Мариновка ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 3 "Атбасар ауданы Мариновка ауылдық округінің көшелерін қайта атау туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Атбасар ауданы Мариновка ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 17 шілдедегі № 5 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 1 тамызда № 6749 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңдарына сәйкес, Атбасар ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мариновка ауылдық округі әкімінің "Атбасар ауданы Мариновка ауылдық округінің көшелерін қайта атау туралы" 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6296 тіркелген, 2018 жылғы 16 қантарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
орыс тіліндегі 1-тармақтың 1), 2) тармақшаларына өзгерістер енгізілсін, қазақ тіліндегі мәтін өзгермейді.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Мариновка ауылдық
округінің әкімі
Д.Тюлеуов

О внесении изменений в решение акима Мариновского сельского округа от 20 декабря 2017 года № 3 "О переименовании улиц Мариновского сельского округа Атбасарского района"
Решение акима Мариновского сельского округа Атбасарского района Акмолинской области от 17 июля 2018 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 1 августа 2018 года № 6749
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", аким Мариновского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Мариновского сельского округа "О переименовании улиц Мариновского сельского округа Атбасарского района" от 20 декабря 2017 года № 3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6296, опубликовано 16 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в подпунктах 1), 2) пункта 1 слова "Есил", "Бейис-Хазирет", "Жалтыркол" заменить словами "Есиль", "Бейс Хазирет", "Жалтырколь", текст на казахском языке не изменяется.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Мариновского
сельского округа
Д.Тюлеуов