Бұланды аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 6С-17/3 "Бұланды ауданы бойынша 2017-2018 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2018 жылғы 5 сәуірдегі № 6С-22/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 13 сәуірде № 6545 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бұланды аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 6С-17/3 "Бұланды ауданы бойынша 2017-2018 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6264 болып тіркелген, 2018 жылғы 13 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс 22 – сессияның
төрағасы
Г.Желтов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Ш.Құсайынов
"КЕЛІСІЛДІ"
Бұланды ауданы әкімі Ж.Нұркенов
5 сәуір 2018 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
Бұланды ауданының
"Ауыл шаруашылығы
бөлімі" мемлекеттік мекемесі
басшысының міндетін
атқарушы
А.Бөкенова
5 сәуір 2018 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
Бұланды ауданының
"Жер қатынастар бөлімі"
мемлекеттік мекемесі
басшысының міндетін
атқарушы
Р.Сәрсенбаева
5 сәуір 2018 жыл

О признании утратившим силу решение Буландынского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 6С-17/3 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Буландынскому району на 2017-2018 годы"
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 5 апреля 2018 года № 6С-22/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 13 апреля 2018 года № 6545
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Буландынского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 6С-17/3 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Буландынскому району на 2017-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6264, опубликовано 13 января 2018 года в Эталонном контольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель 22
внеочередной сессии
Г.Желтов
Секретарь районного
маслихата
Ш.Кусаинов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Буландынского
района
Ж.Нуркенов
5 апреля 2018 года
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющая обязанности
руководителя Государственного
учреждения "Отдел сельского
хозяйства" Буландынского
района
А. Бокенова
5 апреля 2018 года
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющая обязанности
руководителя Государственного
учреждения "Отдел земельных
отношений" Буландынского
района
Р.Сарсенбаева
5 апреля 2018 года