Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Степногорск қаласының шекараларындағы пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін арттыру туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2018 жылғы 27 ақпандағы № 6С-25/12 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 26 наурызда № 6481 болып тіркелді. Шешім 2020 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Шешімнің қолданыста болу мерзімі - 01.01.2020 дейін (шешімнің 2-т.).
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы ""Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы" Заңының 50-бабына сәйкес, Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Степногорск қаласының шекараларындағы пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемелері он есеге арттырылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді, ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2020 жылғы 1 қаңтарға дейін қолданыста болады.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы
А.Гетманов
Қалалық мәслихаттың
хатшысы
Ғ.Көпеева
"КЕЛІСІЛДІ"
Степногорск қаласының
әкімі
Ә.Күмпекеев
27.02.2018 ж.
"Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлiгiнiң
Мемлекеттік кірістер комитеті
Ақмола облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер департаментінің
Степногорск қаласы бойынша
Мемлекеттік кірістер басқармасы"
Республикалық мемлекеттік
мекемесі басшысының
міндетін атқарушы
Р.Рамазанов
27.02.2018 ж.

О повышении ставок единого земельного налога на не используемые, в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан, земли сельскохозяйственного назначения в границах города Степногорска
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 27 февраля 2018 года № 6С-25/12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 26 марта 2018 года № 6481. Срок действия решения - до 1 января 2020 года
Примечание ИЗПИ.
Срок действия решения - до 01.01.2020 (п.2 решения).
В соответствии со статьей 50 Закона Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)", Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить ставки единого земельного налога в десять раз на не используемые, в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан, земли сельскохозяйственного назначения в границах города Степногорска.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области, вводится в действие со дня официального опубликования и действует до 1 января 2020 года.
Председатель сессии
городского маслихата
А.Гетманов
Секретарь городского
маслихата
Г.Копеева
"СОГЛАСОВАНО"
Аким города
Степногорска
А.Кумпекеев
27.02.2018 г.
Исполняющий обязанности
руководителя Республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных
доходов по городу Степногорску
Департамента государственных
доходов по Акмолинской области
Комитета государственных доходов
Министерства финансов
Республики Казахстан"
Р.Рамазанов
27.02.2018 г.