Степногорск қалалық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 6С-24/2 "2018-2020 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2018 жылғы 4 мамырдағы № 6С-27/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 15 мамырда № 6618 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағына сәйкес, Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Степногорск қалалық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 6С-24/2 "2018-2020 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6282 болып тіркелген, 2018 жылғы 11 қаңтарда "Степногорск ақшамы" және "Вечерний Степногорск" аймақтық қоғамдық-саяси газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 328 521 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 884 979 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 24 996 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 75 000 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2 343 546 мың теңге;
2) шығындар – 5 310 222,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 698 877 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 1 076 063 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 377 186 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 680 578,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 680 578,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы
С.Алпысбаев
Қалалық мәслихаттың
хатшысы
Ғ.Көпеева
"КЕЛІСІЛДІ"
Степногорск қаласының
әкімі
Ә.Күмпекеев

О внесении изменений в решение Степногорского городского маслихата от 21 декабря 2017 года № 6С-24/2 "О бюджете города на 2018-2020 годы"
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 4 мая 2018 года № 6С-27/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 15 мая 2018 года № 6618
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Степногорского городского маслихата "О бюджете города на 2018-2020 годы" от 21 декабря 2017 года № 6С-24/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6282, опубликовано 11 января 2018 года в региональных общественно-политических газетах "Степногорск ақшамы" и "Вечерний Степногорск") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 328 521 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 884 979 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 24 996 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 75 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 343 546 тысяч тенге;
2) затраты – 5 310 222,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 698 877 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 1 076 063 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 377 186 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 680 578,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 680 578,2 тысяч тенге.";
приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
городского маслихата
С.Алпысбаев
Секретарь городского
маслихата
Г.Копеева
"СОГЛАСОВАНО"
Аким города Степногорска А.Кумпекеев

12 609,2
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
19 784,8
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды iске асыру
14 306
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 073,1
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
4 000
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
37 680,2
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 740,5
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 130
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткізу
8 917,1
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
9 892,6
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
51 834,4
459
Ауданың (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
2 161
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
2 161
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
13 552,4
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 610,7
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
4 481,7
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
460
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
36 121
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 857
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
460
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1 000
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
18 605
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
2 199
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
48 912,8
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
12 508,5
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 048,5
017
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
460
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
36 404,3
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

12 609,2
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
19 784,8
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
14 306
006
Капитальные расходы государственного органа
7 073,1
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
4 000
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
37 680,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
17 740,5
004
Капитальные расходы государственного органа
1 130
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
8 917,1
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
9 892,6
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
51 834,4
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
2 161
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
2 161
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
13 552,4
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
8 610,7
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
4 481,7
007
Капитальные расходы государственного органа
460
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
36 121
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
13 857
003
Капитальные расходы государственного органа
460
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1 000
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
18 605
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
2 199
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
48 912,8
467
Отдел строительства района (города областного значения)
12 508,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
12 048,5
017
Капитальные расходы государственного органа
460
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
36 404,3
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне