Ақкөл аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № С 17-2 "2018 - 2020 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қала, ауылдық округ бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 22 қарашадағы № С 31-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 29 қарашада № 6866 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, 109-1 - бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының, 1-тармағының, 1) тармақшасына сәйкес, Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақкөл аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № С 17-2 "2018 - 2020 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қала, ауылдық округ бюджеттері туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6250 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 8 қаңтарда жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Ақкөл қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 486 979,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 151 760,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 334,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 334 885,0 мың теңге;
2) шығындар – 486 979,0,0 мың теңге;
3) қаржылық активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджеттің тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
3 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"3. 2018-2020 жылдарға арналған Урюпинка ауылдық округінің бюджеті 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12 597,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 663,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 98,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 7 836,6 мың теңге;
2) шығындар – 12 597,6 мың теңге;
3) қаржылық активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджеттің тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 4-1 тармағымен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Аккольского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № С 17-2 "О бюджетах города районного значения, сельского округа на 2018 - 2020 годы"
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 22 ноября 2018 года № С 31-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 29 ноября 2018 года № 6866
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аккольского районного маслихата "О бюджетах города районного значения, сельского округа на 2018-2020 годы" от 25 декабря 2017 года № С 17-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6250, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 8 января 2018 года), следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Акколь на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объҰмах:
1) доходы – 486 979,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 151 760,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 334,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 334 885,0 тысяч тенге;
2) затраты – 486 979,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Урюпинского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объҰмах:
1) доходы – 12 597,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 663,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 98,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7 836,6 тысяч тенге;
2) затраты – 12 597,6 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:

"4-1. 2018 жылға арналған аудандық маңызы бар қала, ауылдық округ бюджеттері түсімдерінің құрамында аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер 7-қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін;
Белгіленген соммадағы нысаналы трансферттерді бөлу қала, ауылдық округ әкімінің шешімімен анқталады.";
келесі мазмұндағы 4-2 тармағымен толықтырылсын:
"4-2. 2018 жылға арналған аудандық маңызы бар қала, ауылдық округ бюджеттері түсімдерінің құрамында облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер 8-қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін;
Белгіленген соммадағы нысаналы трансферттерді бөлу қала, ауылдық округ әкімінің шешімімен анқталады.";
көрсетілген шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын;
көрсетілген шешімнің 3, 4 қосымшаларына сәйкес, 7, 8 қосымшаларымен толықтырылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақкөл адандық мәслихат
сессиясының төрайымы
Н.Калашникова
Ақкөл аудандық мәслихат
хатшысы
Ж.Салыбекова
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақкөл ауданының
әкімі
Т.Қ.Едігенов
2018 жылғы 22 қараша
Ақкөл аудандық мәслихаттың
2018 жылғы 22 қарашадағы
№ С 31-2 шешіміне
1 - қосымша
Ақкөл аудандық мәслихаттың
2017 жылғы 25 желтоқсандағы
№ С 17 - 2 шешіміне
1 - қосымша
2018 жылға арналған Ақкөл қаласының бюджеті
Санаты
Сома мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атаулар
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР

"4-1. Учесть, что в составе поступлений бюджетов города районного значения, сельского округа на 2018 год, предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета, согласно приложению 7.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется решением акима города, сельского округа.";
дополнить пунктом 4-2 следующего содержания:
"4-2. Учесть, что в составе поступлений бюджетов города районного значения, сельского округа на 2018 год, предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета, согласно приложению 8.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется решением акима города, сельского округа.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению;
указанное решение дополнить приложениями 7, 8 согласно приложениям 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
Аккольского районного маслихата
Н.Калашникова
Секретарь
Аккольского районного маслихата
Д.Салыбекова
"СОГЛАСОВАНО"
Аким
Аккольского района
Т.К.Едигенов
22 ноября 2018 года
Приложение 1 к решению
Аккольского районного маслихата
от 22 ноября 2018 года № С 31-2
Приложение 1 к решению
Аккольского районного маслихата
от 25 декабря 2017 года № С 17 – 2
Бюджет города Акколь на 2018 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ