Ақсу кентінде көшелерді қайта атау туралы
Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігі Ақсу кенті әкімінің 2018 жылғы 27 қарашадағы № 3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 19 желтоқсанда № 6950 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабының 2-тармағына сәйкес, халықтың пікірін ескере отырып және Ақмола облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 5 қазандағы қорытындысы негізінде, Ақсу кентінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу кентінде көшелер қайта аталсын:
Ленин көшесі Достық көшесіне, Фрунзе көшесі Рақымжан Қошқарбаев көшесіне, Молодежная көшесі Жастар көшесіне, Автомобилистов көшесі Жібек жолы көшесіне, Дорожная көшесі Ақжол көшесіне, Мира көшесі Бейбітшілік көшесіне, Крупская көшесі Роза Бағланова көшесіне, Металлургов көшесі Кеншілер көшесіне, Шахтерская көшесі Өндіріс көшесіне, Вокзальная көшесі Алтынтау көшесіне, Титов көшесі Бауыржан Момышұлы көшесіне, Максим Горький көшесі Жеңіс көшесіне, Карл Маркс көшесі Алаш көшесіне, Киров көшесі Сарыарқа көшесіне, Октябрьская көшесі Масалы көшесіне, Школьная көшесі Дина Нұрпейісова көшесіне, Островский көшесі Дінмұхамед Қонаев көшесіне, Степная көшесі Шоқан Уәлиханов көшесіне, Тургенев көшесі Бейімбет Майлин көшесіне, Шевченко көшесі Әл-Фараби көшесіне, Урицкий көшесі Ілияс Жансүгіров көшесіне, Чехов көшесі Нұрғиса Тілендиев көшесіне, Гоголь көшесі Сәбит Мұқанов көшесіне, Гагарин көшесі Ахмет Байтұрсынұлы көшесіне, Чапаев көшесі Кең дала көшесіне, Пушкин көшесі Атамекен көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақсу кентінің әкімі М.Смағұлов

О переименовании улиц в поселке Аксу
Решение акима поселка Аксу акимата города Степногорска Акмолинской области от 27 ноября 2018 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 19 декабря 2018 года № 6950
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения Акмолинской областной ономастической комиссии от 5 октября 2018 года, аким поселка Аксу РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы в поселке Аксу:
улицу Ленин на улицу Достык, улицу Фрунзе на улицу Ракымжан Кошкарбаев, улицу Молодежная на улицу Жастар, улицу Автомобилистов на улицу Жибек жолы, улицу Дорожная на улицу Акжол, улицу Мира на улицу Бейбитшилик, улицу Крупская на улицу Роза Багланова, улицу Металлургов на улицу Кеншилер, улицу Шахтерская на улицу Ондирис, улицу Вокзальная на улицу Алтынтау, улицу Титов на улицу Бауыржан Момышулы, улицу Максим Горький на улицу Женис, улицу Карл Маркс на улицу Алаш, улицу Киров на улицу Сарыарка, улицу Октябрьская на улицу Масалы, улицу Школьная на улицу Дина Нурпеисова, улицу Островский на улицу Динмухамед Конаев, улицу Степная на улицу Шокан Уалиханов, улицу Тургенев на улицу Беимбет Майлин, улицу Шевченко на улицу Ал-Фараби, улицу Урицкий на улицу Илияс Жансугиров, улицу Чехов на улицу Нургиса Тилендиев, улицу Гоголь на улицу Сабит Муканов, улицу Гагарин на улицу Ахмет Байтурсынулы, улицу Чапаев на улицу Кен дала, улицу Пушкин на улицу Атамекен.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким поселка Аксу М.Смагулов