Ақмола облысы Зеренді ауданы Кусеп ауылдық округінің Раздольное ауылын қайта атау туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № А-12/551 қаулысы және Ақмола облыстық мәслихатының 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № 6С-27-21 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 29 желтоқсанда № 7003 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына сәйкес, Ақмола облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 05 қазандағы қорытындысының, "Раздольное ауылын Өзен ауылына қайта атау туралы ұсыныс енгізу туралы" Зеренді ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 02 қарашадағы № А-8/615 қаулысының және Зеренді аудандық мәслихатының 2018 жылғы 02 қарашадағы № 29-216 шешімінің негізінде, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақмола облысы Зеренді ауданы Кусеп ауылдық округінің Раздольное ауылы Ақмола облысы Зеренді ауданы Кусеп ауылдық округінің Өзен ауылы деп қайта аталсын.
2. Осы Ақмола облысы әкімдігінің қаулысы мен Ақмола облыстық мәслихатының шешімі Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі М.Мырзалин
Ақмола облыстық
мәслихаты сессиясының
төрайымы
Б.Наурызбаева
Ақмола облыстық
мәслихатының хатшысы
Д.Нұрмолдин

О переименовании села Раздольное Кусепского сельского округа Зерендинского района Акмолинской области
Постановление акимата Акмолинской области от 14 декабря 2018 года № А-12/551 и решение Акмолинского областного маслихата от 14 декабря 2018 года № 6С-27-21. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 29 декабря 2018 года № 7003
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения Акмолинской областной ономастической комиссии от 05 октября 2018 года, постановления акимата Зерендинского района от 02 ноября 2018 года № А-8/615 и решения Зерендинского районного маслихата от 02 ноября 2018 года № 29-216 "О внесении предложения по переименованию села Раздольное на село Озен", акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать село Раздольное Кусепского сельского округа Зерендинского района Акмолинской области на село Озен Кусепского сельского округа Зерендинского района Акмолинской области.
2. Настоящее постановление акимата Акмолинской области и решение Акмолинского областного маслихата вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области М.Мурзалин
Председатель
сессии Акмолинского
областного маслихата
Б.Наурызбаева
Секретарь Акмолинского
областного маслихата
Д.Нурмулдин