Аршалы ауданы әкімінің 2018 жылғы 11 қаңтардағы № 01 "Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімнің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімінің 2018 жылғы 7 маусымдағы № 07 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 21 маусымда № 6688 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес, Аршалы ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аршалы ауданы әкімінің 2018 жылғы 11 қаңтардағы № 01 "Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6369 тіркелген, 2018 жылғы 6 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімнің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ә.Т.Ыбыраевқа жүктелсін.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аршалы ауданының
әкімі
А.Тайжанов

О признании утратившим силу решения акима Аршалынского района от 11 января 2018 года № 01 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба"
Решение акима Аршалынского района Акмолинской области от 7 июня 2018 года № 07. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 21 июня 2018 года № 6688
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким Аршалынского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Аршалынского района от 11 января 2018 года № 01 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6369, опубликовано 6 февраля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на заместителя акима района Ибраева А.Т.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Аршалынского
района
А.Тайжанов