"Астана қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" Астана қаласы мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 214/25-VI шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2018 жылғы 6 маусымдағы № 272/33-VI шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2018 жылғы 22 маусымда № 1180 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Астана қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Астана қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" Астана қаласы мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 214/25-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1148 тіркелген, 2018 жылдың 4 қаңтарында "Астана ақшамы", "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшадағы "369 399 498" деген сандар "403 515 239" деген сандармен ауыстырылсын;
"240 366 455" деген сандар "243 366 455" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 747 578" деген сандар "2 654 866" деген сандармен ауыстырылсын;
"5 320 383" деген сандар "9 198 642" деген сандармен ауыстырылсын;
"121 965 082" деген сандар "148 295 276" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "364 583 503,6" деген сандар "395 348 900,6" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы "5 596 750" деген сандар "6 996 750" деген сандармен ауыстырылсын, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер "5 596 751" деген сандар "6 996 751" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы "(-20 747 403,6)" деген сандар "(-18 797 059,6)" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы "20 747 403,6" деген сандар "18 797 059,6" деген сандармен ауыстырылсын;
7) тармақшадағы "16 696 751" деген сандар "17 996 751" деген сандармен ауыстырылсын;
8) тармақшадағы "(-1 700 000)" деген сандар "(-4 950 344)" деген сандармен ауыстырылсын;
4-тармақта "1 368 563" деген сандар "2 033 260" деген сандармен ауыстырылсын;
аталған шешімге 1, 4, 6, 9, 12-қосымшалар осы шешімге 1, 2, 3, 4, 5-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын;
15-қосымшаға сәйкес шешім "10. Астана қаласының "Байқоңыр" ауданының 2018 жылға арналған бюджеттік бағдарламаларының тізбесі бекітілсін" деген мазмұндағы 10-тармақпен толықтырылсын;
осы шешімге 6-қосымшаға сәйкес шешім "2018 жылға арналған Астана қаласының "Байқоңыр" ауданының бюджеттік бағдарламаларының тізімі" деген 15-қосымшамен толықтырылсын.

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата города Астаны от 12 декабря 2017 года № 214/25-VI "О бюджете города Астаны на 2018-2020 годы"
Решение маслихата города Астаны от 6 июня 2018 года № 272/33-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 22 июня 2018 года № 1180
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Астаны от 12 декабря 2017 года № 214/25-VI "О бюджете города Астаны на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1148, опубликовано 4 января 2018 года в газетах "Астана ақшамы", "Вечерняя Астана") следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры "369 399 498" заменить цифрами "403 515 239";
цифры "240 366 455" заменить цифрами "243 366 455";
цифры "1 747 578" заменить цифрами "2 654 866";
цифры "5 320 383" заменить цифрами "9 198 642";
цифры "121 965 082" заменить цифрами "148 295 276";
в подпункте 2) цифры "364 583 503,6" заменить цифрами "395 348 900,6";
в подпункте 3) цифры "5 596 750" заменить цифрами "6 996 750", в том числе:
бюджетные кредиты цифры "5 596 751" заменить цифрами "6 996 751";
в подпункте 5) цифры "(-20 747 403,6)" заменить цифрами "(-18 797 059,6)";
в подпункте 6) цифры "20 747 403,6" заменить цифрами "18 797 059,6";
в подпункте 7) цифры "16 696 751" заменить цифрами "17 996 751";
в подпункте 8) цифры "(-1 700 000)" заменить цифрами "(-4 950 344)";
в пункте 4 цифры "1 368 563" заменить цифрами "2 033 260";
приложения 1, 4, 6, 9, 12 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению;
дополнить решение пунктом 10 следующего содержания: "10. Утвердить перечень бюджетных программ района "Байқоңыр" города Астаны на 2018 год" согласно приложению 15;
дополнить решение приложением 15 "Перечень бюджетных программ района "Байқоңыр" города Астаны на 2018 год" согласно приложению 6 к настоящему решению.

395 348 900,6
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
11 743 107,0
111
Республикалық маңызы бар қала, астана мәслихатының аппараты
117 268,0
001
Республикалық маңызы бар қала, астана мәслихатының қызметін қамтамасыз ету
115 958,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 310,0
121
Республикалық маңызы бар қала, астана әкімінің аппараты
2 627 516,0
001
Республикалық маңызы бар қала, астана әкімінің қызметін қамтамасыз ету
2 491 625,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 644,0
013
Республикалық маңызы бар қала, астана Қазақстан халқы Ассамблеясының қызметін қамтамасыз ету
128 247,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1 456 167,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
1 391 185,0
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
64 982,0
332
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың активтер және мемлекеттік сатып алу басқармасы
1 890 866,0
001
Жергілікті деңгейде коммуналдық мүлікті және мемлекеттік сатып алу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
305 396,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
74 020,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1 505 725,0
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
5 725,0
337
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық орта сапасы және бақылау басқармасы
733 172,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы, еңбек, тұрғын үй қоры, мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау, жерлердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
710 110,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8 062,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
15 000,0
338
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық даму істері басқармасы
1 116 553,0
001
Жергілікті деңгейде дін қызметі, жастар және ішкі саясат мәселелері жөніндегі мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
927 445,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 827,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
32 900,0
078
Өңірде діни ахуалды зерделеу және талдау
153 381,0
340
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық ортаны регенерациялау басқармасы
242 942,0
001
Жергілікті деңгейде коммуналдық меншік салу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

395 348 900,6
01
Государственные услуги общего характера
11 743 107,0
111
Аппарат маслихата города республиканского значения, столицы
117 268,0
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата города республиканского значения, столицы
115 958,0
003
Капитальные расходы государственного органа
1 310,0
121
Аппарат акима города республиканского значения, столицы
2 627 516,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима города республиканского значения, столицы
2 491 625,0
003
Капитальные расходы государственного органа
7 644,0
013
Обеспечение деятельности Ассамблеи народа Казахстана города республиканского значения, столицы
128 247,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1 456 167,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1 391 185,0
022
Капитальные расходы государственного органа
64 982,0
332
Управление активов и государственных закупок города республиканского значения, столицы
1 890 866,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области коммунального имущества и государственных закупок на местном уровне
305 396,0
003
Капитальные расходы государственного органа
74 020,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1 505 725,0
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
5 725,0
337
Управление контроля и качества городской среды города республиканского значения, столицы
733 172,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере сельского хозяйства, труда, жилищного фонда, государственного архитектурно-строительного контроля, контроля за использованием и охраной земель на местном уровне
710 110,0
003
Капитальные расходы государственного органа
8 062,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
15 000,0
338
Управление по делам общественного развития города республиканского значения, столицы
1 116 553,0
001
Услуги по реализации государственной политики по вопросам религиозной деятельности, молодежной и внутренней политики на местном уровне
927 445,0
003
Капитальные расходы государственного органа
2 827,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
32 900,0
078
Изучение и анализ религиозной ситуации в регионе
153 381,0
340
Управление регенерации городской среды города республиканского значения, столицы
242 942,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере строительства коммунальной собственности на местном уровне

10 951,0
341
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс және тұрғын үй саясаты басқармасы
10 131 084,0
028
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
9 833 135,0
037
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
297 949,0
342
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мәдениет және спорт басқармасы
1 704 041,0
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
1 704 041,0
352
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджетінен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
11 972,0
006
Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау
11 972,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
50 115 449,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
407 299,0
003
Жалпы білім беру
32 546 637,0
004
Арнаулы бiлiм беру бағдарламалары бойынша жалпы бiлiм беру
1 259 103,0
005
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
1 040 431,0
007
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
2 720 724,0
008
Балаларға қосымша білім беру
2 389 074,0
009
Республикалық маңызы бар қала, астана ауқымындағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
73 158,0
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 434,0
013
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
101 287,0
014
Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
338 291,0
019
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттар беру
27 336,0
021
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
145 466,0
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
5 587 665,0
027
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
11 470,0
029
Әдістемелік жұмыс
299 482,0
038
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
811 500,0
057
Жоғары, жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету

10 951,0
341
Управление строительства и жилищной политики города республиканского значения, столицы
10 131 084,0
028
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
9 833 135,0
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
297 949,0
342
Управление культуры и спорта города республиканского значения, столицы
1 704 041,0
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
1 704 041,0
352
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из бюджета города республиканского значения, столицы
11 972,0
006
Повышение квалификации и переподготовка кадров
11 972,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
50 115 449,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
407 299,0
003
Общеобразовательное обучение
32 546 637,0
004
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным программам
1 259 103,0
005
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
1 040 431,0
007
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования города республиканского значения, столицы
2 720 724,0
008
Дополнительное образование для детей
2 389 074,0
009
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов масштаба города республиканского значения, столицы
73 158,0
011
Капитальные расходы государственного органа
7 434,0
013
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
101 287,0
014
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
338 291,0
019
Присуждение грантов государственным учреждениям образования города республиканского значения, столицы за высокие показатели работы
27 336,0
021
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
145 466,0
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
5 587 665,0
027
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
11 470,0
029
Методическая работа
299 482,0
038
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
811 500,0
057
Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся

323 000,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
2 026 092,0
05
Денсаулық сақтау
12 204 527,0
339
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық сақтау басқармасы
11 901 527,0
001
Жергілікті денгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
242 247,0
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
353 731,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
186 261,0
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
136 093,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
3 311,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
70 935,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 719 005,0
028
Жаңадан iске қосылатын денсаулық сақтау объектiлерiн күтіп-ұстау
2 130 869,0
029
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың арнайы медициналық жабдықтау базалары
120 557,0
030
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 241,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
5 639 929,0
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және
Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
309 697,0
041
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемін қосымша қамтамасыз ету
986 199,0
042
Медициналық ұйымның сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын жыныстық құмарлықты төмендетуге арналған іс-шараларды жүргізу
1 452,0
341
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс және тұрғын үй саясаты басқармасы
303 000,0
038
Денсаулық сақтау объектiлерiн салу және реконструкциялау
303 000,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
11 423 878,0
333
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы
10 697 556,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
424 057,0
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
622 926,0
003
Жұмыспен қамту бағдарламасы

323 000,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2 026 092,0
05
Здравоохранение
12 204 527,0
339
Управление общественного здравоохранения города республиканского значения, столицы
11 901 527,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
242 247,0
006
Услуги по охране материнства и детства
353 731,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
186 261,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
136 093,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
3 311,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
70 935,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 719 005,0
028
Содержание вновь вводимых объектов здравоохранения
2 130 869,0
029
Базы спецмедснабжения города республиканского значения, столицы
120 557,0
030
Капитальные расходы государственного органа
1 241,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
5 639 929,0
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
309 697,0
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов города республиканского значения, столицы
986 199,0
042
Проведение медицинской организацией мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемые на основании решения суда
1 452,0
341
Управление строительства и жилищной политики города республиканского значения, столицы
303 000,0
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
303 000,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
11 423 878,0
333
Управление занятости и социальной защиты города республиканского значения, столицы
10 697 556,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения на местном уровне
424 057,0
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
622 926,0
003
Программа занятости

1 207 737,0
004
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
382 952,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
30 360,0
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек
2 822 439,0
009
Мүгедектерді әлеуметтік қолдау
804 635,0
013
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
6 208,0
015
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
793 099,0
016
Белгілі бір тұрғылықты жері жоқ адамдарды әлеуметтік бейімдеу
174 192,0
018
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
388 355,0
019
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
184 040,0
020
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 108 617,0
022
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
789 331,0
026
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 603,0
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
91 248,0
030
Жұмыспен қамту орталықтарын қамтамасыз ету
261 557,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
103 581,0
045
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған
іс-шаралар жоспарын іске асыру
425 019,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
75 600,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
726 322,0
016
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыру
527 960,0
017
Білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанының оқушылары мен тәрбиеленушілерін әлеуметтік қолдау
147 386,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
50 976,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
105 874 406,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
34 953 716,0
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
2 041 194,0

1 207 737,0
004
Государственная адресная социальная помощь
382 952,0
007
Оказание жилищной помощи
30 360,0
008
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
2 822 439,0
009
Социальная поддержка инвалидов
804 635,0
013
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
6 208,0
015
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами, предоставление социальных услуг индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху в соотвествии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
793 099,0
016
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
174 192,0
018
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
388 355,0
019
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
184 040,0
020
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 108 617,0
022
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
789 331,0
026
Капитальные расходы государственного органа
1 603,0
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
91 248,0
030
Обеспечение деятельности центров занятости
261 557,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
103 581,0
045
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
425 019,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
75 600,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
726 322,0
016
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
527 960,0
017
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения
147 386,0
037
Социальная реабилитация
50 976,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
105 874 406,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села,сельского округа
34 953 716,0
008
Освещение улиц населенных пунктов
2 041 194,0

138 311,0
002
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту
219 247,0
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
556,0
010
Архив қорының сақталуын қамтамасыз ету
97 383,0
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
38 476 810,0
343
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың отын-энергетикалық кешені және коммуналдық шаруашылық басқармасы
38 476 810,0
012
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
38 476 810,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
3 824 399,0
334
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың инвестициялар және кәсіпкерлікті дамыту басқармасы
449 073,0
024
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
5 545,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
60 255,0
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
47 000,0
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
218 727,0
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
117 546,0
336
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоршаған ортаны қорғау және табиғатты пайдалану басқармасы
3 278 512,0
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
146 070,0
004
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
433 996,0
005
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
714 957,0
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 753,0
016
"Жасыл белдеуді" салу
1 981 736,0
337
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық орта сапасы және бақылау басқармасы
88 094,0
016
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
34 792,0
021
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
7 050,0
025
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
43 814,0
043
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу

138 311,0
002
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
219 247,0
004
Капитальные расходы государственного органа
556,0
010
Обеспечение сохранности архивного фонда
97 383,0
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
38 476 810,0
343
Управление топливно-энергетического комплекса и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
38 476 810,0
012
Развитие теплоэнергетической системы
38 476 810,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
3 824 399,0
334
Управление по инвестициям и развитию предпринимательства города республиканского значения, столицы
449 073,0
024
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
5 545,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
60 255,0
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
47 000,0
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
218 727,0
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
117 546,0
336
Управление охраны окружающей среды и природопользования города республиканского значения, столицы
3 278 512,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
146 070,0
004
Мероприятия по охране окружающей среды
433 996,0
005
Развитие объектов охраны окружающей среды
714 957,0
012
Капитальные расходы государственного органа
1 753,0
016
Создание "зеленого пояса"
1 981 736,0
337
Управление контроля и качества городской среды города республиканского значения, столицы
88 094,0
016
Проведение противоэпизоотических мероприятий
34 792,0
021
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
7 050,0
025
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
43 814,0
043
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов

2 438,0
344
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың сәулет, қала құрылысы және жер қатынастары басқармасы
8 720,0
006
Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
8 720,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
1 566 756,0
344
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың сәулет, қала құрылысы және жер қатынастары басқармасы
1 566 756,0
002
Елді мекендердегі құрылыстардың бас жоспарын әзірлеу
1 566 756,0
12
Көлiк және коммуникация
51 500 243,0
335
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың көлік және жол-көлік инфрақұрылымын дамыту басқармасы
51 445 553,0
001
Жергілікті деңгейде автомобиль жолдары және жолаушылар көлігі саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
397 994,0
003
Көлік инфрақұрылымын дамыту
45 720 875,0
004
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
3 800 096,0
006
Қоғамдық көлік жұмыстарының мониторингін және бақылауды қамтамасыз ету
503 971,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 198,0
010
Әлеуметтiк маңызы бар iшкi қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
968 982,0
011
Жол жүрiсiн реттеудiң техникалық құралдарын салу және реконструкциялау
52 437,0
336
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоршаған ортаны қорғау және табиғатты пайдалану басқармасы
54 690,0
020
Астана қаласының әкімшілік-аумақтық шекарасы шегінде Есіл өзенінің кеме қатынасы учаскесінде су жолы жұмыстарын жүргізуді қамтамасыз ету
54 690,0
13
Басқалар
13 562 353,0
334
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың инвестициялар және кәсіпкерлікті дамыту басқармасы
9 368 675,0
001
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың бәсекеге қабілеттілігінің тұрақты өсуін қамтамасыз ету және имиджін арттыру бойынша және кәсіпкерлік және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
451 091,0
003
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
9 223,0
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 712,0
005
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың инновациялық және инвестициялық қызметтерін дамытуды камтамасыз ету жөніндегі қызметтер
2 711 009,0
015
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
128 000,0
017
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялау
3 612 868,0
018
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
258 000,0
027
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру

2 438,0
344
Управление архитектуры, градостроительства и земельных отношений города республиканского значения, столицы
8 720,0
006
Организация работ по зонированию земель
8 720,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
1 566 756,0
344
Управление архитектуры, градостроительства и земельных отношений города республиканского значения, столицы
1 566 756,0
002
Разработка генеральных планов застройки населенных пунктов
1 566 756,0
12
Транспорт и коммуникации
51 500 243,0
335
Управление транспорта и развития дорожно-транспортной инфраструктуры города республиканского значения, столицы
51 445 553,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере автомобильных дорог и пассажирского транспорта на местном уровне
397 994,0
003
Развитие транспортной инфраструктуры
45 720 875,0
004
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
3 800 096,0
006
Обеспечение мониторинга и контроля работ общественного транспорта
503 971,0
007
Капитальные расходы государственного органа
1 198,0
010
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым внутренним собщениям
968 982,0
011
Строительство и реконструкция технических средств регулирования дорожного движения
52 437,0
336
Управление охраны окружающей среды и природопользования города республиканского значения, столицы
54 690,0
020
Обеспечение проведения путевых работ на судоходном участке реки Есиль в пределах административно-территориальной границы города Астаны
54 690,0
13
Прочие
13 562 353,0
334
Управление по инвестициям и развитию предпринимательства города республиканского значения, столицы
9 368 675,0
001
Услуги по реализации государственной политики по обеспечению устойчивого роста конкурентоспособности и повышению имиджа города республиканского значения, столицы и в области развития предпринимательства и промышленности
451 091,0
003
Поддержка предпринимательской деятельности
9 223,0
004
Капитальные расходы государственного органа
1 712,0
005
Услуги по обеспечению развития инновационной и инвестиционной деятельности города республиканского значения, столицы
2 711 009,0
015
Поддержка частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
128 000,0
017
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
3 612 868,0
018
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
258 000,0
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства

20 000,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
2 176 772,0
343
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың отын-энергетикалық кешені және коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 855 871,0
040
Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту
1 840 090,0
052
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
15 781,0
345
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың стратегиялық және бюджеттік жоспарлау басқармасы
304 547,0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
304 547,0
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
2 033 260,0
013
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органының резервi
2 033 260,0
14
Борышқа қызмет көрсету
1 419 318,0
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
1 419 318,0
005
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
1 412 664,0
018
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
6 654,0
15
Трансферттер
23 305 219,6
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
23 305 219,6
006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
917 119,0
007
Бюджеттік алып коюлар
20 467 618,0
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
1 909 391,0
053
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
11 091,6
III. Таза бюджеттік кредиттеу
6 996 750,0
Бюджеттік кредиттер
6 996 751,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
6 460 738,0
343
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың отын-энергетикалық кешені және коммуналдық шаруашылық басқармасы
6 460 738,0
046
Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкциялау және салу үшін кредит беру
6 460 738,0
13
Басқалар
536 013,0
334
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың инвестициялар және кәсіпкерлікті дамыту басқармасы
536 013,0
069
Республикалық маңызы бар қалада, астанада кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесуге кредит беру

20 000,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
2 176 772,0
343
Управление топливно-энергетического комплекса и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
1 855 871,0
040
Развитие инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков
1 840 090,0
052
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
15 781,0
345
Управление стратегического и бюджетного планирования города республиканского значения, столицы
304 547,0
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
304 547,0
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
2 033 260,0
013
Резерв местного исполнительного органа города республиканского значения, столицы
2 033 260,0
14
Обслуживание долга
1 419 318,0
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
1 419 318,0
005
Обслуживание долга местных исполнительных органов
1 412 664,0
018
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
6 654,0
15
Трансферты
23 305 219,6
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
23 305 219,6
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
917 119,0
007
Бюджетные изъятия
20 467 618,0
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
1 909 391,0
053
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
11 091,6
III. Чистое бюджетное кредитование
6 996 750,0
Бюджетные кредиты
6 996 751,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
6 460 738,0
343
Управление топливно-энергетического комплекса и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
6 460 738,0
046
Кредитование на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
6 460 738,0
13
Прочие
536 013,0
334
Управление по инвестициям и развитию предпринимательства города республиканского значения, столицы
536 013,0
069
Кредитование на содействие развитию предпринимательства в городе республиканского значения, столице

008
Жергілікті атқарушы органның борышын өтеу
-4 950 344,0
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
5 750 652,6
Астана қаласы мәслихатының хатшысы Ж. Нұрпейісов
Астана қаласы мәслихатының
2018 жылғы 6 маусымдағы
№ 272/33-VI шешіміне
2-қосымша
Астана қаласы мәслихатының
2017 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 214/25-VI шешіміне
4-қосымша
Астана қаласының 2018 жылға арналған бюджетінің бюджеттік инвестициялық жобаларын іске асыруға және заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыруға немесе ұлғайтуға бағытталған бюджеттік бағдарламаларға бөлінген бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі
Функционалдық топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер

008
Погашение долга местного исполнительного органа
-4 950 344,0
Используемые остатки бюджетных средств
5 750 652,6
Секретарь маслихата города Астаны Ж. Нурпиисов
Приложение 2
к решению маслихата
города Астаны
от 6 июня 2018 года
№ 272/33-VI
Приложение 4
к решению маслихата
города Астаны
от 12 декабря 2017 года
№ 214/25-VI
Перечень бюджетных программ развития бюджета города Астаны на 2018 год с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) и формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
Функциональная группа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
01
Государственные услуги общего характера

341
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс және тұрғын үй саясаты басқармасы
061
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
02
Қорғаныс
340
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық ортаны регенерациялау
басқармасы
030
Жұмылдыру дайындығы және төтенше жағдайлар объектілерін дамыту
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
341
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс және тұрғын үй саясаты басқармасы
004
Ішкі істер органдарының объектілерін дамыту
04
Бiлiм беру
340
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық ортаны регенерациялау басқармасы
028
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
037
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
341
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс және тұрғын үй саясаты басқармасы
028
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
037
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
05
Денсаулық сақтау
341
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс және тұрғын үй саясаты басқармасы
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
336
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоршаған ортаны қорғау және табиғатты пайдалану басқармасы
017
Қаланы абаттандыруды дамыту
340
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық ортаны регенерациялау басқармасы
012
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
013
Қаланы абаттандыруды дамыту
024
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
341
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс және тұрғын үй саясаты басқармасы
013
Қаланы абаттандыруды дамыту
017
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
019
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
343
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың отын-энергетикалық кешені және коммуналдық шаруашылық басқармасы
005
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
007
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
008
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
018
Қаланы абаттандыруды дамыту
046
Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін кредит беру
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
340
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық ортаны регенерациялау басқармасы
008
Cпорт объектілерін дамыту

341
Управление строительства и жилищной политики города республиканского значения, столицы
061
Развитие объектов государственных органов
02
Оборона
340
Управление регенерации городской среды города республиканского значения, столицы
030
Развитие объектов мобилизационной подготовки и чрезвычайных ситуаций
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
341
Управление строительства и жилищной политики города республиканского значения, столицы
004
Развитие объектов органов внутренних дел
04
Образование
340
Управление регенерации городской среды города республиканского значения, столицы
028
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
341
Управление строительства и жилищной политики города республиканского значения, столицы
028
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
05
Здравоохранение
341
Управление строительства и жилищной политики города республиканского значения, столицы
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
336
Управление охраны окружающей среды и природопользования города республиканского значения, столицы
017
Развитие благоустройства города
340
Управление регенерации городской среды города республиканского значения, столицы
012
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
013
Развитие благоустройства города
024
Развитие коммунального хозяйства
341
Управление строительства и жилищной политики города республиканского значения, столицы
013
Развитие благоустройства города
017
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
019
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
343
Управление топливно-энергетического комплекса и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
005
Развитие коммунального хозяйства
007
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
008
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
018
Развитие благоустройства города
046
Кредитование на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
340
Управление регенерации городской среды города республиканского значения, столицы
008
Развитие объектов спорта