Атбасар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 6С 16/1 "2018-2019 жылдарға арналған Атбасар ауданы бойынша жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 сәуірдегі № 6С 20/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 мамырда № 6609 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атбасар аудандық мәслихатының "2018-2019 жылдарға арналған Атбасар ауданы бойынша жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 6С 16/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6265 тіркелген, 2018 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Кенжибаев Ж.Т.
Атбасар аудандық
мәслихатының хатшысы
Борұмбаев Б.А.
"КЕЛІСІЛДІ"
Атбасар ауданы әкімінің
міндетін атқарушы
Б.Т.Қамбатыров
28 сәуір 2018 жыл

О признании утратившим силу решения Атбасарского районного маслихата от 26 декабря 2017 года № 6С 16/1 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Атбасарскому району на 2018-2019 годы"
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 28 апреля 2018 года № 6С 20/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 5 мая 2018 года № 6609
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Атбасарского районного маслихата "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Атбасарскому району на 2018-2019 годы" от 26 декабря 2017 года № 6С 16/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6265, опубликовано 10 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата
Кенжибаев Ж.Т.
Секретарь Атбасарского
районного маслихата
Борумбаев Б.А.
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности
акима Атбасарского района
Б.Т.Комбатуров
28 апреля 2018 год