Атбасар ауданында автотұрақтар (паркингтер) санаттарын белгілеу және автотұрақтар (паркингтер) орналасқан жерлерге арналған базалық салық мөлшерлемелерін ұлғайту туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 ақпандағы № 6С 18/6 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 6 наурызда № 6457 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 509-бабының 3-тармағына сәйкес, Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атбасар ауданында автотұрақтардың (паркингтердің) санаттары 1 қосымшаға сәйкес белгіленсін және автотұрақтар (паркингтер) орналасқан жерлерге арналған базалық салық мөлшерлемелері 2 қосымшаға сәйкес ұлғайтылсын.
2. Салықты есептеу кезінде жерлеріне базалық мөлшерлемелері қолданылатын жақын орналасқан Атбасар қаласы елді мекені болып айқындалсын.
3. Атбасар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 ақпандағы № 6С 9/7 "Атбасар ауданында автотұрақтар (паркингтер) санаттарын белгілеу және он еседен артық болмайтын автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жерлерге салықтың базалық мөлшерлемелерін ұлғайту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5852 тіркелген, 2017 жылғы 4 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіде электрондық түрде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
4. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы
Безверхова Н.А.
Атбасар аудандық
мәслихатының хатшысы
Борұмбаев Б.А.
"Келісілді"
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Мемлекеттік кірістер
комитеті Ақмола облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер
департаментінің Атбасар
ауданы бойынша Мемлекеттік
кірістер басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Б.Ж.Үсембаев
21 ақпан 2018 жыл
2018 жылғы 21 ақпандағы
№ 6С 18/6 Атбасар аудандық
мәслихатының шешіміне
1 қосымша
Автотұрақтардың (паркингтердің) санаттары
№ р/с
Автотұрақтардың (паркингтердің) түрлері
Санаттары
1.
Жабық түрдегi автотұрақтар (паркингтер)
1 санат
2.
Ашық түрдегi автотұрақтар (паркингтер)
2 санат
2018 жылғы 21 ақпандағы
№ 6С 18/6 Атбасар аудандық
мәслихатының шешіміне
2 қосымша
Атбасар ауданында автотұрақтар (паркингтер) орналасқан жерлерге арналған базалық салық мөлшерлемелері
№ р/с
Автотұрақтардың (паркингтердің) санаттары
Автотұрақтар (паркингтер) орналасқан жерлерге арналған базалық салық мөлшерлемелері
Базалық мөлшерлемелердің ұлғаюы
1.
1 санат
5,02
он есеге
2.
2 санат
5,02
он есеге

Об установлении категорий автостоянок (паркингов) и увеличении базовых ставок налога на земли, занятые под автостоянки (паркинги) в Атбасарском районе
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 21 февраля 2018 года № 6С 18/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 6 марта 2018 года № 6457
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 3 статьи 509 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить категории автостоянок (паркингов) согласно приложению 1 и увеличить базовые ставки налога на земли, занятые под автостоянки (паркинги) в Атбасарском районе, согласно приложению 2.
2. Определить город Атбасар близлежащим населенным пунктом, базовые ставки на земли которого будут применяться при исчислении налога.
3. Признать утратившим силу решение Атбасарского районного маслихата от 22 февраля 2017 года № 6С 9/7 "Об установлении категорий автостоянок (паркингов) и увеличении не более чем в десять раз базовые ставки налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги) в Атбасарском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5852, опубликовано 4 апреля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата
Безверхова Н.А.
Секретарь Атбасарского
районного маслихата
Борумбаев Б.А.
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных
доходов по Атбасарскому району
Департамента государственных
доходов по Акмолинской области
Комитета государственных
доходов Министерства финансов
Республики Казахстан"
Б.Ж.Усембаев
21 февраля 2018 год
Приложение 1 к решению
Атбасарского районного
маслихата от 21 февраля
2018 года № 6С 18/6
Категории автостоянок (паркингов)
№ п/п
Типы автостоянок (паркингов)
Категории
1.
Автостоянки (паркинги) закрытого типа
1 категория
2.
Автостоянки (паркинги) открытого типа
2 категория
Приложение 2 к решению
Атбасарского районного
маслихата от 21 февраля
2018 года № 6С 18/6
Базовые ставки налога на земли, занятые под автостоянки (паркинги) в Атбасарском районе
№ п/п
Категории автостоянок (паркингов)
Базовые ставки налога на земли, занятые под автостоянки (паркинги)
Увеличение базовых ставок
1.
1 категория
5,02
в десять раз
2.
2 категория
5,02
в десять раз