Ақмола облысы Аршалы ауданы Аршалы кентінің көшелеріне атаулар беру және қайта атау туралы
Ақмола облысы Аршалы ауданы Аршалы кенті әкімінің 2018 жылғы 12 қыркүйектегі № 92 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 4 қазанда № 6797 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, халықтың пікірін ескере отырып және Ақмола облыстық ономастика комиссиясының 2017 жылғы 24 қазандағы қорытындысы негізінде, Аршалы кентінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақмола облысы Аршалы ауданы Аршалы кентінің көшелеріне атаулар берілсін:
1) № 1 көшеге – Жалғызтал;
2) № 2 көшеге – Парасат;
3) № 3 көшеге – Бейбітшілік;
4) № 4 көшеге – Жаңажол;
5) № 5 көшеге – Атақоныс;
6) № 6 көшеге – Болашақ;
7) № 7 көшеге – Достық.
2. Ақмола облысы Аршалы ауданы Аршалы кентінің көшелері қайта аталсын:
1) Асфальтная көшесі Бірлік көшесіне;
2) Вокзальная көшесі Теміржолшылар көшесіне;
3) переулок Широкий Сарыарқа көшесіне;
4) Сельхозтехника көшесі Алтын астық көшесіне.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аршалы кентінің әкімі Ғ.Ахметжанов

О присвоении наименований и переименовании улиц поселка Аршалы Аршалынского района Акмолинской области
Решение акима поселка Аршалы Аршалынского района Акмолинской области от 12 сентября 2018 года № 92. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 4 октября 2018 года № 6797
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно – территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения Акмолинской областной ономастической комиссии от 24 октября 2017 года, аким поселка Аршалы РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования улицам поселка Аршалы Аршалынского района Акмолинской области:
1) улице № 1 – Жалгызтал;
2) улице № 2 – Парасат;
3) улице № 3 – Бейбитшилик;
4) улице № 4 – Жанажол;
5) улице № 5 – Атаконыс;
6) улице № 6 – Болашак;
7) улице № 7 – Достык.
2. Переименовать улицы поселка Аршалы Аршалынского района Акмолинской области:
1) улицу Асфальтная на улицу Бирлик;
2) улицу Вокзальная на улицу Темиржолшылар;
3) переулок Широкий на улицу Сарыарка;
4) улицу Сельхозтехника на улицу Алтын астык.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким поселка Аршалы Г.Ахметжанов