Ақкөл аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № С 17-1 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 қарашадағы № С 31-1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 21 қарашада № 6844 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңынын 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақкөл аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № С 17-1 "2018 - 2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6245 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 10 қаңтарда жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 450 225,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 691 255,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 16 732,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 112 364,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3 629 873,9 мың теңге;
2) шығындар – 4 470 368,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – - 517,8 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 7 000,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7 517,8 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 1 186,4 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 1 186,4 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – - 20 810,9 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 20 810,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес, жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақкөл аудандық
мәслихат сессиясының
төрайымы
Н.Калашникова
Ақкөл аудандық
мәслихат хатшысы
Ж.Салыбекова
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақкөл ауданының
әкімі
Т.Қ.Едігенов
20 қараша 2018 жыл
Ақкөл аудандық мәслихаттың
2018 жылғы 20 қарашадағы

О внесении изменений в решение Аккольского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № С 17-1 "О районном бюджете на 2018 - 2020 годы"
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 20 ноября 2018 года № С 31-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 21 ноября 2018 года № 6844
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аккольского районного маслихата "О районном бюджете на 2018-2020 годы" от 22 декабря 2017 года № С 17-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6245, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 10 января 2018 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 450 225,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 691 255,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 16 732,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 112 364,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 629 873,9 тысяч тенге;
2) затраты – 4 470 368,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 517,8 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 7 000,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7 517,8 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1 186,4 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 1 186,4 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 20 810,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 20 810,9 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
Аккольского районного
маслихата
Н.Калашникова
Секретарь Аккольского
районного маслихата
Д.Салыбекова
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Аккольского
района
Т.К.Едигенов
20 ноября 2018 года
Приложение 1
к решению Аккольского
районного маслихата
от 20 ноября 2018 года

925,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
8 220,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
8 220,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
8 220,0
04
Бiлiм беру
2 069 430,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
760,0
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
760,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 034 205,2
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 349,9
003
Жалпы білім беру
1 628 948,0
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
1 000,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
35 958,0
006
Балаларға қосымша білім беру
57 251,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
117 200,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
13 384,7
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
26 790,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
129 353,7
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
16 969,9
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
34 464,8
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
34 464,8
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
228 706,8
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
215 948,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28 333,3
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
62 002,1
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
11 033,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
573,3
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
24 131,1
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
766,8
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
411,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
34 882,1
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну

925,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
8 220,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
8 220,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
8 220,0
04
Образование
2 069 430,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
760,0
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
760,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 034 205,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
7 349,9
003
Общеобразовательное обучение
1 628 948,0
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
1 000,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
35 958,0
006
Дополнительное образование для детей
57 251,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
117 200,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
13 384,7
018
Организация профессионального обучения
26 790,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
129 353,7
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
16 969,9
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
34 464,8
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
34 464,8
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
228 706,8
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
215 948,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
28 333,3
002
Программа занятости
62 002,1
005
Государственная адресная социальная помощь
11 033,0
006
Оказание жилищной помощи
573,3
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
24 131,1
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
766,8
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
411,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
34 882,1
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

9 200,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
13 746,1
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
46 877,0
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 156,0
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
2 100,0
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
38 621,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
99 848,5
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
4 351,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
4 351,0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
23 186,7
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 186,7
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
11 643,3
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 563,9
003
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
189,4
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
2 890,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
60 667,5
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 995,5
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
333,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1 135,0
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
3 240,3
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
38 502,3
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
6 461,4
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
16 781,6
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
10 235,4
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 235,4
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
6 546,2
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

9 200,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
13 746,1
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
46 877,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
6 156,0
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
2 100,0
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
38 621,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
99 848,5
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
4 351,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
4 351,0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
23 186,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
23 186,7
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
11 643,3
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
8 563,9
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
189,4
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
2 890,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
60 667,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
10 995,5
006
Организация санитарного убоя больных животных
333,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1 135,0
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
3 240,3
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
38 502,3
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
6 461,4
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
16 781,6
467
Отдел строительства района (города областного значения)
10 235,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
10 235,4
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
6 546,2
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне

1 186,4
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
1 186,4
V. Бюджеттің тапшылығы (профициті)
-20 810,9
VI. Бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)
20 810,9
Ақкөл аудандық мәслихаттың
2018 жылғы 20 қарашадағы
№ С 31 - 1 шешіміне
2-қосымша
Ақкөл аудандық мәслихаттың
2017 жылғы 22 желтоқсандағы
№ С 17-1 шешіміне
4-қосымша
2018 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома мың теңге
1
2
Барлығы
842 145,6
Ағымдағы нысаналы трансферттер
237 185,6
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
24,0
Мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілері мен сілтегіштерін орнатуға
24,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
185 209,0
Тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
8 540,0
Оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
26 952,0
Ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге
4 880,0
Жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеуге
144 837,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
51 952,6
Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға
275,0
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға
5 179,0
Ымдау тілі маманының қызмет көрсетуге
509,0
Техникалық көмекшi (компенсаторлық) құралдар Тiзбесiн кеңейтуге
1 795,0
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
3 180,0
Еңбек нарығын дамытуға, оның iшiнде:
22 650,5
жалақыны ішінара субсидиялауға және жастар практикасына
15 038,0
Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған өңірлерге ерікті түрде қоныс аударатын адамдарға және қоныс аударуға жәрдемдесетін жұмыс берушілерге мемлекеттік қолдау шараларын көрсетуге
1 600,0
жаңа бизнес-идеяларды іске асыруға мемлекеттік гранттар беру
6 012,5
Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге
8 331,1
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне

1 186,4
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
1 186,4
V. Дефицит (профицит) бюджета
-20 810,9
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
20 810,9
Приложение 2
к решению Аккольского
районного маслихата
от 20 ноября 2018 года
№ С 31-1
Приложение 4
к решению Аккольского
районного маслихата
от 22 декабря 2017 года
№ С 17-1
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2018 год
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
842 145,6
Целевые текущие трансферты
237 185,6
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
24,0
Установка дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
24,0
Отдел образования района (города областного значения)
185 209,0
На доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам
8 540,0
На доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
26 952,0
На доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования
4 880,0
На доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов
144 837,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
51 952,6
На субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
275,0
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
5 179,0
На оказание услуг специалиста жестового языка
509,0
На расширение Перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
1 795,0
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
3 180,0
На развитие рынка труда, в том числе:
22 650,5
на частичное субсидирование заработной платы и молодежную практику
15 038,0
На оказание мер государственной поддержки лицам, добровольно переселяющимся гражданам в регионы, определенные Правительством РК и работодателям оказывающим содействие в переселении
1 600,0
На представление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей
6 012,5
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
8 331,1
На выплату государственной адресной социальной помощи

10 033,0
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
597 960,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
597 960,0
"Нұрлы жер" тұрғын үй құрылысы бағдарламасы шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға
447 960,0
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
150 000,0
Бюджеттік кредиттер
7 000,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
7 000,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
7 000,0
Ақкөл аудандық мәслихаттың
2018 жылғы 20 қарашадағы
№ С 31-1 шешіміне
3-қосымша
Ақкөл аудандық мәслихаттың
2017 жылғы 22 желтоқсандағы
№ С 17-1 шешіміне
5-қосымша
2018 жылға арналған облыстық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерiне нысаналы трансферттер
Атауы
Сома мың теңге
1
2
Барлығы
761 065,3
Ағымдағы нысаналы трансферттер
717 973,7
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
32 156,4
"Денсаулық пен тіршілік дағдыларын қалыптастыру, сонымен қатар кәмелетке толмаған жасөспірімдер арасында өзіне-өзі қол жұмсаудың алдын алу" бағдарламасын енгізуге берілген
1 800,0
Бiлiм беру объектілеріне мектеп автобустарын сатып алуға
14 281,0
Мектептерге арналған оқулықтарды сатып алу және жеткізуге берілетін
14 718,0
Аудандық және қалалық мектептерді Wi-Fi желілерімен жабдықтауға берілетін
3 157,4
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
14 565,2
Қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруына берілетін
8 523,2
Еңбек нарығын дамытуға, оның iшiнде:
6 042,0
қоғамдық жұмысқа
6 042,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
44 666,7
Бруцелезбен ауыратын санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын өтеуге
6 164,4
ірі қара малдың нодулярлы дерматитіне қарсы екпе жұмыстарын жүргізуге берілген
2 100,0
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
36 402,3
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
624 785,4
Ақкөл ауданы Ақкөл қаласы көше-жол желісінің ағымдағы жөндеуі
107 982,0
Ақкөл ауданы Ақкөл қаласы жолдарының ағымдағы жөндеуі
94 816,0
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру мезгілінің аяқталуға
2 824,0
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру мезгіліне дайындалуға
104 278,4
Ақкөл қаласы абаттандыру
314 885,0
Нысаналы даму трансферттерi
43 091,6
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
43 091,6
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамытуға
10 205,0
"Нұрлы жер" тұрғын үй құрылысы бағдарламасы шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға
32 886,60

10 033,0
Целевые трансферты на развитие
597 960,0
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
597 960,0
На проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы жилищного строительства "Нұрлы жер"
447 960,0
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах в рамках Программы развития регионов до 2020 года
150 000,0
Бюджетные кредиты
7 000,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
7 000,0
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
7 000,0
Приложение 3
к решению Аккольского
районного маслихата
от 20 ноября 2018 года
№ С 31-1
Приложение 5
к решению Аккольского
районного маслихата
от 22 декабря 2017 года
№ С 17-1
Целевые трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на 2018 год
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
761 065,3
Целевые текущие трансферты
717 973,7
в том числе:
Отдел образования района (города областного значения)
33 956,4
На внедрение Программы "Формирование здоровья и жизненных навыков и превенции суицида среди несовершеннолетних"
1 800,0
На приобретение школьных автобусов для объектов образования
14 281,0
На приобретение и доставку учебников для школ
14 718,0
На оснащение Wi-Fi сетями районные и городские школы
3 157,4
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
14 565,2
на реализацию краткосрочного профессионального обучения
8 523,2
на развитие рынка труда, в том числе:
6 042,0
на общественные работы
6 042,0
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
44 666,7
Возмещение стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направленных на санитарный убой
6 164,4
На проведение вакцинации против нодулярного дерматита крупного рогатого скота
2 100,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий
36 402,3
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
624 785,4
Текущий ремонт улично-дорожной сети города Акколь Аккольского района
107 982,0
Текущий ремонт дорог города Акколь Аккольского района
94 816,0
На завершение отопительного сезона теплоснабжающим предприятиям
2 824,0
На подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям
104 278,4
Благоустройство города Акколь
314 885,0
Целевые трансферты на развитие
43 091,6
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
10 205,0
На развитие жилищно-коммунального хозяйства
10 205,0
На проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы жилищного строительства "Нұрлы жер"
32 886,6