Степногорск қаласында автотұрақтар (паркингтер) санатын белгілеу және автотұрақтар (паркингтер) орналасқан жерлерге арналған базалық салық мөлшерлемелерін ұлғайту туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2018 жылғы 27 ақпандағы № 6С-25/8 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 26 наурызда № 6485 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 509-бабының 3-тармағына сәйкес, Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Степногорск қаласында автотұрақтардың (паркингтердің) санаттары белгіленсін және автотұрақтар (паркингтер) орналасқан жерлерге арналған базалық салық мөлшерлемелері ұлғайтылсын.
2. Салықты есептеу кезінде жерлеріне базалық мөлшерлемелері қолданылатын Степногорск қаласы жақын орналасқан елді мекені болып айқындалсын.
3. Степногорск қалалық мәслихатының 2017 жылғы 30 наурыздағы № 6С-17/4 "Степногорск қаласында автотұрақтар (паркингтер) санатын белгілеу және автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жерлерге базалық салық мөлшерлемелерін ұлғайту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5937 болып тіркелген, 2017 жылғы 17 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
4. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы
А.Гетманов
Қалалық мәслихаттың
хатшысы
Ғ.Көпеева
"КЕЛІСІЛДІ"
Степногорск қаласының
әкімі
Ә.Күмпекеев
27.02.2018 ж.
"Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Мемлекеттік кірістер комитеті
Ақмола облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер департаментінің
Степногорск қаласы бойынша
мемлекеттік кірістер басқармасы"
Республикалық мемлекеттік
мекемесі басшысының
міндетін атқарушы
Р.Рамазанов
27.02.2018 ж.
Степногорск қалалық
мәслихатының
2018 жылғы 27 ақпандағы
№ 6С-25/8 шешіміне
қосымша
Степногорск қаласында автотұрақтардың (паркингтердің) санаттары және автотұрақтар (паркингтер) орналасқан жерлерге арналған базалық салық мөлшерлемелерін ұлғайту
№ р/р
Автотұрақтардың (паркингтердің) түрлері
Автотұрақтардың (паркингтердің) санаттары
Автотұрақтар (паркингтер) орналасқан жерлерге арналған базалық салық мөлшерлемесі
Базалық мөлшерлемесінің ұлғаюы
1
Жабық түрдегі автотұрақтар (паркингтер)
1 санат
5,79
он есеге
2
Ашық түрдегі автотұрақтар (паркингтер)
2 санат
5,79
он есеге

Об установлении категорий автостоянок (паркингов) и увеличении базовых ставок налога на земли, занятые под автостоянки (паркинги) в городе Степногорске
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 27 февраля 2018 года № 6С-25/8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 26 марта 2018 года № 6485
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 3 статьи 509 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Установить категории автостоянок (паркингов) и увеличить базовые ставки налога на земли, занятые под автостоянки (паркинги) в городе Степногорске, согласно приложению, к настоящему решению.
2. Определить город Степногорск близлежащим населенным пунктом, базовые ставки на земли которого будут применяться при исчислении налога.
3. Признать утратившим силу решение Степногорского городского маслихата "Об установлении категорий автостоянок (паркингов) и увеличении базовых ставок налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги) в городе Степногорске" от 30 марта 2017 года № 6С-17/4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5937, опубликовано 17 мая 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
городского маслихата
А.Гетманов
Секретарь городского
маслихата
Г.Копеева
"СОГЛАСОВАНО"
Аким города
Степногорска
А.Кумпекеев
27.02.2018 г.
Исполняющий обязанности
руководителя Республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных
доходов по городу Степногорску
Департамента государственных
доходов по Акмолинской области
Комитета государственных доходов
Министерства финансов
Республики Казахстан"
Р.Рамазанов
27.02.2018 г.
Приложение
к решению Степногорского
городского маслихата
от 27 февраля 2018 года
№ 6С-25/8
Категории автостоянок (паркингов) и увеличение базовых ставок налога на земли, занятые под автостоянки (паркинги) в городе Степногорске
№ п/п
Тип автостоянок (паркингов)
Категория автостоянок (паркингов)
Базовая ставка налога на земли, занятые под автостоянки (паркинги)
Увеличение базовой ставки
1
Автостоянки (паркинги) закрытого типа
1 категория
5,79
в десять раз
2
Автостоянки (паркинги) открытого типа
2 категория
5,79
в десять раз