Ақмола облысы Көкшетау қаласының құрамдас бөліктерін қайта атау туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2018 жылғы 16 наурыздағы № А-3/126 қаулысы және Ақмола облыстық мәслихатының 2018 жылғы 16 наурыздағы № 6С-19-5 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 4 сәуірде № 6507 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 11-бабындағы 4-1) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Республикалық ономастика комиссиясының 2017 жылғы 4 шілдедегі қорытындысы негізінде, Ақмола облысының әкімдігі қаулы етеді және Ақмола облыстық мәслихаты Шешім ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақмола облысы Көкшетау қаласының:
Проезд 1 көшесі Балбырауын көшесі;
Проезд 2 көшесі Айдын көшесі;
Проезд 3 көшесі Шұғыла көшесі;
40 лет октября көшесі Әлихан Бөкейхан көшесі;
Авангардная көшесі Атамекен көшесі;
Бережный көшесі Жұмбақтас көшесі;
Березовая көшесі Аққайың көшесі;
Весенняя көшесі Қазанат көшесі;
Горветка көшесі Алатау көшесі;
Грушевая көшесі Береке көшесі;
Звездная көшесі Айдарлы көшесі;
Красногвардейская көшесі Алаш көшесі;
Лесная көшесі Армандастар көшесі;
Локомотивная және МПС көшелері Шалқар көшесі;
Луговая көшесі Шалғынды көшесі;
Маяк көшесі Томирис көшесі;
Милосердия көшесі Мерей көшесі;
Мир көшесі Ыбырай Алтынсарин көшесі;
Молодежная көшесі Жастар көшесі;
Морозов көшесі Көксай көшесі;
Новая көшесі Ақжол көшесі;
Парковая көшесі Саябақ көшесі;
Первомайская көшесі Мамыр көшесі;
Подгорная көшесі Ұлытау көшесі;
Попов көшесі Зеренді көшесі;
Невский көшесі Ақжелкен көшесі;
Полевая көшесі Домбыралы көшесі;
Пригородная көшесі Жібек жолы көшесі;
Привокзальная көшесі Шаңырақ көшесі;
Проектируемая көшесі Сұлтан Баймағамбетов көшесі;
Промышленная көшесі Өндіріс көшесі;
Речная көшесі Құлагер көшесі;
Садовая көшесі Сарыжайлау көшесі;
Солнечная көшесі Сұлутөбе көшесі;
Сосновая көшесі Қарағайлы көшесі;
Степная көшесі Кең дала көшесі;
Суворов көшесі Тұран көшесі;
Трудовая көшесі Еңбек көшесі;
Швейная көшесі Өрнекті көшесі;
Элеваторская көшесі Ақбидай көшесі;
Заречная көшесі Мәдениет көшесі деп қайта аталсын.
2. Осы Ақмола облысы әкімдігінің қаулысы мен Ақмола облыстық мәслихатының шешімі Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының
әкімі
М.Мырзалин
Ақмола облыстық
мәслихаты сессиясының
төрайымы
А.Ерденова
Ақмола облыстық
мәслихатының хатшысы
Д.Нұрмолдин

О переименовании составных частей города Кокшетау Акмолинской области
Постановление акимата Акмолинской области от 16 марта 2018 года № А-3/126 и решение Акмолинского областного маслихата от 16 марта 2018 года № 6С-19-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 4 апреля 2018 года № 6507
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4-1) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения Республиканской ономастической комиссии при Правительстве Республики Казахстан от 4 июля 2017 года, акимат Акмолинской области постановляет и Акмолинский областной маслихат решил:
1. Переименовать в городе Кокшетау Акмолинской области:
улицу Проезд 1 на улицу Балбырауын;
улицу Проезд 2 на улицу Айдын;
улицу Проезд 3 на улицу Шугыла;
улицу 40 лет октября на улицу Алихана Бокейхана;
улицу Авангардная на улицу Атамекен;
улицу Бережного на улицу Жумбактас;
улицу Березовая на улицу Аккайын;
улицу Весенняя на улицу Казанат;
улицу Горветка на улицу Алатау;
улицу Грушевая на улицу Береке;
улицу Звездная на улицу Айдарлы;
улицу Красногвардейская на улицу Алаш;
улицу Лесная на улицу Армандастар;
улицы Локомотивная и МПС на улицу Шалкар;
улицу Луговая на улицу Шалгынды;
улицу Маяк на улицу Томирис;
улицу Милосердия на улицу Мерей;
улицу Мира на улицу Ыбырая Алтынсарина;
улицу Молодежная на улицу Жастар;
улицу Морозова на улицу Коксай;
улицу Новая на улицу Акжол;
улицу Парковая на улицу Саябак;
улицу Первомайская на улицу Мамыр;
улицу Подгорная на улицу Улытау;
улицу Попова на улицу Зеренди;
улицу Невского на улицу Акжелкен;
улицу Полевая на улицу Домбыралы;
улицу Пригородная на улицу Жибек жолы;
улицу Привокзальная на улицу Шанырак;
улицу Проектируемая на улицу Султана Баймагамбетова;
улицу Промышленная на улицу Ондирис;
улицу Речная на улицу Кулагер;
улицу Садовая на улицу Сарыжайлау;
улицу Солнечная на улицу Сулутобе;
улицу Сосновая на улицу Карагайлы;
улицу Степная на улицу Кен дала;
улицу Суворова на улицу Туран;
улицу Трудовая на улицу Енбек;
улицу Швейная на улицу Орнекти;
улицу Элеваторская на улицу Акбидай;
улицу Заречная на улицу Мадениет.
2. Настоящее постановление акимата Акмолинской области и решение Акмолинского областного маслихата вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской
области
М.Мурзалин
Председатель сессии
Акмолинского областного
маслихата
А.Ерденова
Секретарь Акмолинского
областного маслихата
Д.Нурмулдин