Көкшетау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 25 қарашадағы № С-5/8 "Көкшетау қаласының әкімшілік шекараларындағы Көкшетау қаласы, елді мекендер жер учаскелеріне жер салығының ставкаларын жоғарылату (төмендету) туралы және Көкшетау қаласының әкімшілік шекараларындағы елді мекендердің, Көкшетау қаласының жерлерін аймақтарға бөлу схемасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 20 наурыздағы № С-19/7 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 сәуірде № 6511 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 22 қарашадағы № С-24/6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 22.11.2018 № С-24/6 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 8 бабына, "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 510 бабына сәйкес, Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының "Көкшетау қаласының әкімшілік шекараларындағы Көкшетау қаласы, елді мекендер жер учаскелеріне жер салығының ставкаларын жоғарылату (төмендету) туралы және Көкшетау қаласының әкімшілік шекараларындағы елді мекендердің, Көкшетау қаласының жерлерін аймақтарға бөлу схемасын бекіту туралы" 2016 жылғы 25 қарашадағы № С-5/8 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5619 болып тіркелген, 2016 жылғы 23 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
кіріспесі жаңа редакцияда баяндалсын:
"2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 8 бабына, "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 510 бабына сәйкес, Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";
тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша "ставкаларын", "ставкалары", "жоғарылату", "жоғарлату", "(төмендету)", "жоғарылатылсын", "(төмендетілсін)" сөздері "мөлшерлемелерін", "мөлшерлемелері", "арттыру", "арттыру", "(азайту)", "арттырылсын", "(азайтылсын)" сөздеріне ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 2 қосымшасында "түзетілген коэффициентінің" сөздері алып тасталсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Алтыншы шақырылған
Көкшетау қалалық
мәслихатының хатшысы,
19-шы кезекті сессиясының
төрағасы
Б.Ғайса
"КЕЛІСІЛДІ"
Көкшетау қаласының
әкімі
Е.Маржықпаев

О внесении изменений в решение Кокшетауского городского маслихата от 25 ноября 2016 года № С-5/8 "О повышении (понижении) ставок земельного налога на земельные участки города Кокшетау, населенных пунктов в административных границах города Кокшетау и об утверждении схемы зонирования земель города Кокшетау, населенных пунктов в административных границах города Кокшетау"
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 20 марта 2018 года № С-19/7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 5 апреля 2018 года № 6511. Утратило силу решением Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 22 ноября 2018 года № С-24/6
Сноска. Утратило силу решением Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 22.11.2018 № С-24/6 (вводится в действие с 01.01.2019).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 8 Земельного Кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьей 510 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокшетауского городского маслихата "О повышении (понижении) ставок земельного налога на земельные участки города Кокшетау, населенных пунктов в административных границах города Кокшетау и об утверждении схемы зонирования земель города Кокшетау, населенных пунктов в административных границах города Кокшетау" от 25 ноября 2016 года № С-5/8 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5619, опубликовано 23 декабря 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения:
преамбулу изложить в новой редакции:
"В соответствии со статьей 8 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьей 510 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:";
в заголовке и по всему тексту на казахском языке внесены изменения, текст на русском языке не меняется.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Секретарь Кокшетауского
городского маслихата
шестого созыва, председатель
19-ой очередной сессии
Б.Ғайса
"СОГЛАСОВАНО"
Аким города Кокшетау Е.Маржикпаев

2018 жылғы "20" наурыз

"20" марта 2018 года