2018 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 1 ақпандағы № А-2/187 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 15 ақпанда № 6407 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабының 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Көкшетау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген 2018 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Көкшетау қаласы әкімінің орынбасары А.Б. Әміреноваға жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді, ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
Қала әкімі Е.Маржықпаев
Көкшетау қаласы әкімдігінің
2018 жылғы 01 ақпандағы
№ А-2/187 қаулысымен
бекітілген
2018 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері
Елді мекеннің атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы тәрбиеленушілердің саны
Балабақша
Толық күн болатын шағын орталық
Мемлекеттік
Жеке меншік
Мемлекеттік
Жеке меншік
Көкшетау қаласы
5343
1128
150
0
Айына бір тәрбиеленушіге жұмсалатын шығындардың орташа құны (теңге)
Балабақша
Толық күн болатын шағын орталық
Мемлекеттік
Жеке меншік
Мемлекеттік
Жеке меншік
27 265 теңге
27 265 теңге
19 830 теңге
0
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында айына ата-ана төлемақысының мөлшері (теңге)
Балабақша
Толық күн болатын шағын орталық
Мемлекеттік
Жеке меншік
Мемлекеттік
Жеке меншік
3 жасқа дейін – 9 500 теңге
3 жастан 7 жасқа дейін – 11 609 теңге
3 жастан 7 жасқа дейін – 11 609 теңге
3 жасқа дейін – 9 500 теңге
3 жастан 7 жасқа дейін – 11 609 теңге
0

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2018 год
Постановление акимата города Кокшетау Акмолинской области от 1 февраля 2018 года № А-2/187. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 15 февраля 2018 года № 6407
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат города Кокшетау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2018 год.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Кокшетау Амренову А.Б.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области, вводится в действие со дня официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2018 года.
Аким города Е.Маржикпаев
Утвержден постановлением
акимата города Кокшетау
от 01 февраля 2018 года
№ А-2/187
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2018 год
Наименование населенного пункта
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Детский сад
Мини-центр с полным днем пребывания
Государственный
Частный
Государственный
Частный
город Кокшетау
5343
1128
150
0
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц (тенге)
Детский сад
Мини-центр с полным днем пребывания
Государственный
Частный
Государственный
Частный
27 265 тенге
27 265 тенге
19 830 тенге
0
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Детский сад
Мини-центр с полным днем пребывания
Государственный
Частный
Государственный
Частный
до 3 лет – 9 500 тенге
от 3 лет до 7 лет – 11 609 тенге
от 3 лет до 7 лет – 11 609 тенге
до 3 лет – 9 500 тенге
от 3 лет до 7 лет – 11 609 тенге
0