываемой в электронной форме и через Государственную корпорацию";
приложение 1 изложить в редакции согласно приложению 2 к настоящему приказу;
в стандарте государственной услуги "Выдача справки о наличии (отсутствии) в постоянном пользовании жилища из коммунального жилищного фонда или жилища, арендованного местным исполнительным органом в частном жилищном фонде, гражданам, нуждающимся в жилище из жилищного фонда государственного предприятия либо государственного учреждения", утвержденном указанным приказом:
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Государственная услуга оказывается местными исполнительными органами областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент, района, города областного значения (далее – услугодатель).
Прием заявления и выдача результата оказания государственной услуги осуществляются через некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация).";

жоғарыда көрсетілген бұйрыққа 1-қосымша осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Мемлекеттiк тұрғын үй қорынан берілетін тұрғын үйлерді жекешелендiру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартында:
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың жергілікті атқарушы органдары (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Өтінішті қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін беру:
1) облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың жергілікті атқарушы органдары;
2) "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация) арқылы жүзеге асырылады.";
жоғарыда көрсетілген бұйрыққа 2 және 3-қосымшалар осы бұйрыққа 4-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
4) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Заң департаментіне осы тармақтың 1), 2) және 3) тармақшаларына сәйкес іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму вице-министріне жүктелсiн.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Инвестициялар және даму министрі Ж. Қасымбек
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ақпарат және коммуникациялар министрігімен
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму
министрінің
2018 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 898 бұйрығына
1-қосымша
"Тұрғын үй көмегін
тағайындау" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
стандартына
1-қосымша
Нысан
_________Астана, Алматы және
Шымкент қалаларының,
аудандардың және облыстық
маңызы бар қалалардың
тұрғын үй қатынастары
саласындағы функцияны жүзеге
асыратын жергілікті атқарушы
органдардың құрылымдық
бөлімшелерінің
атауы
____________________________
мекенжайы бойынша тұратын
азаматтан(ша)
____________________________
(жеке сәйкестендіру нөмірі)
Тұрғын үй көмегін тағайындау туралы өтініш
Мен____________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған кезде),
_____________________________________________________________________
жеке сәйкестендіру нөмері, туған жылы) тұрғын үйдің меншік иесі (жалдаушы)
болып табыламын, жеке куәлік №_________, ____________________________ берген.
Тұрғын үйді күтіп-ұстауға және тұтынылған тұрғын үй-коммуналдық қызметтерге ақы төлеу жөніндегі шығындарды өтеу үшін ___________________ мекенжайы бойынша тұратын ____ адам менің отбасыма тұрғын үй көмегін тағайындауды сұраймын.
Өтініш берушінің отбасы мүшелері (тегі, аты, әкесінің аты (болған
кезде)
Туған жылы
Туыстық қатынасы
Әлеуметтік мәртебесі
Өтінішке саны ____ дана қажетті құжаттарды қоса беремін.
Жеке шотының №____________, банктің атауы ________________________.
Күні: 20 _ жылғы "___" _________ Өтініш берушінің қолы _______
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму
министрінің
2018 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 898 бұйрығына
2-қосымша
"Мемлекеттік тұрғын үй
қорынан тұрғын үйге немесе
жеке тұрғын үй қорынан
жергілікті атқарушы орган
жалдаған тұрғын үйге мұқтаж
Қазақстан Республикасының
азаматтарын есепке алу және
кезекке қою" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
стандартына
1-қосымша
Нысан
_________, Астана, Алматы
және Шымкент қалаларының,
аудандардың және облыстық
маңызы бар қалалардың
тұрғын үй қатынастары
саласындағы функцияны жүзеге
асыратын жергілікті атқарушы
органдардың құрылымдық
бөлімшелерінің атауы
____________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған
кезде) мекенжайы бойынша
тұратын азаматтан(ша)
____________________________
(жеке сәйкестендіру нөмірі)
Өтініш

приложение 1 изложить в редакции согласно приложению 3 к настоящему приказу;
в стандарте государственной услуги "Приватизация жилищ из государственного жилищного фонда", утвержденном указанным приказом:
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Государственная услуга оказывается местными исполнительными органами областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент, района, города областного значения (далее – услугодатель).
Прием заявления и выдача результата оказания государственной услуги осуществляется через:
1) местные исполнительные органы областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент, района, города областного значения;
2) некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация).";
приложения 2 и 3 изложить в редакции согласно приложениям 4 и 5 к настоящему приказу.
2. Комитету по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, согласно подпунктам 1), 2) и 3) настоящего пункта.
2. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
Ж. Қасымбек
"СОГЛАСОВАН"
Министерством информации и коммуникаций
Республики Казахстан
Приложение 1
к приказу Министра
по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
от 21 декабря 2018 года № 898
Приложение 1
к стандарту государственной услуги
"Назначение жилищной помощи"
Форма
Наименование Управления
координации занятости и
социальных программ
(городов областного значения и
городов Астаны,
Алматы и Шымкент)
отдела занятости и социальных
программ (города, района)
Заявление о назначении жилищной помощи
Я ________________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при наличии)),
__________________________________________________________________________
индивидуальный идентификационный номер, год рождения) являющийся (аяся)
собственником (нанимателем) жилья, № удостоверения личности, кем выдан
___________________________________________________________________________
Прошу назначить моей семье в количестве ______ человек, проживающей по адресу:
___________________________________________________________________________
жилищную помощь для возмещения затрат по оплате содержания жилища и потребленные
жилищно-коммунальные услуги.
Члены семьи заявителя фамилия, имя, отчество (при наличии)
Дата рождения
Родственные отношения
Социальный статус
№ лицевого счета ___________, наименование банка ___________________.
Согласен на использования сведений, составляющих охраняемую законом тайну, содержащихся в информационных системах.
"__" __________ 20__ года __________
(подпись)
Приложение 2
к приказу Министра
по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
от 21 декабря 2018 года № 898
Приложение 1
к стандарту государственной услуги
"Постановка на учет и
очередность граждан
Республики Казахстан,
нуждающихся в жилище из
государственного жилищного
фонда или жилище,
арендованном местным
исполнительным органом в
частном жилищном фонде"
Форма
Наименование структурного
подразделения местного
исполнительного органа
городов Астаны,
Алматы и Шымкент,
района и города областного
значения, осуществляющих
функции в сфере
жилищных отношений
от гражданина (ки)
__________________________
(фамилия, имя, отчество (при
наличии), индивидуальный
идентификационный номер)
проживающего (ей) по адресу
__________________________
Заявление

Мені отбасы құрамына сәйкес мемлекеттік тұрғын үй қорынан берілетін тұрғын үй/жеке тұрғын үй қорынан жергiлiктi атқарушы орган жалдаған тұрғын үй алу үшін "Тұрғын үй қатынастары туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 75-бабының 1-тармағына сәйкес_____ санат бойынша ____ бөлмеге есепке қоюды сұраймын.
Менде және менімен тұрақты тұратын отбасы мүшелерінде осы елді мекенде тұрақты пайдалануда коммуналдық тұрғын үй қорынан берілетін тұрғын үйдің бар немесе жоқ екенін тексеруге қарсы емеспін.
Ақпараттық жүйелерде қамтылған, заңмен қорғалатын құпияны құрайтын дербес деректерді пайдалануға келісім беремін.
Қосымша: ________________________ ______________________________
(күні, қолы)
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму
министрінің
2018 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 898 бұйрығына
3-қосымша
"Мемлекеттік кәсіпорынның не
мемлекеттік мекеменің тұрғын
үй қорынан тұрғын үйге мұқтаж
азаматтарға тұрақты
пайдалануында коммуналдық
тұрғын үй қорынан берілген
тұрғын үйдің немесе жергілікті
атқарушы орган жеке тұрғын үй
қорынан жалдаған тұрғын үйдің
болуы (болмауы) туралы
анықтама беру" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
стандартына
1-қосымша
Нысан
_________Астана, Алматы және
Шымкент қалаларының,
аудандардың және облыстық
маңызы бар қалалардың
тұрғын үй қатынастары
саласындағы функцияны жүзеге
асыратын жергілікті атқарушы
органдардың құрылымдық
бөлімшелерінің атауы
____________________________
мекенжайы бойынша тұратын
азамат(ша)__________________
(тегі, аты, әкесінің аты, болған
жағдайда)
Өтініш
Маған, Сізден мемлекеттік кәсіпорынның не мемлекеттік мекеменің тұрғын үй қорынан тұрғын үйге мұқтаж азаматтарға тұрақты пайдалануында коммуналдық тұрғын үй қорынан берілген тұрғын үйдің немесе жергілікті атқарушы орган жеке тұрғын үй қорынан жалдаған тұрғын үйдің болуы (болмауы) туралы анықтама беруді сұраймын.
Менде және менімен тұрақты тұратын отбасы мүшелерінде осы елді мекенде тұрақты пайдалануда коммуналдық тұрғын үй қорынан берілетін тұрғын үйдің бар немесе жоқ екенін тексеруге қарсы емеспін.
Қосымша: ________________________ _____________________________
(күні, қолы)
"Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму
министрінің
2018 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 898 бұйрығына
4-қосымша
"Мемлекеттiк тұрғын үй
қорынан берілетін тұрғын
үйлерді жекешелендiру"
мемлекеттiк көрсетілетін қызмет
стандартына
2-қосымша
Нысан
_________облыстардың,
Астана және Алматы
қалаларының, аудандардың
және облыстық маңызы
бар қалалардың жергілікті
атқарушы органының тұрғын үй
қатынастары саласындағы
функцияларды жүзеге асыратын
құрылымдық бөлімшесінің
атауы
____________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған
кезде)
____________________________
(мекенжайы бойынша тұратын
азамат)
Өтініш
Мен ___________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған кезде)толығымен) (жеке басты куәландыратын құжаттың №, қашан және кіммен берілген) болуыма байланысты __________________________ мекенжайы бойынша өзім тұратың пәтерді өтеусіз жекешелендіруге рұқсат беруіңізді сұраймын. Қосымша: __________________________ ___________ақпараттық жүйелерінде қамтылған, заңмен қорғалатын құпияны құрайтын дербес деректерді пайдалануға келісім беремін 20 __ жылғы "_" _________ (қолы). (Келісімді барлық кәмелетке толған отбасы мүшесі білдіреді) Мен, ________________________________________________________________________, (тегі, аты, әкесінің аты (болған кезде), туыстық дәрежесі, жеке басты куәландыратын құжаттың №, қашан және кіммен берілген) атына ____________ мекенжайы бойынша пәтерді ______________ өтеусіз (тегі, аты, әкесінің аты (болған кезде)) жекешелендіруге келісім беремін. _______ақпараттық жүйелерінде қамтылған, заңмен қорғалатын құпияны құрайтын мәліметтерді пайдалануға келісім беремін. 20 __ жылғы "_" _________ (қолы).
"Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму
министрінің
2018 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 898 бұйрығына
5-қосымша
Мемлекеттiк тұрғын үй қорынан
берілетін тұрғын үйлерді
жекешелендiру" мемлекеттiк
көрсетілетін қызмет
стандартына
3-қосымша
Нысан
_________облыстардың, Астана
және Алматы қалаларының,
аудандардың және облыстық
маңызы бар қалалардың
жергілікті атқарушы
органының тұрғын үй
қатынастары саласындағы
функцияларды жүзеге асыратын
құрылымдық бөлімшесінің
атауы
____________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған
кезде)
____________________________
(мекенжайы бойынша тұратын
азамат)
Өтініш
________ мекенжайы бойынша мен және менің отбасым тұратын пәтерді _____________қалған бағасы бойынша сатып алу арқылы (немесе тең сомада, бастапқы жарна ____ (кемінде 30%-дан) төлемді _____ мерзімге (он жылға дейін) бөліп төлеу) арқылы жекешелендіруге рұқсат беруіңізді сұраймын.
__________________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған кезде) толық жазу) (жеке басты куәландыратын құжаттың №, қашан және кіммен берілген) Қосымша: _____________________ ________ақпараттық жүйелерінде қамтылған, заңмен қорғалатын құпияны құрайтын мәліметтерді пайдалануға келісім беремін 20 __ жылғы "_" _________ (қолы). (Келісімді барлық кәмелетке толған отбасы мүшесі білдіреді) Мен, _________________________________________________________________________________, (тегі, аты, әкесінің аты (болған кезде), туыстық дәрежесі, жеке басты куәландыратын құжаттың №, қашан және кіммен берілген) ____________ мекенжайы бойынша пәтерді ______________ атында өтеусіз (тегі, аты, әкесінің аты (болған кезде)) жекешелендіруге кемсім беремін. ________ақпараттық жүйелерінде қамтылған, заңмен қорғалатын құпияны құрайтын мәліметтерді пайдалануға келісім беремін. 20 __ жылғы "_" _________ (қолы).

Прошу Вас поставить меня на учет для предоставления жилища из государственного жилищного фонда/жилища, арендованного местным исполнительным органом в частном жилищном фонде в количестве ___ комнат в соответствии с пунктом 1 статьи 75 Закона Республики Казахстан "О жилищных отношениях" согласно составу семьи по категории _____________.
Не возражаю против проверки наличия или отсутствия у меня и постоянно проживающих со мной членов семьи в постоянном пользовании в данном населенном пункте жилища из коммунального жилищного фонда.
Согласен на использования сведений, составляющих охраняемую законом тайну, содержащихся в
информационных системах "__" __________ 20__ года __________
(подпись)
Приложение: ________________ ______________________________
(дата,                         подпись)
Приложение 3
к приказу Министра
по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
от 21 декабря 2018 года № 898
Приложение 1
к стандарту государственной услуги
"Выдача справки о наличии
(отсутствии) в постоянном
пользовании жилища из
коммунального жилищного
фонда или жилища,
арендованного местным
исполнительным органом
в частном жилищном фонде,
гражданам, нуждающимся в
жилище из жилищного
фонда государственного
предприятия либо
государственного учреждения"
Форма
Наименование структурного
подразделения местного
исполнительного органа
городов Астаны,
Алматы и Шымкент,
района и города областного
значения, осуществляющих
функции в сфере
жилищных отношений
от гражданина (ки)
_________________________
(фамилия, имя, отчество (при
его наличии)) проживающего
(ей) по адресу __________
Заявление
Прошу Вас выдать мне справку о наличии (отсутствии) в постоянном пользовании жилища из коммунального жилищного фонда или жилища, арендованного местным исполнительным органом в частном жилищном фонде, нуждающимся в жилище из жилищного фонда государственного предприятия либо государственного учреждения.
Не возражаю против проверки наличия или отсутствия у меня и постоянно проживающих со мной членов семьи в постоянном пользовании в данном населенном пункте жилища из коммунального жилищного фонда.
Согласен на использования сведений, составляющих охраняемую законом тайну, содержащихся в
информационных системах "__" __________ 20__ года __________
(подпись)
Приложение: ________________ _________________
(дата,                   подпись)
Приложение 4
к приказу Министра
по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
от 21 декабря 2018 года № 898
Приложение 2
к стандарту государственной услуги
"Приватизация жилищ из
государственного
жилищного фонда"
Форма
Наименование структурного
подразделения местного
исполнительного органа
областей, городов Астаны,
Алматы и Шымкент,
района и города областного
значения, осуществляющих
функции в сфере
жилищных отношений
от гражданина(ки)
_________________________
(фамилия, имя, отчество
(при наличии)
проживающего (ей) по адресу
_________________________
Заявление
Прошу Вас разрешить приватизацию занимаемой мною квартиры по адресу:
______________________________ безвозмездно, так как я являюсь _____________________
________________________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при наличии),
№ документа, удостоверяющий личность, когда и кем выдан)
Приложение: ____________________
Согласен (-на) на использования сведений, составляющих охраняемую законом тайну, содержащихся в
информационных системах __________"__" ____ 20 __ г.__________
(подпись)
(Согласие выражают все совершеннолетние члены семьи)
Я, _____________________________________________________________________________,
(фамилия, имя, отчество (при наличии),
степень родства, № документа, удостоверяющий личность, когда и кем выдан) согласен (на)
на приватизацию квартиры на имя ___________________ по адресу:__________ безвомездно
(фамилия, имя, отчество (при наличии))
Согласен (-на) на использования сведений, составляющих охраняемую законом тайну,
содержащихся в информационных системах "__" ____ 20 __ г.__________
(подпись)
Приложение 5
к приказу Министра
по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
от 21 декабря 2018 года № 898
Приложение 3
к стандарту государственной услуги
"Приватизация жилищ из
государственного жилищного фонда"
Форма
Наименование структурного
подразделения местного
исполнительного органа
областей, городов Астаны,
Алматы и Шымкент,
района и города областного
значения, осуществляющих
функции в сфере
жилищных отношений
от гражданина(ки)
___________________________
(фамилия, имя, отчество (при
наличии) проживающего (ей)
по адресу __________________
Заявление
Прошу Вас разрешить приватизацию занимаемой мною и моей семьей квартиры по адресу:
______________________________ путем выкупа по остаточной стоимости (или в рассрочку
на срок ___ (до десяти лет), равными суммами, первоначальный взнос __ (не менее 30%).
________________________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при наличии),
№ документа, удостоверяющий личность, когда и кем выдан)
Приложение: ____________________
Согласен (-на) на использования сведений, составляющих охраняемую законом тайну,
содержащихся в информационных системах __________"__" ____ 20 __ г.________________
(подпись)
(Согласие выражают все совершеннолетние члены семьи)
Я, _____________________________________________________________________________,
(фамилия, имя, отчество (при наличии),
степень родства, № документа, удостоверяющий личность, когда и кем выдан) согласен (-на)
на приватизацию квартиры на имя ___________________ по адресу:__________ безвомездно
(фамилия, имя, отчество (при наличии))
Согласен (-на) на использования сведений, составляющих охраняемую законом тайну,
содержащихся в информационных системах "__" ____ 20 __ г.______________________
(подпись)