Атбасар ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 25 тамыздағы № а-8/361 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды анықтау, сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайларды беру туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Атбасар ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 19 сәуірдегі № а-4/152 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 мамырда № 6608 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Атбасар ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 25 сәуірдегі № а-4/173 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Атбасар ауданы әкімдігінің 25.04.2019 № а-4/173 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, Новосельское ауылы әкімінің 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 1 "Атбасар ауданы Новосельское ауылының көшелерін қайта атау туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6281 тіркелген) шешіміне, Ярославка ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушысының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 1 "Атбасар ауданы Ярославка ауылдық округінің көшелерін қайта атау туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6279 тіркелген) шешіміне сәйкес, Атбасар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Атбасар ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 25 тамыздағы № а-8/361 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды анықтау, сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайларды беру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4343 тіркелген, 2014 жылғы 12 қыркүйекте "Атбасар", "Простор" газеттерінде жарияланған) қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
қаулының 1 қосымшасындағы 19. жолы жаңа редакцияда баяндалсын:
"19. Новосельское ауылы, Мәдениет көшесі, "Атбасар ауданы білім бөлімінің Новосельский орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі спорт кешенінің № 25 ғимараты жанындағы стенд.";
қаулының 1 қосымшасындағы 27. жолы жаңа редакцияда баяндалсын:
"27. Тимашевка ауылы, Орталық көшесі, "Сарбас" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің № 49 ғимараты жанындағы стенд.";
қаулының 1 қосымшасындағы 28. жолы жаңа редакцияда баяндалсын:
"28. Калиновка ауылы, Еңбек көшесі, "Атбасар ауданы білім бөлімінің Родионовка негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің № 1 ғимараты жанындағы стенд.";

О внесении изменений в постановление акимата Атбасарского района от 25 августа 2014 года № а-8/361 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов, предоставлении помещений для встреч с избирателями"
Постановление акимата Атбасарского района Акмолинской области от 19 апреля 2018 года № а-4/152. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 5 мая 2018 года № 6608. Утратило силу постановлением акимата Атбасарского района Акмолинской области от 25 апреля 2019 года № а-4/173
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Атбасарского района Акмолинской области от 25.04.2019 № а-4/173 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Конституционным законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением акима села Новосельское от 20 декабря 2017 года № 1 "О переименовании улиц села Новосельское Атбасарского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6281), решением исполняющей обязанности акима Ярославского сельского округа от 20 декабря 2017 года № 1 "О переименовании улиц Ярославского сельского округа Атбасарского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6279), акимат Атбасарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Атбасарского района от 25 августа 2014 года № а-8/361 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов, предоставлении помещений для встреч с избирателями" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4343, опубликовано 12 сентября 2014 года в газетах "Атбасар", "Простор") следующие изменения:
строку 19. приложения 1 к постановлению изложить в новой редакции:
"19. Село Новосельское, улица Мадениет, стенд у здания № 25 спортивного комплекса коммунального государственного учреждения "Новосельская средняя школа отдела образования Атбасарского района".";
строку 27. приложения 1 к постановлению изложить в новой редакции:
"27. Село Тимашевка, улица Орталык, стенд у здания № 49 товарищества с ограниченной ответственностью "Сарбас".";
строку 28. приложения 1 к постановлению изложить в новой редакции:
"28. Село Калиновка, улица Енбек, стенд у здания № 1 государственного учреждения "Родионовская основная школа отдела образования Атбасарского района".";

қаулының 1 қосымшасындағы 29. жолы жаңа редакцияда баяндалсын:
"29. Магдалиновка ауылы, Орталық көшесі, "Атбасар ауданы білім бөлімінің Магдалиновка бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің № 43 ғимараты жанындағы стенд.";
қаулының 2 қосымшасындағы 11. жолы жаңа редакцияда баяндалсын:
"11. Новосельское ауылы, Жеңіс көшесі, 17, "Атбасар ауданы білім бөлімінің Новосельское орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы.";
қаулының 2 қосымшасындағы 25. жолы жаңа редакцияда баяндалсын:
"25. Калиновка ауылы, Еңбек көшесі, 1, "Атбасар ауданы білім бөлімінің Родионовка негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің спорт залы.".
2. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Атбасар ауданының
әкімі
А.Қалжанов
"КЕЛІСІЛДІ"
Атбасар аудандық
сайлау комиссиясының
төрағасы
Т.Р.Боранбаев
"19" сәуір 2018 жылы
Ақмола облысы білім
басқармасының "Атбасар
ауданы, Атбасар қаласының
№ 1 индустриалды-техникалық
колледжі" коммуналдық
мемлекеттік мекемесінің
директорының міндетін
атқарушы
Т.П.Толқымбекова
"19" сәуір 2018 жылы
Ақмола облысы білім
басқармасының "Атбасар ауданы,
Атбасар қаласының №11
агротехникалық колледжі"
коммуналдық мемлекеттік
мекемесінің директоры
Г.В.Литвинова
"19" сәуір 2018 жылы
Ақмола облысы дене
шынықтыру және спорт
басқармасының жанындағы
"Атбасар балалар-жасөспірімдер
спорт мектебі" мемлекеттік
коммуналдық қазыналық
кәсіпорынның директоры
А.К.Жақсылықов
"19" сәуір 2018 жылы

строку 29. приложения 1 к постановлению изложить в новой редакции:
"29. Село Магдалиновка, улица Орталык, стенд у здания № 43 государственного учреждения "Магдалиновская начальная школа отдела образования Атбасарского района".";
строку 11. приложения 2 к постановлению изложить в новой редакции:
"11. Село Новосельское, улица Женис, 17, актовый зал коммунального государственного учреждения "Новосельская средняя школа отдела образования Атбасарского района".";
строку 25. приложения 2 к постановлению изложить в новой редакции:
"25. Село Калиновка, улица Енбек, 1, спортивный зал государственного учреждения "Родионовская основная школа отдела образования Атбасарского района".".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Атбасарского
района
А.Калжанов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Атбасарской
районной избирательной
комиссии
Т.Р.Боранбаев
"19" апреля 2018 года
Исполняющая обязанности
директора коммунального
государственного учреждения
"Индустриально-технический
колледж № 1 город Атбасар,
Атбасарский район" Управления
образования Акмолинской
области
Т.П.Толкумбекова
"19" апреля 2018 года
Директор коммунального
государственного учреждения
"Аграрно-технический колледж
№ 11 город Атбасар, Атбасарский район"
Управления образования
Акмолинской области
Г.В.Литвинова
"19" апреля 2018 года
Директор государственного
казенного коммунального
предприятия "Атбасарская
детско-юношеская спортивная
школа" при управлении
физической культуры
и спорта Акмолинской
области
А.К.Жаксылыков
"19" апреля 2018 года