Бұланды ауданында қоғамдық тәртіпті қамтамасыз етуге қатысатын азаматтарды көтермелеудің түрлері мен тәртібін, сондай-ақ оларға ақшалай сыйақының мөлшерін айқындау туралы
Ақмола облысы Бұланды ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № А-12/390 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 27 желтоқсанда № 6981 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 1 наурыздағы № А-03/61 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Ақмола облысы Бұланды ауданы әкімдігінің 01.03.2019 № А-03/61 (ресми жарияланған күнінен қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қоғамдық тәртiптi қамтамасыз етуге азаматтардың қатысуы туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 9 шілдедегі Заңының 3 - бабы 2 - тармағының 3) тармақшасына сәйкес, Бұланды ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, Бұланды ауданында қоғамдық тәртіпті қамтамасыз етуге қатысатын азаматтарды көтермелеудің түрлері мен тәртібі, сондай - ақ оларға ақшалай сыйақының мөлшері айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б. Ш.Тасылбековаға жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ж.Нұркенов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер
министрлігі Ақмола облысының полиция
департаменті Бұланды ауданының
полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
бастығы
А.Метаев
"25" желтоқсан 2018 жыл
Бұланды ауданы әкімдігінің
2018 жылғы "25"
желтоқсандағы
№ А-12/390 қаулысына
қосымша
Бұланды ауданында қоғамдық тәртіпті қамтамасыз етуге қатысатын азаматтарды көтермелеудің түрлері мен тәртібі, сондай-ақ оларға ақшалай сыйақының мөлшері 1-тарау. Көтермелеудің түрлері
1. Бұланды ауданы әкімінің алғыс хаты.
2. Ақшалай сыйақы.
2-тарау. Көтермелеудің тәртібі
3. Осы тәртіп Бұланды ауданында қоғамдық тәртіпті қамтамасыз етуге қатысатын азаматтарды көтермелеуді ұйымдастырудың мәселелерін реттейді.
4. Қоғамдық тәртіпті қамтамасыз етуге қатысатын азаматтарды көтермелеу мәселелерін Бұланды ауданы әкімдігінің қаулысымен құрылған комиссия (бұдан әрі - комиссия) қарайды.
5. "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақмола облысының полиция департаменті Бұланды ауданының полиция бөлімі" (бұдан әрі - ПБ) мемлекеттік мекемесімен қоғамдық тәртіпті қамтамасыз етуге белсенді қатысатын азаматтарды көтермелеу туралы ұсыныс комиссияның қарауына енгізіледі.

Об определении видов и порядка поощрений, а также размера денежного вознаграждения граждан, участвующих в обеспечении общественного порядка в Буландынском районе
Постановление акимата Буландынского района Акмолинской области от 25 декабря 2018 года № А-12/390. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 27 декабря 2018 года № 6981. Утратило силу постановлением акимата Буландынского района Акмолинской области от 1 марта 2019 года № А-03/61
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Буландынского района Акмолинской области от 01.03.2019 № А-03/61 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 3) пункта 2 статьи 3 Закона Республики Казахстан от 9 июля 2004 года "Об участии граждан в обеспечении общественного порядка", акимат Буландынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить виды и порядок поощрений, а также размер денежного вознаграждения граждан, участвующих в обеспечении общественного порядка в Буландынском районе, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Тасылбекову Б. Ш.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района Ж.Нуркенов
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник государственного учреждения
"Отдел полиции Буландынского района
Департамента полиции Акмолинской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан"
А.Метаев
"25" декабря 2018 год
Приложение
к постановлению акимата
Буландынского района
от "25" декабря 2018 года
№ А-12/390
Виды и порядок поощрений, а также размер денежного вознаграждения граждан,
участвующих в обеспечении общественного порядка в Буландынском районе
Глава 1. Виды поощрений
1. Благодарственное письмо акима Буландынского района.
2. Денежное вознаграждение.
Глава 2. Порядок поощрений
3. Настоящий порядок регулирует вопросы организации поощрения граждан, участвующих в охране общественного порядка в Буландынском районе.
4. Вопросы поощрения граждан, участвующих в обеспечении общественного порядка, рассматриваются комиссией, создаваемой постановлением акимата Буландынского района (далее - комиссия).
5. Представление о поощрении граждан, принимающих активное участие в охране общественного порядка, вносится на рассмотрение комиссии государственным учреждением "Отдел полиции Буландынского района Департамента полиции Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан" (далее - ОП).

6. Комиссиямен қабылданған хаттамалық шешім көтермелеу үшін негіз болып табылады.
7. Ақшалай сыйақыны төлеуді ПБ облыстық бюджет есебінен жүргізіледі.
8. Ақшалай сыйақыны төлеу үшін ПБ бастығының комиссия қабылдаған шешіміне сәйкес қосымша бұйрығы шығарылады.
9. Қоғамдық тәртіпті қамтамасыз етуге қосқан үлесі үшін азаматтарға ақшалай сыйақыны беру, Бұланды ауданы әкімінің алғыс хатын табыстау ПБ салтанатты жиынында жүзеге асырылады.
3-тарау. Ақшалай сыйақының мөлшері
10. Ақшалай сыйақы мөлшерін қоғамдық тәртіпті қамтамасыз етуге қосқан үлесін, сонымен қатар онымен немесе оның қатысуымен құқыққа қарсы әрекет нәтижесінде келтірілуі мүмкін залалдың алдын алған көлемін есепке ала отырып, ақшалай сыйақының мөлшері комиссиямен белгіленеді және 20 еселік айлық есептік көрсеткіштен аспайды.

6. Основанием для поощрения является протокольное решение, принимаемое комиссией.
7. Выплата денежного вознаграждения производится ОП за счет средств областного бюджета.
8. Для выплаты денежного вознаграждения дополнительно издается приказ начальника ОП согласно решению, принятому комиссией.
9. Вручение благодарственного письма акима Буландынского района, денежного вознаграждения гражданам за вклад в обеспечении общественного порядка осуществляется ОП в торжественной обстановке.
Глава 3. Размер денежного вознаграждения
10. Размер денежного вознаграждения устанавливается комиссией с учетом внесенного поощряемым вклада в обеспечение общественного порядка, а также объема ущерба, который мог быть нанесен в результате противоправного действия, которое было пресечено им или с его участием и не превышает 20 кратного месячного расчетного показателя.