Егіндікөл аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 6С18-2 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 4 қыркүйектегі № 153 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 21 қыркүйекте № 6790 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Егіндікөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Егіндікөл аудандық мәслихатының "2018 - 2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 6С18-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6307 тіркелген, 2018 жылғы 19 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актiлерiнiң электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018– 2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1300300,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 193441,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2733,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4289,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1099837,7 мың теңге;
2) шығындар – 1313748,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 16299,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 21645,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 5346,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 5022,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 6000,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 978,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 34768,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 34768,4 мың теңге:
қарыздар түсімі – 21645,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 5346,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 18469,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімінің 1, 4, 5, 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы
Л.Шевцова
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Б.Абилов
"КЕЛІСІЛДІ"
Егіндікөл ауданының әкімі Е.Исабеков
2018 жылғы 4 қыркүйек
Егіндікөл аудандық мәслихатының
2018 жылғы 4 қыркүйектегі
№ 153 шешіміне
1 қосымша
Егіндікөл аудандық мәслихатының

О внесении изменений в решение Егиндыкольского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 6С18-2 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 4 сентября 2018 года № 153. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 21 сентября 2018 года № 6790
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Егиндыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Егиндыкольского районного маслихата "О районном бюджете на 2018-2020 годы" от 22 декабря 2017 года № 6С18-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6307, опубликовано 19 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 1300300,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 193441,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2733,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4289,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1099837,7 тысяч тенге;
2) затраты – 1313748,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 16299,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 21645,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 5346,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 5022,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 6000,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 978,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 34768,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 34768,4 тысяч тенге:
поступление займов – 21645,0 тысяч тенге;
погашение займов – 5346,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 18469,4 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5, 7 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
районного маслихата
Л.Шевцова
Секретарь
районного маслихата
Б.Абилов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Егиндыкольского района Е.Исабеков
4 сентября 2018 года
Приложение 1
к решению Егиндыкольского
районного маслихата
от 4 сентября 2018 года
№ 153
Приложение 1
к решению Егиндыкольского
районного маслихата

5346,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
5346,0
005
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
5346,0
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
18469,4
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
18469,4
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
18469,4
Егіндікөл аудандық мәслихатының
2018 жылғы 4 қыркүйектегі
№ 153 шешіміне
2 қосымша
Егіндікөл аудандық мәслихатының
2017 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 6С18-2 шешіміне
4 қосымша
2018 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома
мың теңге
Барлығы
63 687,4
Ағымдағы нысаналы трансферттер
42 042,4
оның iшiнде:
Ауданның білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
22 473,0
Тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
3 660,0
Оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
8 984,0
Ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге
1 575,0
Жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеуге
8 254,0
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
19 569,4
Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялау
137,0
Техникалық көмекші (компенсаторлық) құралдар Тiзбесiн кеңейтуге
408,0
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайту
1 084,3
Еңбек нарығын дамытуға
7 009,0
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға

5346,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
5346,0
005
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
5346,0
8
Используемые остатки бюджетных средств
18469,4
01
Остатки бюджетных средств
18469,4
1
Свободные остатки бюджетных средств
18469,4
Приложение 2
к решению Егиндыкольского
районного маслихата
от 4 сентября 2018 года
№ 153
Приложение 4
к решению Егиндыкольского
районного маслихата
от 22 декабря 2017 года
№ 6С18-2
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2018 год
Наименование
Сумма
тысяч тенге
Всего
63 687,4
Целевые текущие трансферты
42 042,4
в том числе:
Отдел образования, физической культуры и спорта района
22 473,0
На доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам
3 660,0
На доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
8 984,0
На доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования
1 575,0
На доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов
8 254,0
Отдел занятости и социальных программ района
19 569,4
На субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
137,0
На расширение Перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
408,0
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
1 084,3
На развитие рынка труда
7 009,0
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях

1 450,0
Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге
4 554,1
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне
4 927,0
Бюджеттік кредиттер
21 645,0
оның iшiнде:
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
21 645,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
21 645,0
Егіндікөл аудандық мәслихатының
2018 жылғы 4 қыркүйектегі
№ 153 шешіміне
3 қосымша
Егіндікөл аудандық мәслихатының
2017 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 6С18-2 шешіміне
5 қосымша
2018 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома
мың теңге
Барлығы

1 450,0
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
4 554,1
На выплату государственной адресной социальной помощи
4 927,0
Бюджетные кредиты
21 645,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов района
21 645,0
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
21 645,0
Приложение 3
к решению Егиндыкольского
районного маслихата
от 4 сентября 2018 года
№ 153
Приложение 5
к решению Егиндыкольского
районного маслихата
от 22 декабря 2017 года
№ 6С18-2
Целевые трансферты из областного бюджета на 2018 год
Наименование
Сумма
тысяч тенге
Всего

174 314,3
Ағымдағы нысаналы трансферттер
143 141,0
оның iшiнде:
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
4 976,0
Қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға
3 052,0
Еңбек нарығын дамытуға
1 924,0
Ауданның ветеринария бөлімі
16 224,0
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
14 824,0
Бруцелезбен ауыратын санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын өтеуге
1 400,0
Ауданның білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
106 941,0
Бiлiм беру объектілері үшін блокты-модульдік қазандық сатып алуға
29 523,0
Бiлiм беру объектілерінің жөндеуіне
68 736,0
"Денсаулық пен тіршілік дағдыларын қалыптастыру, сонымен қатар кәмелетке толмаған жасөспірімдер арасында өзіне-өзі қол жұмсаудың алдын алу" бағдарламасын енгізуге

174 314,3
Целевые текущие трансферты
143 141,0
в том числе:
Отдел занятости и социальных программ района
4 976,0
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
3 052,0
На развитие рынка труда
1 924,0
Отдел ветеринарии района
16 224,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий
14 824,0
Возмещение стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направленных на санитарный убой
1 400,0
Отдел образования, физической культуры и спорта района
106 941,0
На приобретение блочно-модульных котельных для объектов образования
29 523,0
На ремонт объектов образования
68 736,0
На внедрение Программы "Формирование здоровья и жизненных навыков и превенции суицида среди несовершеннолетних"