Ақмола облыстық мәслихатының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 6С-17-2 "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2018 жылғы 16 наурыздағы № 6С-19-4 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 20 наурызда № 6473 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақмола облыстық мәслихатының "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 6С-17-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6242 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2018 жылғы 03 қаңтарда жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018– 2020 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 165 732 544,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 19 678 991,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 006 540,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 10 756,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 145 036 257,0 мың теңге;
2) шығындар – 166 090 150,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 7 423 554,2 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 9 814 272,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2 390 717,8 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 210 000,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 210 000,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -7 991 159,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 7 991 159,8 мың теңге."
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешiм Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күнінен бастап күшiне енедi және 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Ақмола облыстық
мәслихаты сессиясының
төрайымы
А.Ерденова
Ақмола облыстық
мәслихатының хатшысы
Д.Нұрмолдин
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақмола облысының
әкімі
М.Мырзалин
16.03.2018
"Ақмола облысының
экономика және бюджеттік
жоспарлау басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
Б.Малғаждаров
16.03.2018
Ақмола облыстық мәслихатының

О внесении изменений в решение Акмолинского областного маслихата от 13 декабря 2017 года № 6С-17-2 "Об областном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Акмолинского областного маслихата от 16 марта 2018 года № 6С-19-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 20 марта 2018 года № 6473
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акмолинского областного маслихата "Об областном бюджете на 2018 - 2020 годы" от 13 декабря 2017 года № 6С-17-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6242, опубликовано 03 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2018 - 2020 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 165 732 544,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 19 678 991,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 006 540,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 10 756,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 145 036 257,0 тысяч тенге;
2) затраты – 166 090 150,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 7 423 554,2 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 9 814 272,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 390 717,8 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 210 000,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 210 000,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -7 991 159,8 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 991 159,8 тысяча тенге."
приложения 1, 2, 3, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
Акмолинского областного
маслихата
А.Ерденова
Секретарь Акмолинского
областного маслихата
Д.Нурмулдин
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Акмолинской области М.Мурзалин
16.03.2018
Руководитель государственного
учреждения "Управление
экономики и бюджетного
планирования Акмолинской
области"
Б.Малгаждаров
16.03.2018
Приложение 1
к решению Акмолинского
областного маслихата

396 760,0
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тілдік курстар өтілінен өткен мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
172 181,0
057
Жоғары, жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
44 340,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
664 837,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 024 412,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
3 854 122,1
1
2
3
4
5
079
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттерi
3 561 095,4
099
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
293 026,7
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 590 479,5
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
1 256 391,1
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
334 088,4
05
Денсаулық сақтау
5 259 543,2
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
3 886 513,2
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
137 571,5
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
110 003,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
112 117,0
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
120 354,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
5 084,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
22 479,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 140 146,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
83 408,7
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
6 190,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
2 026 140,0
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
95 192,0
041
Облыстардың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемін қосымша қамтамасыз ету
27 050,0
042
Медициналық ұйымның сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын жыныстық құмарлықты төмендетуге арналған іс-шараларды жүргізу

396 760,0
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
172 181,0
057
Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся
44 340,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
664 837,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 024 412,0
271
Управление строительства области
3 854 122,1
1
2
3
4
5
079
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
3 561 095,4
099
Строительство и реконструкция объектов технического, профессионального и послесреднего образования
293 026,7
285
Управление физической культуры и спорта области
1 590 479,5
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
1 256 391,1
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
334 088,4
05
Здравоохранение
5 259 543,2
253
Управление здравоохранения области
3 886 513,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
137 571,5
006
Услуги по охране материнства и детства
110 003,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
112 117,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
120 354,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
5 084,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
22 479,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 140 146,0
029
Областные базы спецмедснабжения
83 408,7
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
6 190,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
2 026 140,0
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
95 192,0
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов областей
27 050,0
042
Проведение медицинской организацией мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемые на основании решения суда

778,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 373 030,0
038
Денсаулық сақтау объектiлерiн салу және реконструкциялау
1 373 030,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
6 518 598,6
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
4 515 089,4
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
103 576,2
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
759 753,1
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
294 493,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
136 289,0
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 090 867,0
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
215 737,1
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
3 293,0
1
2
3
4
5
037
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
512 381,0
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
2 773,0
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
239 601,0
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
5 882,0
049
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
354 812,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
14 400,0

778,0
271
Управление строительства области
1 373 030,0
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
1 373 030,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
6 518 598,6
256
Управление координации занятости и социальных программ области
4 515 089,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
103 576,2
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
759 753,1
003
Социальная поддержка инвалидов
294 493,0
007
Капитальные расходы государственного органа
136 289,0
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 090 867,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
215 737,1
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
3 293,0
1
2
3
4
5
037
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
512 381,0
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
2 773,0
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
239 601,0
046
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
5 882,0
049
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на выплату государственной адресной социальной помощи
354 812,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
14 400,0

054
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
225 785,0
055
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 994,0
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
165 109,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
302 827,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
82 517,0
261
Облыстың білім басқармасы
1 062 546,6
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1 010 385,6
037
Әлеуметтік сауықтандыру
52 161,0
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
26 780,0
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
26 780,0
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
18 100,0
018
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікке оқыту
18 100,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
595,0
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
595,0
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
111 681,6
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
100 535,6
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
11 146,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
783 806,0
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
783 806,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
14 612 697,6
271
Облыстың құрылыс басқармасы
9 514 123,8
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 559 998,5
027
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері

054
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
225 785,0
055
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
4 994,0
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
165 109,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
302 827,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
82 517,0
261
Управление образования области
1 062 546,6
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1 010 385,6
037
Социальная реабилитация
52 161,0
263
Управление внутренней политики области
26 780,0
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
26 780,0
265
Управление предпринимательства и промышленности области
18 100,0
018
Обучение предпринимательству в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
18 100,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
595,0
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
595,0
270
Управление по инспекции труда области
111 681,6
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
100 535,6
003
Капитальные расходы государственного органа
11 146,0
271
Управление строительства области
783 806,0
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
783 806,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
14 612 697,6
271
Управление строительства области
9 514 123,8
014
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
2 559 998,5
027
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры

128 317,1
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
617 484,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6 190,0
018
Пестицидтердi (улы химикаттарды) залалсыздандыру
5 206,0
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс-шаралар
166 322,0
034
Тауарлық балық өсіру өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
4 032,0
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
9 063 350,0
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
115 794,0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
8 480,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 671 368,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
4 281 220,0
053
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
4 594 433,0
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
95 000,0
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
5 958 926,0
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
2 877 235,0
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
171 600,0
1
2
3
4
5
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
40 651,0
060
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
210 850,0
061
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
31 023,0
719
Облыстың ветеринария басқармасы
883 012,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
63 811,0
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
3 645,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

128 317,1
002
Поддержка семеноводства
617 484,0
003
Капитальные расходы государственного органа
6 190,0
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
5 206,0
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
166 322,0
034
Cубсидирование повышения продуктивности и качества товарного рыбоводства
4 032,0
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
9 063 350,0
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
115 794,0
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
8 480,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 671 368,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
4 281 220,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
4 594 433,0
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
95 000,0
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
5 958 926,0
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
2 877 235,0
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
171 600,0
1
2
3
4
5
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
40 651,0
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
210 850,0
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
31 023,0
719
Управление ветеринарии области
883 012,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
63 811,0
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
3 645,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов

100 000,0
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
1 032 721,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
769 943,0
092
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
769 943,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
262 778,0
011
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу- энергетикалық жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
262 778,0
1
2
3
4
5
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
20 359 267,0
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
251 523,0
001
Облыс аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
46 938,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
204 585,0
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
1 490 283,0
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
78 624,0
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
779 504,0
006
Жануарлар дүниесін қорғау
34 445,0
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
507 410,0
009
"Шортанды - Щучинск" учаскесінде "Астана – Щучинск" автомобиль жолының бойында орман екпе ағаштарын отырғызу
90 300,0
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
17 650 172,0
001
Жергiлiкті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
130 925,0
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
648 358,0
018
Пестицидтердi (улы химикаттарды) залалсыздандыру
5 466,0
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс-шаралар
174 638,0
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
9 516 518,0
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
121 584,0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
8 904,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 754 936,0
053
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
4 824 155,0
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау

100 000,0
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
1 032 721,0
271
Управление строительства области
769 943,0
092
Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
769 943,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
262 778,0
011
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие теплоэнергетической системы
262 778,0
1
2
3
4
5
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
20 359 267,0
251
Управление земельных отношений области
251 523,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории области
46 938,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
204 585,0
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
1 490 283,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
78 624,0
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
779 504,0
006
Охрана животного мира
34 445,0
008
Мероприятия по охране окружающей среды
507 410,0
009
Создание лесонасаждений вдоль автомобильной дороги "Астана-Щучинск" на участках "Шортанды-Щучинск"
90 300,0
255
Управление сельского хозяйства области
17 650 172,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
130 925,0
002
Поддержка семеноводства
648 358,0
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
5 466,0
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
174 638,0
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
9 516 518,0
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
121 584,0
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
8 904,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 754 936,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
4 824 155,0
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства

003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
1 022 760,0
004
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
81 089,0
005
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
80 952,0
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
756 488,0
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
264 172,0
011
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
323 835,0
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
7 976 573,0
029
Әдістемелік жұмыс
105 025,0
052
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
948 305,0
057
Жоғары, жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
44 340,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
101 000,0
079
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттерi
56 000,0
099
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
45 000,0
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 552 232,0
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
1 218 338,0
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
333 894,0
05
Денсаулық сақтау
1 740 728,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
617 306,0
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
145 478,0
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
116 121,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
15 579,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
5 525,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
23 876,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
122 057,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
88 377,0
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі

003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
1 022 760,0
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
81 089,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
80 952,0
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
756 488,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
264 172,0
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
323 835,0
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
7 976 573,0
029
Методическая работа
105 025,0
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
948 305,0
057
Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся
44 340,0
271
Управление строительства области
101 000,0
079
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
56 000,0
099
Строительство и реконструкция объектов технического, профессионального и послесреднего образования
45 000,0
285
Управление физической культуры и спорта области
1 552 232,0
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
1 218 338,0
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
333 894,0
05
Здравоохранение
1 740 728,0
253
Управление здравоохранения области
617 306,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
145 478,0
006
Услуги по охране материнства и детства
116 121,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
15 579,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
5 525,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
23 876,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
122 057,0
029
Областные базы спецмедснабжения
88 377,0
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами

9 849 596,0
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
125 839,0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
9 216,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 816 359,0
053
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
4 993 000,0
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
171 600,0
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
51 215,0
060
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
210 850,0
061
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
31 023,0
719
Облыстың ветеринария басқармасы
938 453,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
67 186,0
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
3 962,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
867 305,0
725
Облыстың жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы
54 986,0
001
Жергілікті деңгейде жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
54 986,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
417 897,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
340 427,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
67 727,0
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
272 700,0
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
36 331,0
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36 331,0
724
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы
41 139,0
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41 139,0
12
Көлiк және коммуникация
3 818 405,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
3 818 405,0
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
57 571,0

9 849 596,0
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
125 839,0
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
9 216,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 816 359,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
4 993 000,0
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
171 600,0
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
51 215,0
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
210 850,0
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
31 023,0
719
Управление ветеринарии области
938 453,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
67 186,0
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
3 962,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
867 305,0
725
Управление по контролю за использованием и охраной земель области
54 986,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере контроля за использованием и охраной земель
54 986,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
417 897,0
271
Управление строительства области
340 427,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
67 727,0
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
272 700,0
272
Управление архитектуры и градостроительства области
36 331,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
36 331,0
724
Управление государственного архитектурно-строительного контроля области
41 139,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере государственного архитектурно-строительного контроля
41 139,0
12
Транспорт и коммуникации
3 818 405,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
3 818 405,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
57 571,0

1 024 412,0
Бiлiм беру объектілерінің жөндеуіне
545 256,0
Бiлiм беру объектілеріне мектеп автобустарын сатып алуға
285 626,0
Бiлiм беру объектілері үшін блокты-модульдік қазандық сатып алуға
193 530,0
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
103 000,0
Есіл ауданының Есіл қаласында футбол алаңына жасанды жабылуларды, көрермендер үшін орындарды әзірлеуге және орнатуға, стадион аумақтарын абаттандыруға
100 000,0
Аудандардық балалар мен жас өспірімдер спорт мектептеріне боксқа арналған спорт жабдықтарын сатып алуға
3 000,0
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 375 954,0
Жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге және автомобиль жолдарын жөндеуге
1 199 800,0
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға
1 176 154,0
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 013 150,5
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамытуға
1 625 458,5
Тұрғын үйлерін төлеп немесе сатып алуға
344 642,0
Сумен жабдықтау және су бұруын жөндеуге
43 050,0
Облыстың жер қатынастары басқармасы
204 585,0
Жер пайдаланушыларға немесе жер учаскелерінің меншік иелеріне Астана қаласының жасыл аймағын құру үшін жер учаскелерін мәжбүрлеп иеліктен шығару кезінде келтірілген шығынды өтеуге
204 585,0
Облыстың ветеринария басқармасы
815 556,0
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
739 091,0
Бруцелезбен ауыратын санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын өтеуге
76 465,0
Облыстың мәдениет басқармасы
147 932,0
Мәдениет объектілерінің жөндеуіне
147 932,0
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
95 162,0
Қала құрылысы құжаттамасының әзірленуіне
95 162,0
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
376 062,0
"Инватакси" қызметін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
11 724,0
Мемлекеттік әлеуметтік тапсырыс аясында арнайы әлеуметтік қызмет көрсетуге
61 821,0
Қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға
220 000,0
Қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша шығындарды өтеуге
47 791,0
"Е-Халық" ақпараттық жүйені іске асыруға
34 726,0
Нысаналы даму трансферттерi
9 969 910,2
оның iшiнде:
Облыстың құрылыс басқармасы
7 190 869,2
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салуға және реконструкциялауға
1 575 507,0
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға
1 435 716,4
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау жүйелерін дамытуға
801 152,0
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға

1 024 412,0
На ремонт объектов образования
545 256,0
На приобретение школьных автобусов для объектов образования
285 626,0
На приобретение блочно-модульных котельных для объектов образования
193 530,0
Управление физической культуры и спорта области
103 000,0
На изготовление и установку искусственного покрытия футбольного поля, трибун для зрителей, благоустройство территорий стадиона в городе Есиль Есильского района
100 000,0
На приобретение спортивного инвентаря для бокса районным детско юношеским спортивным школам
3 000,0
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 375 954,0
На разработку проектно-сметной документации и ремонт автомобильных дорог
1 199 800,0
На финасирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
1 176 154,0
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 013 150,5
На развитие жилищно-коммунального хозяйства
1 625 458,5
На приобретение или выкуп жилья
344 642,0
На ремонт системы водоснабжения и водоотведения
43 050,0
Управление земельных отношений области
204 585,0
На возмещение убытков землепользователей или собственникам земельных участков при принудительном отчуждении земельных участков для создания зеленой зоны города Астаны
204 585,0
Управление ветеринарии области
815 556,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий
739 091,0
Возмещение стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направленных на санитарный убой
76 465,0
Управление культуры области
147 932,0
На ремонт объектов культуры
147 932,0
Управление архитектуры и градостроительства области
95 162,0
На разработку градостроительной документации
95 162,0
Управление координации занятости и социальных программ области
376 062,0
Размещение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"
11 724,0
На оказание специальных социальных услуг в рамках государственного социального заказа
61 821,0
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
220 000,0
На субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов
47 791,0
На реализацию информационной системы "Е-Халык"
34 726,0
Целевые трансферты на развитие
9 969 910,2
в том числе:
Управление строительства области
7 190 869,2
На строительство и реконструкцию объектов дошкольного воспитания и обучения
1 575 507,0
На строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
1 435 716,4
На развитие систем водоснабжения в сельских населенных пунктах
801 152,0
На проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда