"Мал шаруашылығы саласындағы субсидиялар көлемдерін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2018 жылғы 24 қарашадағы № А-11/505 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № А-12/571 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 26 желтоқсанда № 6971 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2019 жылғы 5 ақпандағы № А-2/50 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Ақмола облысы әкімдігінің 05.02.2019 № А-2/50 (ресми жарияланған күнінен қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары-Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2018 жылғы 15 маусымдағы № 256 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 17306 болып тіркелген) сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мал шаруашылығы саласындағы субсидиялар көлемдерін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2018 жылғы 24 қарашадағы № А-11/505 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6852 болып тіркелген, 2018 жылғы 27 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1, 2-қосымшалары осы қаулының 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі М.Мырзалин
Ақмола облысы әкімдігінің
2018 жылғы 26 желтоқсандағы

О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 24 ноября 2018 года № А-11/505 "Об утверждении объемов субсидий в области животноводства"
Постановление акимата Акмолинской области от 26 декабря 2018 года № А-12/571. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 26 декабря 2018 года № 6971. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 5 февраля 2019 года № А-2/50
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 05.02.2019 № А-2/50 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с приказом Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 15 июня 2018 года № 256 "Об утверждении Правил субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 17306), акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении объемов субсидий в области животноводства" от 24 ноября 2018 года № А-11/505 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6852, опубликовано 27 ноября 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
приложения 1, 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким области М.Мурзалин
Приложение 1
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 7 декабря 2018 года