Аршалы аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 9 ақпандағы № 21/3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 16 ақпанда № 6413 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Аршалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аршалы аудандық мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Аршалы ауданының пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемесін жоғарылату туралы" 2016 жылғы 24 мамырдағы № 5/8 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5435 тіркелген, 2016 жылғы 15 шілдеде аудандық "Аршалы айнасы", "Вперед" газеттерінде жарияланған) шешімі;
2) "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Аршалы ауданының шекараларында пайданылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" 2016 жылғы 22 қыркүйектегі № 8/4 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5582 тіркелген, 2016 жылғы 2 қарашада "Әділет" ақпараттық- құқықтық жүйесінде жарияланған) шешімі.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
А.Сүлейменов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Қ.Шедербеков
"КЕЛІСІЛДІ"
Аршалы ауданының әкімі А.Тайжанов
2018 жылғы 9 ақпан

О признании утратившими силу некоторых решений Аршалынского районного маслихата
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 9 февраля 2018 года № 21/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 16 февраля 2018 года № 6413
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Аршалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения Аршалынского районного маслихата:
1) решение "О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения Аршалынского района" от 24 мая 2016 года № 5/8 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5435, опубликовано 15 июля 2016 года в районных газетах "Аршалы айнасы", "Вперед");
2) решение "О повышении ставок единого земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения в границах Аршалынского района" от 22 сентября 2016 года № 8/4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5582, опубликовано 2 ноября 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата
А.Сулейменов
Секретарь
районного маслихата
К.Шедербеков
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Аршалынского района А.Тайжанов
9 февраля 2018 года