2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № С-26/6 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 10 қаңтарда № 7033 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019–2021 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36 293 690,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 19 604 697,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 157 475,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 821 370,2 мың теңге;
трансферттер түсімі – 15 710 147,2 мың теңге;
2) шығындар – 37 237 191,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -138 084,6 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 110 600,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 248 684,6 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 291 316,5 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 293 060,8 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 1 744,3 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 096 733,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 096 733,4 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 18.12.2019 № С-39/2 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 52 бабының 1 тармағына сәйкес кірістерді бөлу нормативтері келесі мөлшерінде белгіленді:
1) облыстық бюджетке төлем көзінен ұсталатын табыстан жеке табыс салығы бойынша – 100%;
2) Көкшетау қаласының бюджетіне әлеуметтік салық бойынша – 100%.
3. Қала бюджетінің шығындарында 7 560 483,0 мың теңге сомасында облыс бюджетіне бюджеттік алымдар алу қаралғандығы ескерілсін.
4. Қала бюджетінің шығындарында 177 423,0 мың теңге сомасында кент, ауылдық округ бюджетіне бюджеттік субвенциялар қаралғандығы ескерілсін, соның ішінде:
Краснояр ауылдық округіне 117 825,0 мың теңге сомасында;
Станционный кентіне 59 598,0 мың теңге сомасында.
4-1. 7-қосымшаға сәйкес қала бюджетінің шығындарында 2019 жылға арналған кент, ауылдық округ бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.

О городском бюджете на 2019-2021 годы
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 21 декабря 2018 года № С-26/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 10 января 2019 года № 7033.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2019 – 2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 36 293 690,2 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 19 604 697,4 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 157 475,4 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 821 370,2 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 15 710 147,2 тысячи тенге;
2) затраты – 37 237 191,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 138 084,6 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 110 600,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 248 684,6 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 291 316,5 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 293 060,8 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 1 744,3 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 096 733,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 096 733,4 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 18.12.2019 № С-39/2 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Согласно пункту 1 статьи 52 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, установлены нормативы распределения доходов в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты в областной бюджет – 100%;
2) по социальному налогу в бюджет города Кокшетау – 100%.
3. Учесть, что в затратах городского бюджета предусмотрены бюджетные изъятия в областной бюджет в сумме 7 560 483,0 тысячи тенге.
4. Учесть, что в затратах городского бюджета предусмотрены бюджетные субвенции в бюджет поселка, сельского округа в сумме 177 423,0 тысячи тенге, в том числе:
Красноярскому сельскому округу в сумме 117 825,0 тысяч тенге;
поселку Станционный в сумме 59 598,0 тысяч тенге.
4-1. Учесть, что в затратах городского бюджета предусмотрены целевые текущие трансферты в бюджет поселка, сельского округа на 2019 год согласно приложению 7.

Ескерту. Шешім 4-1-тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 28.03.2019 № С-30/2 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. 2019 жылға арналған қалалық бюджет кірістерінің құрамында республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер 4-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
6. 2019 жылға арналған қалалық бюджет кірістерінің құрамында облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер 5-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
7. 2019 жылға 420 000,0 мың теңге сомасында қаланың жергілікті атқарушы органның резерві бекітілсін.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 28.08.2019 № С-36/2 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. 2019 жылға арналған қалалық бюджеттің шығындарында 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017 және 2018 жылдары бөлінген бюджеттік кредиттер бойынша 20 023,2 мың теңге сомасындағы негізгі қарызды өтеуді және мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 5 208,0 мың теңге сомасындағы бюджеттік кредиттерді мерзімінен бұрын өтеуді, тұрғын үйдің құрылысына 410 198,0 мың теңге сомасында, кондоминиум объектілерінің жалпы мүлігіне жөндеу жүргізуге 228 000,0 мың теңге сомасында ескерілсін.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 28.11.2019 № С-38/2 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
9. 2019 жылға арналған қалалық бюджетінің шығындарында 8 092,3 мың теңге сомасында республикалық және облыстық бюджеттерінен кредиттер бойынша сыйақыларды төлеу ескерілсін, оның ішінде:
30,5 мың теңге сомасында мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін;
137,5 мың теңге сомасында кондоминиум объектілерінің жалпы мүлкіне жөндеу жүргізуге;
165,0 мың теңге сомасында тұрғын үйлердің құрылысына;
253,3 мың теңге сомасында жылу, сумен жабдықтау және су қайтару жүйелерінің жаңартуына және құрылысына;
7 506,0 мың теңге сомасында ішкі қарыздар есебінен несиелік тұрғын үй құрылысына.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 28.11.2019 № С-38/2 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
10. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт саласындағы мамандарға, қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың жалақыларымен және тарифтiк ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтiк ставкалар қарастырылсын.
11. 2019 жылға арналған қалалық бюджеттi атқару процесiнде секвестрлеуге жатпайтын қалалық бюджеттiк бағдарламалардың тiзбесі 6 қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.

Сноска. Решение дополнено пунктом 4-1 в соответствии с решением Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 28.03.2019 № С-30/2 (вводится в действие с 01.01.2019).
5. Учесть в составе поступлений городского бюджета на 2019 год целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета согласно приложению 4.
6. Учесть в составе поступлений городского бюджета на 2019 год целевые трансферты и бюджетные кредиты из областного бюджета согласно приложению 5.
7. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2019 год в сумме 420 000,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 28.08.2019 № С-36/2 (вводится в действие с 01.01.2019).
8. Учесть в затратах городского бюджета на 2019 год погашение основного долга по бюджетным кредитам, выделенных в 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017 и 2018 годах в сумме 20 023,2 тысячи тенге и досрочное погашение бюджетных кредитов в сумме 5 208,0 тысяч тенге для реализации мер социальной поддержки специалистов, на строительство жилья в сумме 410 198,0 тысяч тенге, на проведение ремонта общего имущества объектов кондоминиума в сумме 228 000,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 - в редакции решения Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 28.11.2019 № С-38/2 (вводится в действие с 01.01.2019).
9. Учесть в затратах городского бюджета на 2019 год выплату вознаграждений по кредитам из республиканского и областного бюджетов в сумме 8 092,3 тысячи тенге, в том числе:
на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов в сумме 30,5 тысяч тенге;
на проведение ремонта общего имущества объектов кондоминиума в сумме 137,5 тысяч тенге;
на строительство жилья в сумме 165,0 тысяч тенге;
на реконструкцию и строительство систем тепло- водоснабжения и водоотведения в сумме 253,3 тысячи тенге;
на строительство кредитного жилья за счет внутренних займов в сумме 7 506,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 - в редакции решения Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 28.11.2019 № С-38/2 (вводится в действие с 01.01.2019).
10. Предусмотреть специалистам социального обеспечения, образования, культуры и спорта, являющихся гражданскими служащими и работающим в сельской местности повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, по сравнению с окладами и тарифными ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
11. Утвердить перечень городских бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городского бюджета на 2019 год, согласно приложению 6.

33689,2
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2885365,7
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
895854,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
895854,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
14007,5
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
14007,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1728108,9
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
973679,4
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
12840,4
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
12420,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
296119,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4943,9
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
71128,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
148736,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
154054,3
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
54187,9
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
19989,8
068
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
19989,8
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
225887,1
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
80736,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
5650,6
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
542,8
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
88751,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
50206,7
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1518,4
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту

33689,2
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2885365,7
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
895854,0
005
Государственная адресная социальная помощь
895854,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
14007,5
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
14007,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1728108,9
002
Программа занятости
973679,4
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
12840,4
006
Оказание жилищной помощи
12420,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
296119,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4943,9
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
71128,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
148736,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
154054,3
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
54187,9
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
19989,8
068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
19989,8
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
225887,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
80736,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
5650,6
021
Капитальные расходы государственного органа
542,8
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
88751,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
50206,7
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1518,4
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан

467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
200000,0
037
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
200000,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4969785,0
003
Жалпы білім беру
4726771,0
006
Балаларға қосымша білім беру
243014,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
30324,0
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
30324,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
242120,0
024
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
242120,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
39484,0
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
39484,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
583182,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17912,0
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
5364,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
156585,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
17783,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
76490,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
8507,0
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
24362,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
276179,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1056839,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
28438,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
28438,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
10198,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
7691,0
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
2507,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
910016,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
126380,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету

467
Отдел строительства района (города областного значения)
200000,0
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
200000,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
4969785,0
003
Общеобразовательное обучение
4726771,0
006
Дополнительное образование для детей
243014,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
30324,0
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
30324,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
242120,0
024
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
242120,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
39484,0
018
Организация профессионального обучения
39484,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
583182,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
17912,0
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
5364,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
156585,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
17783,0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
76490,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
8507,0
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
24362,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
276179,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1056839,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
28438,0
005
Государственная адресная социальная помощь
28438,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
10198,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
7691,0
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
2507,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
910016,0
002
Программа занятости
126380,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан

1 835 450,4
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне
875 353,0
Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге
3 808,0
Техникалық көмекші (компенсаторлық) құралдар Тізбесін кеңейтуге
20 874,0
Жалақыны ішінара субсидиялауға және жастар практикасына
49 444,0
Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған өңірлерге ерікті түрде қоныс аударатын адамдарға және қоныс аударуға жәрдемдесетін жұмыс берушілерге мемлекеттік қолдау шараларын көрсетуге
1 419,8
Жаңа бизнес-идеяларды жүзеге асыруға мемлекеттік гранттарды ұсыну, соның ішінде NEET санатындағы жастар, аз қамтылған көп балалы отбасылар мүшелері, аз қамтылған еңбекке қабілетті мүгедектер
31 815,0
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға
32 497,0
Ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуіне
11 227,0
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
30 841,0
Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға
1 964,0
Spina bifida диагнозымен мүгедек балаларды бір реттік қолданылатын катетерлермен қамтамасыз етуге
460,0
Қысқа мерзімді кәсіптік оқытуды қосымша қамтуды қамтамасыз ету
775 747,6
Көкшетау қаласының білім бөлімі
825 375,0
Бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының мұғалімдері мен педагог-психологтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
825 375,0
Нысаналы даму трансферттерi
3 855 968,0
оның iшiнде:
Көкшетау қаласының құрылыс бөлімі
3 855 968,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласы № 1 орта мектебіне 600 орындық жапсар-жай құрылысы (сыртқы инженерлік желілерсіз және абаттандырусыз)
343 718,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласы "№ 6 орта мектебі" 300 орындық коммуналдық мемлекеттік мекемесіне жапсар-жай құрылысы
457 880,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласы "№ 13 "ЭКОС" экологиялық мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне 420 орындық жапсар-жай құрылысы
461 572,0
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға
672 432,0
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға
1 920 366,0
Бюджеттік кредиттер
60 600,0
оның iшiнде:
Көкшетау қаласының экономика және бюджеттiк жоспарлау бөлімі
60 600,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
60 600,0
Көкшетау қалалық мәслихатының
2018 жылғы 21 желтоқсандағы
№ С-26/6 шешіміне
5-қосымша
2019 жылға арналған Көкшетау қаласының бюджетiне облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер

1 835 450,4
На выплату государственной адресной социальной помощи
875 353,0
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
3 808,0
На расширение Перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
20 874,0
На частичное субсидирование заработной платы и молодежную практику
49 444,0
На оказание мер государственной поддержки лицам, добровольно переселяющимся в регионы, определенные Правительством Республики Казахстан и работодателям оказывающим содействие в переселении
1 419,8
На предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей, в том числе молодежь категории NEET, члены малообеспеченных многодетных семей, малообеспеченные трудоспособные инвалиды
31 815,0
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
32 497,0
На оказание услуг специалиста жестового языка
11 227,0
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
30 841,0
На субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
1 964,0
На обеспечение катетерами одноразового использования детей инвалидов с диагнозом Spina bifida
460,0
На обеспечение дополнительного охвата краткосрочным профессиональным обучением
775 747,6
Отдел образования города Кокшетау
825 375,0
На увеличение оплаты труда учителей и педагогов-психологов организаций начального, основного и общего среднего образования
825 375,0
Целевые трансферты на развитие
3 855 968,0
в том числе:
Отдел строительства города Кокшетау
3 855 968,0
Строительство пристройки на 600 мест к средней школе № 1 в городе Кокшетау Акмолинской области (без наружных инженерных сетей и благоустройства)
343 718,0
Строительство пристройки к коммунальному государственному учреждению "Средняя школа № 6" на 300 мест в городе Кокшетау Акмолинской области
457 880,0
Строительство пристройки на 420 мест к коммунальному государственному учреждению "Экологическая школа-гимназия № 13 "ЭКОС" в городе Кокшетау Акмолинской области
461 572,0
На проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
672 432,0
На проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 920 366,0
Бюджетные кредиты
60 600,0
в том числе:
Отдел экономики и бюджетного планирования города Кокшетау
60 600,0
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
60 600,0
Приложение 5 к решению
Кокшетауского городского
маслихата от 21 декабря
2018 года № С-26/6
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из областного бюджета бюджету города Кокшетау на 2019 год

Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 18.12.2019 № С-39/2 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома мың теңге
1
2
Барлығы
9 503 424,3
Ағымдағы нысаналы трансферттер
6 415 245,1
оның iшiнде:
Көкшетау қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 264 295,5
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға
823 393,0
Аулалық аумақтарды жөндеу
271 753,4
Коммуналдық меншіктегі объектілерді жөндеу
228 890,6
Әлеуметтік маңызы бар маршруттарға қызмет көрсететін тасымалдаушылардың залалдарын субсидиялау
119 589,0
Облыс орталығының санитариясын қамтамасыз етуге
164 484,7
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою
636 195,0
Көпбалалы аналарды және көпбалалы отбасылардын балаларын жеңілдікпен жол жүруін қамтамасыз етуге
19 989,8
Көкшетау қаласының білім бөлімі
984 011,9
Мектептерде IT-сыныптарын ашуға
4 330,0
Аз қамтылған отбасынан шыққан мектеп оқушыларын ыстық тамақпен қамтамасыз етуге
48 566,0
Аз қамтылған отбасынан шыққан мектеп оқушыларын мектеп формасымен және кеңсе тауарларымен қамтамасыз етуге
71 816,0
Мектептер үшін оқулықтар сатып алу және жеткізуіне (оның ішінде 5-7 сыныптарға өлкетану хрестоматиялар сатып алуға)
19 019,5
"Денсаулық пен тіршілік дағдыларын қалыптастыру, сонымен қатар кәмелетке толмаған жасөспірімдер арасында өзіне-өзі қол жұмсаудың алдын алу" бағдарламасын енгізуге
6 332,0
Көкшетау қаласының білім беру қызметкерлеріне жалақы төлеуге
329 494,4
Көкшетау қаласының мектепке дейінгі ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын жүзеге асыруға
498 264,0
Мәлік Ғабдуллин атындағы № 3 орта мектебіне интерактивтік жабдықтарды сатып алуға
6 190,0
Көкшетау қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
106 030,6
"Инватакси" қызметін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
5 160,0
Мүгедектермен қарттарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырыс аясында арнайы әлеуметтік қызмет көрсетуге
11 515,0
Қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша шығындарды өтеуге
4 901,0
Қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға
29 817,8
Кеңес әскерлерінің Ауғанстаннан шығарылуының 30-жылдығына орай бір жолғы материалдық көмек төлеуге
19 291,0
Қоғамдық жұмыстарға
14 934,4
Ауылдық елді мекендегі денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына отын сатып алуға әлеуметтік көмек көрсетуге
12 840,4
Жаңа бизнес-идеяларды жүзеге асыруға мемлекеттік гранттарды ұсыну, соның ішінде NEET санатындағы жастар, аз қамтылған көп балалы отбасылар мүшелері, аз қамтылған еңбекке қабілетті мүгедектер

Сноска. Приложение 5 – в редакции решения Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 18.12.2019 № С-39/2 (вводится в действие с 01.01.2019).
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
9 503 424,3
Целевые текущие трансферты
6 415 245,1
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Кокшетау
2 264 295,5
На финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
823 393,0
Ремонт дворовых территорий
271 753,4
Ремонт объектов коммунальной собственности
228 890,6
Субсидирование убытков перевозчиков, связанных с осуществлением социально значимых маршрутов
119 589,0
Обеспечение санитарии областного центра
164 484,7
Изъятие земельных участков для государственных надобностей
636 195,0
Обеспечение льготного проезда многодетных матерей и детей из многодетных семей
19 989,8
Отдел образования города Кокшетау
984 011,9
На открытие IT-классов в школах
4 330,0
На обеспечение горячим питанием учащихся школ из малообеспеченных семей
48 566,0
На обеспечение школьной формой и канцелярскими товарами учащихся школ из малообеспеченных семей
71 816,0
На приобретение и доставку учебников для школ (в том числе на приобретение хрестоматий по краеведению для 5-7 классов)
19 019,5
На внедрение Программы "Формирование здоровья и жизненных навыков и превенции суицида среди несовершеннолетних"
6 332,0
На выплату заработной платы работникам образования города Кокшетау
329 494,4
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях города Кокшетау
498 264,0
На приобретение интерактивного оборудования средней школе № 3 имени Малика Габдулина города Кокшетау
6 190,0
Отдел занятости и социальных программ города Кокшетау
106 030,6
На размещение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"
5 160,0
На оказание специальных социальных услуг в рамках государственного социального заказа престарелым и инвалидам
11 515,0
На субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов
4901,0
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
29 817,8
На выплату единовременной материальной помощи к 30- летию вывода Советских войск из Афганистана
19 291,0
На общественные работы
14 934,4
На оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности
12 840,4
На предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей, в том числе молодежь категории NEET, члены малообеспеченных многодетных семей, малообеспеченные трудоспособные инвалиды

7070,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне
501,0
Көкшетау қаласының ветеринария бөлімі
8 357,0
Эпизиотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
8 255,0
Бруцеллезбен ауыратын санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын өтеуге
102,0
Көкшетау қаласы әкімдігінің аппараты
2 645 607,1
Көкшетау қаласының жылумен жабдықтайтын кәсіпорындарын жылу беру маусымына дайындау
2 486 301,2
Ғимаратты сатып алуына
149 316,0
"Электрондық кезек" жүйесін сатып алуына
9 989,9
Көкшетау қаласының қаржы бөлімі
2 200,0
Бюджеттің атқарылуын есепке алудың бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге
2 200,0
Көкшетау қаласының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
30 240,0
Көкшетау қаласының 2050 жылға дейінгі дамыту стратегиясын әзірлеуге
30 240,0
Көкшетау қаласының құрылыс бөлімі
374 503,0
Көкшетау қаласындағы 8 Март көшесі, 113 б бойынша 45 пәтерлі тұрғын үйге электрмен жабдықтаудың инженерлік желілерін жеке құрылыс салушылардан сатып алу
34 661,0
Көкшетау қаласындағы Абылай хан 1 даңғылындағы, 184 және 225 пәтерлі тұрғын үйлерге электрмен жабдықтаудың инженерлік желілерін жеке құрылыс салушылардан сатып алу
200 832,6
Көкшетау қаласындағы Абылай хан 1 даңғылындағы, 184 және 225 пәтерлі тұрғын үйлерге сумен жабдықтау, кәріз және жылумен жабдықтау инженерлік желілерін жеке құрылыс салушылардан сатып алу
139 009,4
Нысаналы даму трансферттерi
1 574 889,2
оның iшiнде:
Көкшетау қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
508 525,7
Көкшетау қаласындағы (Мұхтар Әуезов көшесінен Абылай хан даңғылына дейін) Мәлік Ғабдуллин көшесін реконструкциялау
40 604,2
Мәлік Ғабдуллин көшесі бойынша Қылшақты өзені арқылы көпірді реконструкциялау
199 286,0
Көкшетау қаласы Васильковский, Көктем және Сарыарқа шағын аудандары арасындағы жол құрылысына кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізу мен жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
17 595,3
Васильковский, Көктем және Сарыарқа шағын аудандары арасындағы жол құрылысы
100,0
Көкшетау қаласындағы Абылай-хан даңғылынан ескі әуежайға дейінгі Нұрсұлтан Назарбаев даңғылының жолын реконструкциялауға кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізу мен жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
18 404,8
Көкшетау қаласындағы Абылай-хан даңғылынан ескі әуежайға дейінгі Нұрсұлтан Назарбаев даңғылын реконструкциялау
100,0
Центральный шағын ауданынан Сарыарқа шағын ауданына дейінгі Мәлік Ғабдуллин көшесі автожолын реконструкциялауға кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізу мен жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
21 421,5
Центральный шағын ауданынан Сарыарқа шағын ауданына дейінгі Мәлік Ғабдуллин көшесі автожолын реконструкциялау

7 070,0
На выплату государственной адресной социальной помощи
501,0
Отдел ветеринарии города Кокшетау
8 357,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий
8 255,0
На возмещение стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направляемых на санитарный убой
102,0
Аппарат акима города Кокшетау
2 645 607,1
На подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям города Кокшетау
2 486 301,2
На приобретение здания
149 316,0
На приобретение системы "Электронная очередь"
9 989,9
Отдел финансов города Кокшетау
2 200,0
На внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
2 200,0
Отдел экономики и бюджетного планирования города Кокшетау
30 240,0
На разработку стратегии развития города Кокшетау до 2050 года
30 240,0
Отдел строительства города Кокшетау
374 503,0
Выкуп инженерных сетей электроснабжения у частных застройщиков к 45-ти квартирному жилому дому по улице 8 Марта, 113 б в городе Кокшетау
34 661,0
Выкуп инженерных сетей электроснабжения у частных застройщиков к 184 и 225 квартирным жилым домам на проспекте Абылай хана 1 в городе Кокшетау
200 832,6
Выкуп инженерных сетей водоснабжения, канализации и теплоснабжения у частных застройщиков к 184 и 225 квартирным жилым домам на проспекте Абылай хана 1 в городе Кокшетау
139 009,4
Целевые трансферты на развитие
1 574 889,2
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Кокшетау
508 525,7
Реконструкция улицы Малика Габдулина (от улицы Мухтара Ауэзова до проспекта Абылай хана) в городе Кокшетау
40 604,2
Реконструкция моста через речку Кылшакты по улице Малика Габдуллина
199 286,0
Разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы на строительство дороги между микрорайонами Васильковский, Коктем и Сарыарка города Кокшетау
17 595,3
Строительство дороги между микрорайонами Васильковский, Коктем и Сарыарка
100,0
Разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы на реконструкцию дороги проспекта Нұрсұлтан Назарбаев от проспекта Абылай хана до старого аэропорта в городе Кокшетау
18 404,8
Реконструкция дороги проспекта Нұрсұлтан Назарбаев от проспекта Абылай хана до старого аэропорта в городе Кокшетау
100,0
Разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы на реконструкцию автодороги улицы Малика Габдуллина от микрорайона Центральный до микрорайона Сарыарка
21 421,5
Реконструкция автодороги улицы Малика Габдуллина от микрорайона Центральный до микрорайона Сарыарка

100,0
Көкшетау қаласы Мәлік Ғабдуллин көшесіндегі жолды реконструкциялау (Мұхтар Әуезов көшесінен Ақан-Сері көшесіне дейінгі учаскесі)
199 615,5
Көкшетау қаласының ескі әуежайдан Сарыарқа шағын ауданына дейін Қопа көлінің бойындағы жағалау аймағының құрылысына, кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізу мен жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
11 198,4
Көкшетау қаласының Кенесары көшесінен Қан орталығына дейін Қопа көлінің жағасы бойында жағалау аймағын салу (1 кезек)
50,0
Көкшетау қаласының Қан орталығынан ескі әуежайға дейін Қопа көлінің жағасы бойында жағалау аймағын салу
50,0
Көкшетау қаласының құрылыс бөлімі
1 066 363,5
Көкшетау қаласындағы Мұхтар Әуезов 119, көшесі бойынша 280 орындық балабақшаның құрылысы
282 649,7
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Краснояр тас жолы бойында оқу-тәрбиелік кешенінің құрылысы
77 000,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласындағы Сарыарқа шағын ауданында, № 9 а бес қабатты қырық пәтерлі тұрғын үй салу (1 позиция)
10 647,5
Ақмола облысы Көкшетау қаласындағы Сарыарқа шағын ауданында, № 9 а бес қабатты қырық пәтерлі тұрғын үй салу (3 позиция)
17 407,6
Ақмола облысы Көкшетау қаласында тұрғын үй кешенінің құрылысы (аумағы 38,6 га учаскесінде) (2 позиция) (сыртқы инженерлік желілерсіз)
17 790,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласында тұрғын үй кешенінің құрылысы (аумағы 38,6 га учаскесінде) (3 позиция) (сыртқы инженерлік желілерсіз)
18 110,0
Көкшетау қаласына қарасты Станционный кентінің оңтүстік бөлігінде аумағы 60 га учаскесінде инженерлік желілер құрылысы (сумен жабдықтау желілері)
9 603,2
Ақмола облысы Көкшетау қаласындағы 40 пәтерлі бес қабатты тұрғын үйге сыртқы инженерлік желілер салу және абаттандыру (телефондандыру және абаттандыру)
10 164,2
Ақмола облысы Көкшетау қаласындағы Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай (аумағы 38,6 га учаскесінде) магистральды инженерлік желілердің құрылысы (Телефондандырудың сыртқы желілері)
2 343,3
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Сарыарқа шағын ауданында магистральды инженерлік желілердің құрылысы (аумағы 88,5 га учаскесінде (Сыртқы кәріз желілері)
12 833,0
Көкшетау қаласының, Сарыарқа шағын ауданында магистральды инженерлік желілердің құрылысы (аумағы 88,5 га учаскесінде) (Сумен жабдықтаудың сыртқы желілері)
28 609,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Сарыарқа шағын ауданының солтүстігіне қарай магистральды инженерлік желілердің құрылысы (аумағы 88,5 га учаскесінде) (Сыртқы электрмен жабдықтау желілері)
64 500,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай 11 көп пәтерлі тұрғын үйлерді абаттандыру мен сыртқы инженерлік желілерінің құрылысы (Электрмен жабдықтаудың сыртқы желілері)

100,0
Реконструкция дороги по улице Малика Габдуллина (участок от улицы Мухтара Ауэзова до улицы Акана серэ) в городе Кокшетау
199 615,5
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы, на строительство набережной зоны вдоль озера Копа от старого аэропорта до микрорайона Сарыарка города Кокшетау
11 198,4
Строительство набережной зоны вдоль озера Копа от улицы Кенесары до Центра крови города Кокшетау (1 очередь)
50,0
Строительство набережной зоны вдоль озера Копа от Центра крови до Старого аэропорта города Кокшетау
50,0
Отдел строительства города Кокшетау
1 066 363,5
Строительство детского сада на 280 мест по улице Мухтара Ауэзова 119 в городе Кокшетау
282 649,7
Строительство учебно-воспитательного комплекса вдоль Красноярской трассы города Кокшетау Акмолинской области
77 000,0
Строительство пятиэтажного сорока квартирного жилого дома в микрорайоне Сарыарка, № 9 а города Кокшетау Акмолинской области (позиция 1)
10 647,5
Строительство пятиэтажного сорока квартирного жилого дома в микрорайоне Сарыарка, № 9 а города Кокшетау Акмолинской области (позиция 3)
17 407,6
Строительство жилого комплекса (на участке площадью 38,6 га) в городе Кокшетау Акмолинской области (позиция 2) (без наружных инженерных сетей)
17 790,0
Строительство жилого комплекса (на участке площадью 38,6 га) в городе Кокшетау Акмолинской области (позиция 3) (без наружных инженерных сетей)
18 110,0
Строительство инженерных сетей в южной части поселка Станционный на участке площадью 60 га города Кокшетау (сети водоснабжения)
9 603,2
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к 40-ка квартирному пятиэтажному жилому дому в городе Кокшетау Акмолинской области (телефонизация и благоустройство)
10 164,2
Строительство магистральных инженерных сетей (на участке площадью 38,6 га) севернее микрорайона Коктем, города Кокшетау, Акмолинской области (Наружные сети телефонизации)
2 343,3
Строительство магистральных инженерных сетей (на участке площадью 88,5 га) в микрорайоне Сарыарка города Кокшетау Акмолинской области (Наружные сети канализации)
12 833,0
Строительство магистральных инженерных сетей (на участке 88,5 га) в микрорайоне Сарыарка, города Кокшетау. (Наружные сети водоснабжения)
28 609,0
Строительство магистральных инженерных сетей (на участке площадью 88,5 га) севернее микрорайона Сарыарка, города Кокшетау Акмолинской области (Наружные сети электроснабжения)
64 500,0
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к 11-ти многоквартирным жилым домам севернее микрорайона Коктем, города Кокшетау Акмолинской области (Наружные сети электроснабжения)

4 300,9
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай 11 көп пәтерлі тұрғын үйлерді абаттандыру мен сыртқы инженерлік желілерінің құрылысы (Электрмен жарықтаудың сыртқы желілері)
1 753,9
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай 11 көп пәтерлі тұрғын үйлерді абаттандыру мен сыртқы инженерлік желілерінің құрылысы (Жылумен жабдықтаудың сыртқы желілері)
0,3
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай 11 көп пәтерлі тұрғын үйлерді абаттандыру мен сыртқы инженерлік желілерінің құрылысы (Телефондандырудың сыртқы желілері және абаттандыру)
58 751,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласының көп пәтерлі тұрғын үйлерге сыртқы инженерлік желілерді салу және абаттандыру (1,2,3,4,5,6 позициялар) (Сыртқы электрмен жабдықтау желілері)
1 498,6
Ақмола облысы Көкшетау қаласының көп пәтерлі тұрғын үйлерге сыртқы инженерлік желілердің құрылысы және абаттандыру (7,8,9,10,11,12 позициялар) (Сыртқы электрмен жабдықтау желілері)
1 496,7
Көкшетау қаласында, Көктем шағын ауданында трансформаторлық қосалқы станцияның және 10 кВ кабельдік желінің құрылысына кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізуімен жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
2 421,0
Көкшетау қаласында, Көктем шағын ауданында су құбырының (диаметрі 600 мм) құрылысына кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізуімен жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
3 000,0
Көкшетау қаласының, Көктем шағын ауданында квартал ішіндегі желілердің (жылумен жабдықтау, сумен жабдықтау, кәріз) құрылысына кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізуімен жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
6 128,0
Көкшетау қаласының, Көктем шағын ауданында "Көкшетау" Форум орталығы кең жолақты интернет желісіне қолжетімді телефондандыру желісінің құрылысына кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізуімен жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
4 562,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай 11 көп пәтерлі үйлерге абаттандыру және сыртқы инженерлік желілердің құрылысы (Газбен жабдықтаудың сыртқы желілері)
337,6
Ақмола облысы Көкшетау қаласының тұрғын үй кешендеріне абаттандыру және сыртқы инженерлік желілердің құрылысы (позициялар 1,2,3) (Сыртқы кәріздің желілері)
1 760,2
Ақмола облысы Көкшетау қаласының тұрғын үй кешендеріне абаттандыру және сыртқы инженерлік желілердің құрылысы (позициялар 1,2,3) (Сумен жабдықтаудың сыртқы желілері)
1 521,6
Ақмола облысы Көкшетау қаласының көп пәтерлі тұрғын үйлерге абаттандыру және сыртқы инженерлік желілердің құрылысы (позициялар 1,2,3,4,5,6) (Электр жарығының сыртқы желілері)

4 300,9
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к 11-ти многоквартирным жилым домам севернее микрорайона Коктем, города Кокшетау Акмолинской области (Наружные сети электроосвещения)
1 753,9
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к 11-ти многоквартирным жилым домам севернее микрорайона Коктем, города Кокшетау Акмолинской области (Наружные сети теплоснабжения)
0,3
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к 11-ти многоквартирным жилым домам севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области (Наружные сети телефонизации и благоустройство)
58 751,0
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к многоквартирным жилым домам города Кокшетау Акмолинской области (позиции 1,2,3,4,5,6) (Наружные сети электроснабжения)
1 498,6
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к многоквартирным жилым домам города Кокшетау Акмолинской области (позиции 7,8,9,10,11,12) (Наружные сети электроснабжения)
1 496,7
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы на строительство кабельной линии 10 кВ и трансформаторной подстанции в микрорайоне Коктем в городе Кокшетау
2 421,0
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы на строительство водопровода (диаметром 600 мм) в микрорайоне Коктем в городе Кокшетау
3 000,0
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы на строительство внутриквартальных сетей (теплоснабжение, водоснабжение, канализация) в микрорайоне Коктем в городе Кокшетау
6 128,0
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы на строительство линии телефонизации с доступом к широкополосному интернету Форум-центру "Кокшетау" в микрорайоне Коктем в городе Кокшетау
4 562,0
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к 11-ти многоквартирным домам севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области (Наружные сети газоснабжения)
337,6
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к жилым комплексам в городе Кокшетау Акмолинской области (позиции 1,2,3) (Наружные сети канализации)
1 760,2
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к жилым комплексам в городе Кокшетау Акмолинской области (позиции 1,2,3) (Наружные сети водоснабжения)
1 521,6
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к многоквартирным жилым домам города Кокшетау Акмолинской области (позиции 1,2,3,4,5,6) (Наружные сети электроосвещения)

3 788,1
Ақмола облысы Көкшетау қаласының көп пәтерлі тұрғын үйлерге абаттандыру және сыртқы инженерлік желілердің құрылысы (позициялар 1,2,3,4,5,6) (Телефондандырудың сыртқы желілері және абаттандыру)
32 172,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласының көп пәтерлі тұрғын үйлерге абаттандыру және сыртқы инженерлік желілердің құрылысы (позициялар 1,2,3,4,5,6) (Сумен жабдықтаудың сыртқы желілері)
8 277,8
Ақмола облысы Көкшетау қаласының көп пәтерлі тұрғын үйлерге абаттандыру және сыртқы инженерлік желілердің құрылысы (позициялар 1,2,3,4,5,6) (Сыртқы кәріз желілері)
5 319,7
Ақмола облысы Көкшетау қаласының көп пәтерлі тұрғын үйлерге абаттандыру және сыртқы инженерлік желілердің құрылысы (позициялар 1,2,3,4,5,6) (Газбен жабдықтаудың сыртқы желілері)
11 436,1
Ақмола облысы Көкшетау қаласының көп пәтерлі тұрғын үйлерге абаттандыру және сыртқы инженерлік желілердің құрылысы (позициялар 7,8,9,10,11,12) (Электр жарығының сыртқы желілері)
3 731,1
Ақмола облысы Көкшетау қаласының көп пәтерлі тұрғын үйлерге абаттандыру және сыртқы инженерлік желілердің құрылысы (позициялар 7,8,9,10,11,12) (Сыртқы телефондандыру және абаттандыру)
35 860,6
Ақмола облысы Көкшетау қаласының көп пәтерлі тұрғын үйлерге абаттандыру және сыртқы инженерлік желілердің құрылысы (позициялар 7,8,9,10,11,12) (Сумен жабдықтаудың сыртқы желілері)
5 562,9
Ақмола облысы Көкшетау қаласының көп пәтерлі тұрғын үйлерге абаттандыру және сыртқы инженерлік желілердің құрылысы (позициялар 7,8,9,10,11,12) (Сыртқы кәріз желілері)
6 722,1
Ақмола облысы Көкшетау қаласының көп пәтерлі тұрғын үйлерге абаттандыру және сыртқы инженерлік желілердің құрылысы (позициялар 7,8,9,10,11,12) (Газбен жабдықтаудың сыртқы желілері)
9 625,3
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Зарап Темірбеков № 2 көшесінде кіріктірілген тұрағы бар 292-пәтерлі тұрғын үйге абаттандыру және инженерлік желілердің құрылысы (Гагарин көшесі бойынша кәріз коллекторының құрылысы)
5 023,7
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Зарап Темірбеков № 2 көшесінде кіріктірілген тұрағы бар 292-пәтерлі тұрғын үйге абаттандыру және инженерлік желілердің құрылысы (телефондандыру желілері)
3 773,6
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Зарап Темірбеков № 2 көшесінде кіріктірілген тұрағы бар 292-пәтерлі тұрғын үйге абаттандыру және инженерлік желілердің құрылысы (Алаңішілік сыртқы су кәрізінің желілері)
12 231,3
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Зарап Темірбеков №2 көшесінде кіріктірілген тұрағы бар 292-пәтерлі тұрғын үйге абаттандыру және инженерлік желілердің құрылысы (Алаңішілік сыртқы кәрізінің желілері)

3 788,1
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к многоквартирным жилым домам города Кокшетау Акмолинской области (позиции 1,2,3,4,5,6) (Наружные сети телефонизации и благоустройство)
32 172,0
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к многоквартирным жилым домам города Кокшетау Акмолинской области (позиции 1,2,3,4,5,6) (Наружные сети водоснабжения)
8 277,8
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к многоквартирным жилым домам города Кокшетау Акмолинской области (позиции 1,2,3,4,5,6) (Наружные сети канализации)
5 319,7
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к многоквартирным жилым домам города Кокшетау Акмолинской области (позиции 1,2,3,4,5,6) (Наружные сети газоснабжения)
11 436,1
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к многоквартирным жилым домам города Кокшетау Акмолинской области (позиции 7,8,9,10,11,12) (Наружные сети электроосвещения)
3 731,1
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к многоквартирным жилым домам города Кокшетау Акмолинской области (позиции 7,8,9,10,11,12) (Наружные сети телефонизации и благоустройство)
35 860,6
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к многоквартирным жилым домам города Кокшетау Акмолинской области (позиции 7,8,9,10,11,12) (Наружные сети водоснабжения)
5 562,9
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к многоквартирным жилым домам города Кокшетау Акмолинской области (позиции 7,8,9,10,11,12) (Наружные сети канализации)
6 722,1
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к многоквартирным жилым домам города Кокшетау Акмолинской области (позиции 7,8,9,10,11,12) (Наружные сети газоснабжения)
9 625,3
Строительство инженерных сетей и благоустройство к 292-х квартирному жилому дому со встроенным паркингом по улице Зарапа Темирбекова № 2, города Кокшетау Акмолинской области (строительство канализационного коллектора по улице Гагарина)
5 023,7
Строительство инженерных сетей и благоустройство к 292-х квартирному жилому дому со встроенным паркингом по улице Зарапа Темирбекова № 2, города Кокшетау Акмолинской области (сети телефонизации)
3 773,6
Строительство инженерных сетей и благоустройство к 292-х квартирному жилому дому со встроенным паркингом по улице Зарапа Темирбекова № 2, города Кокшетау Акмолинской области (Внутриплощадочные сети наружной водоканализации)
12 231,3
Строительство инженерных сетей и благоустройство к 292-х квартирному жилому дому со встроенным паркингом по улице Зарапа Темирбекова № 2, города Кокшетау Акмолинской области (Внутриплощадочные сети наружной канализации)

4 839,9
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Зарап Темірбеков №2 көшесінде кіріктірілген тұрағы бар 292-пәтерлі тұрғын үйге абаттандыру және инженерлік желілердің құрылысы (Алаңішілік сыртқы сумен жабдықтау желілері)
3 839,9
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Зарап Темірбеков № 2 көшесінде кіріктірілген тұрағы бар 292-пәтерлі тұрғын үйге абаттандыру және инженерлік желілердің құрылысы (Абаттандыру)
8 856,4
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Зарап Темірбеков № 2 көшесінде кіріктірілген тұрағы бар 292-пәтерлі тұрғын үйге абаттандыру және инженерлік желілердің құрылысы (Су құбырын реконструкциялау)
1 871,6
Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Юбилейный шағын ауданы, № 35 Б мекен-жайы бойынша 90 пәтерлі тұрғын үйге сметалық құжаттама және кәріз және сумен жабдықтау сыртқы инженерлік желілерінің құрылысы
31 813,2
Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Юбилейный шағын ауданы, № 35 Б мекен-жайы бойынша 90 пәтерлі тұрғын үйге газбен жабдықтау сыртқы инженерлік желілерінің құрылысы
9 784,4
Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Юбилейный шағын ауданы, № 35 Б мекен-жайы бойынша 90 пәтерлі тұрғын үйге сметалық құжаттама және телефондандырудың сыртқы инженерлік желілерінің құрылысы
301,2
Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Юбилейный шағын ауданы, № 35 Б мекен-жайы бойынша 90 пәтерлі тұрғын үйге жылумен жабдықтаудың сыртқы инженерлік желілерінің құрылысы
1 931,6
Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Юбилейный шағын ауданы, № 35 Б мекен-жайы бойынша 90 пәтерлі тұрғын үйге сметалық құжаттама және электрмен жабдықтаудың сыртқы инженерлік желілерінің құрылысы
2 826,0
Көкшетау қаласы Васильковский шағын ауданының солтүстігіне қарай инженерлік желілерінің құрылысы 2 кезең, 2 кезек (кәріздік сорғы станциясы)
50 000,0
Көкшетау қаласында № 1 аудандық бу-қазандықтың реконструкциясы, кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізу мен жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
55 000,0
Көкшетау қаласы Васильковский шағын ауданының солтүстігіне қарай инженерлік желілерінің құрылысы, кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізу мен жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу 2 кезең, 2 кезек (кәріздік сорғы станциясы)
1 500,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласының көп пәтерлі тұрғын үйлерге абаттандыру және сыртқы инженерлік желілердің құрылысы (позициялар 1,2,3,4,5,6) (Жылумен жабдықтаудың сыртқы желілері)
0,1
Ақмола облысы Көкшетау қаласының көп пәтерлі тұрғын үйлерге абаттандыру және сыртқы инженерлік желілердің құрылысы (позициялар 7,8,9,10,11,12) (Жылумен жабдықтаудың сыртқы желілері)
0,7
Көкшетау қаласындағы "Көкшетау Жылу" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының № 2 аудандық қазандығын қайта жаңартуға және салуға 480 Гкал/сағатына дейін жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу

4 839,9
Строительство инженерных сетей и благоустройство к 292-х квартирному жилому дому со встроенным паркингом по улице Зарапа Темирбекова № 2, города Кокшетау Акмолинской области (Внутриплощадочные сети наружного водоснабжения)
3 839,9
Строительство инженерных сетей и благоустройство к 292-х квартирному жилому дому со встроенным паркингом по улице Зарапа Темирбекова № 2, города Кокшетау Акмолинской области (Благоустройство)
8 856,4
Строительство инженерных сетей и благоустройство к 292-х квартирному жилому дому со встроенным паркингом по улице Зарапа Темирбекова № 2, города Кокшетау Акмолинской области (Реконструкция водопровода)
1 871,6
Строительство наружных инженерных сетей водоснабжения и канализации и сметная документация к 90 квартирному жилому дому по адресу Акмолинская область, город Кокшетау, микрорайон Юбилейный № 35 Б
31 813,2
Строительство наружных инженерных сетей газоснабжения к 90 квартирному жилому дому по адресу Акмолинская область, город Кокшетау, микрорайон Юбилейный дом № 35 Б
9 784,4
Строительство наружных инженерных сетей телефонизации и сметная документация к 90 квартирному жилому дому по адресу Акмолинская область, город Кокшетау, микрорайон Юбилейный № 35 Б
301,2
Строительство наружных инженерных сетей теплоснабжения к 90 квартирному жилому дому по адресу Акмолинская область, город Кокшетау, микрорайон Юбилейный дом № 35 Б
1 931,6
Строительство наружных инженерных сетей электроснабжения и сметная документация к 90 квартирному жилому дому по адресу Акмолинская область, город Кокшетау, микрорайон Юбилейный дом № 35 Б
2 826,0
Строительство инженерных сетей севернее микрорайона Васильковский в городе Кокшетау 2 этап, 2 очередь (канализационная насосная станция)
50 000,0
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы, реконструкция районной котельной № 1 в городе Кокшетау
55 000,0
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство инженерных сетей севернее микрорайона Васильковский города Кокшетау 2 этап, 2 очередь (канализационная насосная станция)
1 500,0
Строительства наружных инженерных сетей и благоустройство к многоквартирным жилым домам города Кокшетау Акмолинской области (позиции 1,2,3,4,5,6) (Наружные сети теплоснабжения)
0,1
Строительства наружных инженерных сетей и благоустройство к многоквартирным жилым домам города Кокшетау Акмолинской области (позиции 7,8,9,10,11,12) (Наружные сети теплоснабжения)
0,7
Разработка проектно-сметной документации на реконструкцию и строительство районной котельной № 2 Государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Кокшетау Жылу" в городе Кокшетау до 480 Гкал/час

5 000,0
Көкшетау қаласында тоғыз қабатты 35 пәтерлі тұрғын үйдің құрылысы (позиция 1) (сыртқы инженерлік желілерсіз)
11 586,5
Көкшетау қаласында тоғыз қабатты 35 пәтерлі тұрғын үйдің құрылысы (позиция 2) (сыртқы инженерлік желілерсіз)
12 246,0
Көкшетау қаласында 40 пәтерлі тұрғын үйдің құрылысы (позиция 1) (сыртқы инженерлік желілерсіз)
3 646,1
Ақмола облысы Көкшетау қаласында 30 пәтерлі бес қабатты тұрғын үйді салу (байлау) (3 позиция)
3 964,6
Ақмола облысы Көкшетау қаласында 30 пәтерлі бес қабатты тұрғын үйді салу (байлау) (6 позиция)
8 185,5
Азаматтарды қабылдау және оларға қызмет көрсету үшін Қазақстан Республикасының Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметтің) Ақмола облысы бойынша департаментінің сервис орталығын салу
66 456,2
Бюджеттік кредиттер
1 513 290,0
оның iшiнде:
Көкшетау қаласының құрылыс бөлімі
1 513 290,0
Ішкi нарықта айналым үшiн облыстың жергілікті атқарушы органдарымен шығарылатын, мемлекеттiк құнды қағаздар шығарылымынан түсетін мемлекеттік және үкіметтік бағдарламаларды іске асыру шеңберінде тұрғын үй құрылысын қаржыландыру үшін кредиттер
1 513 290,0
Көкшетау қалалық мәслихатының
2018 жылғы 21 желтоқсандағы
№ С-26/6 шешіміне
6 қосымша
2019 жылға арналған қалалық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Функционалдық топ
Бюджетттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
04
Бiлiм беру
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
003
Жалпы білім беру
Көкшетау қалалық мәслихатының
2018 жылғы 21 желтоқсандағы
№ С-26/6 шешіміне
7-қосымша
2019 жылға арналған кент, ауылдық округ бюджетіне қалалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
Ескерту. Шешім 7-қосымшамен толықтырылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 19.06.2019 № С-34/13 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; жаңа редакцияда - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 28.11.2019 № С-38/2 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома, мың теңге
1
2
Барлығы
15 115,7
Ағымдағы нысаналы трансферттер
15 115,7
оның iшiнде:
15 115,7
Көкшетау қаласының тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
15 115,7
Красный Яр ауылындағы Нұрлы Көш көшесінің жолдарын ағымдағы жөндеу
12 505,7
Станционный кентінің аббатандыруын қамтамасыз ету
2 610,0

5 000,0
Строительство девятиэтажного 35-ти квартирного жилого дома в городе Кокшетау (позиция 1) (без наружных инженерных сетей)
11 586,5
Строительство девятиэтажного 35-ти квартирного жилого дома в городе Кокшетау (позиция 2) (без наружных инженерных сетей)
12 246,0
Строительство 40-ка квартирного жилого дома в городе Кокшетау (позиция 1) (без наружных инженерных сетей)
3 646,1
Строительство 30-ти квартирного пятиэтажного жилого дома (привязка) в городе Кокшетау Акмолинской области (позиция 3)
3 964,6
Строительство 30-ти квартирного пятиэтажного жилого дома (привязка) в городе Кокшетау Акмолинской области (позиция 6)
8 185,5
Строительство сервисного центра Департамента Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) по Акмолинской области для приема и обслуживания граждан
66 456,2
Бюджетные кредиты
1 513 290,0
в том числе:
Отдел строительства города Кокшетау
1 513 290,0
Кредиты для финансирования строительства жилья в рамках реализации государственных и правительственных программ от выпуска государственных ценных бумаг, выпускаемых местными исполнительными органами области, для обращения на внутреннем рынке
1 513 290,0
Приложение 6
к решению Кокшетауского городского маслихата
от 21 декабря 2018 года
№ С-26/6
Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городского бюджета на 2019 год
Функциональная группа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
1
2
3
4
04
Образование
464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
Приложение 7 к решению
Кокшетауского городского
маслихата от 21 декабря
2018 года № С-26/6
Целевые текущие трансферты из городского бюджета в бюджет поселка, сельского округа на 2019 год
Сноска. Решение дополнено приложением 7 в соответствии с решением Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 28.03.2019 № С-30/2 (вводится в действие с 01.01.2019); в редакции решения Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 28.11.2019 № С-38/2 (вводится в действие с 01.01.2019).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
15 115,7
Целевые текущие трансферты
15 115,7
в том числе:
15 115,7
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Кокшетау
15 115,7
Текущий ремонт дорог улицы Нурлы Кош села Красный Яр
12 505,7
Обеспечение благоустройства поселка Станционный
2 610,0