Егіндікөл ауданы бойынша 2018 жылға арналған мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Ақмола облысы Егіндікөл ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 1 ақпандағы № а-2/14 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 12 ақпанда № 6396 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6 бабының 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Егіндікөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Егіндікөл ауданы бойынша 2018 жылға арналған мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қ.Қ. Қасеновқа жүктелсін.
3. Осы қаулының әрекеті 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Егіндікөл ауданының әкімі Н.Төлепов
Егіндікөл ауданы әкімдігінің

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2018 год по Егиндыкольскому району
Постановление акимата Егиндыкольского района Акмолинской области от 1 февраля 2018 года № а-2/14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 12 февраля 2018 года № 6396
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Егиндыкольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2018 год по Егиндыкольскому району.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Касенова К.К.
3. Действие настоящего постановления распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2018 года.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким
Егиндыкольского района
Н.Тулепов
Утвержден постановлением
акимата Егиндыкольского

2018 жылғы "01" ақпандағы
№ а-2/14 қаулысымен бекітілген
Егіндікөл ауданы бойынша 2018 жылға арналған мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы тәрбиеленушілердің саны
Бір тәрбиеленушіге айына жұмсалатын шығындарының орташа құны (теңге)
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы айына ата-ана төлемақысының мөлшері (теңге)
Мектеп-бақша
Толық күн болатын мектеп жанындағы шағын орталық
Жарты күн болатын мектеп жанындағы шағын орталық
Мектеп-бақша
Толық күн болатын мектеп жанындағы шағын орталық
Жарты күн болатын мектеп жанындағы шағын орталық
Мектеп-бақша
Толық күн болатын мектеп жанындағы шағын орталық
Жарты күн болатын мектеп жанындағы шағын орталық
Мемлекеттік
Жеке меншік
Мемлкеттік
Жеке меншік
Мемлкеттік
Жеке меншік
25
0
50
40

района от "01" февраля 2018
года № а-2/14
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2018 год по Егиндыкольскому району
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Школа-сад
Мини-центр с полным днем пребывания при школе
Мини-центр с неполным днем пребывания при школе
Школа-сад
Мини-центр с полным днем пребывания при школе
Мини-центр с неполным днем пребывания при школе
Школа-сад
Мини-центр с полным днем пребывания при школе
Мини-центр с неполным днем пребывания при школе
Государственный
Частный
Государственный
Частный
Государственный
Частный
25
0
50
40