Астрахан ауданы Жалтыр ауылының құрамдас бөліктерін қайта атау туралы
Ақмола облысы Астрахан ауданы Жалтыр ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 16 шілдедегі № 2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 6 тамызда № 6762 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, ауыл халқының пікірін ескере отырып және Ақмола облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 18 сәуірдегі қорытындысы негізінде, Жалтыр ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Астрахан ауданы Жалтыр ауылының құрамдас бөліктері қайта аталсын:
1) Линейная 1 көшесін - Ілияс Есенберлин көшесіне;
2) Казарма 685 көшесін - Бостандық көшесіне;
3) Карл Маркс көшесін - Ақан сері көшесіне;
4) Новая көшесін - Шоқан Уәлиханов көшесіне;
5) Грейдерная көшесін - Ақ жол көшесіне;
6) Астраханская көшесін - Құрманғазы көшесіне;
7) Нефтебазовская көшесін - Ынтымақ көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жалтыр ауылдық округі
әкімінің міндетін атқарушы
Н.Лушкина

О переименовании составных частей села Жалтыр Астраханского района
Решение акима Жалтырского сельского округа Астраханского района Акмолинской области от 16 июля 2018 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 6 августа 2018 года № 6762
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села и на основании заключения Акмолинской областной ономастической комиссии от 18 апреля 2018 года, исполняющий обязанности акима Жалтырского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать составные части села Жалтыр Астраханского района:
1) улицу Линейная 1 - на улицу Илияс Есенберлин;
2) улицу Казарма 685 - на улицу Бостандык;
3) улицу Карла Маркса - на улицу Акан сери;
4) улицу Новая - на улицу Шокан Уалиханов;
5) улицу Грейдерная - на улицу Ак жол;
6) улицу Астраханская - на улицу Курмангазы;
7) улицу Нефтебазовская - на улицу Ынтымак.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Жалтырского
сельского округа
Н.Лушкина