"Ақмола облысының аумағында карантин режимін енгізе отырып, карантин аймағын белгілеу туралы" Ақмола облысы әкiмдiгiнiң 2014 жылғы 27 ақпандағы № А-3/61 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2018 жылғы 18 шілдедегі № А-7/318 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 3 тамызда № 6752 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2020 жылғы 6 мамырдағы № А-5/249 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Ақмола облысы әкімдігінің 06.05.2020 № А 5/249 (ресми жарияланған күннен бастап қолданылысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Ақмола облысының Еңбекшілдер ауданын қайта атау туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 605 Жарлығына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ақмола облысының аумағында карантин режимін енгізе отырып, карантин аймағын белгілеу туралы" Ақмола облысы әкiмдiгiнiң 2014 жылғы 27 ақпандағы № А-3/61 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4080 болып тіркелген, 2014 жылғы 22 сәуірде "Арқа ажары" және "Акмолинская правда" газеттерінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасында:
реттік нөмірі 8-жолы жаңа редакцияда жазылсын:
"
8
Біржан сал
Мамай ауылы
864
".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақмола облысы әкімінің орынбасары А.С. Үйсiмбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысы әкімінің
міндетін атқарушы
В.Крылов

О внесении изменения в постановление акимата Акмолинской области от 27 февраля 2014 года № А-3/61 "Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима на территории Акмолинской области"
Постановление акимата Акмолинской области от 18 июля 2018 года № А-7/318. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 3 августа 2018 года № 6752. Утратило силу - постановлением акимата Акмолинской области от 6 мая 2020 года № А-5/249.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 06.05.2020 № А-5/249 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Указом Президента Республики Казахстан от 13 декабря 2017 года № 605 "О переименовании Енбекшильдерского района Акмолинской области", акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области "Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима на территории Акмолинской области" от 27 февраля 2014 года № А-3/61 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4080, опубликовано 22 апреля 2014 года в газетах "Арқа ажары" и "Акмолинская правда") следующее изменение:
в приложении к указанному постановлению:
строку, порядковый номер 8, изложить в новой редакции:
"
8
Биржан сал
село Мамай
864
".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Акмолинской области Уисимбаева А.С.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Акмолинской области
В.Крылов