2019-2021 жылдарға арналған Егіндікөл ауылының бюджеті туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С31-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 14 қаңтарда № 7047 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Егіндікөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған Егіндікөл ауылының бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 64 166,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 21 226,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 42 940,2 мың теңге;
2) шығындар – 70 410,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 6 244,0мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 244,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6 244,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 19.12.2019 № 6С41-2 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Егіндікөл ауылы бюджетінің кірістері келесі көздердің есебінен бекітілсін:
1) салықтық түсімдер:
жеке табыс салығы;
мүлікке салынатын салықтар;
жер салығы;
көлік құралдарына салынатын салық;
2) трансферттердің түсімдері:
ағымдағы нысаналы трансферттер;
субвенциялар.
3. Егіндікөл ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен субвенциялар қарастырылғаны ескерілсін:
2019 жылға 21 614,0 мың теңге сомасында;
2020 жылға 5 267,0 мың теңге сомасында;
2021 жылға 5 006,0 мың теңге сомасында.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда – Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 14.11.2019 № 6С39-3 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. Егіндікөл ауылының 2019 жылға арналған бюджетінде көше-жол жүйесін жөндеуге 17 857,2 мың теңге сомасында облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда – Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 19.12.2019 № 6С41-2 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

О бюджете села Егиндыколь на 2019-2021 годы
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2018 года № 6С31-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 14 января 2019 года № 7047.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Егиндыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Егиндыколь на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 64 166,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 21 226,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 42 940,2 тысяч тенге;
2) затраты – 70 410,2 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -6 244,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 244,0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6 244,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 19.12.2019 № 6С41-2 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Утвердить доходы бюджета села Егиндыколь за счет следующих источников:
1) налоговых поступлений:
индивидуальный подоходный налог;
налоги на имущество;
земельный налог;
налог на транспортные средства;
2) поступлений трансфертов:
целевых текущих трансфертов;
субвенций.
3. Учесть, что в бюджете села Егиндыколь предусмотрены из районного бюджета субвенции:
на 2019 год в сумме 21 614,0 тысяч тенге;
на 2020 год в сумме 5 267,0 тысяч тенге;
на 2021 год в сумме 5 006,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 14.11.2019 № 6С39-3 (вводится в действие с 01.01.2019).
4. Учесть, что в бюджете села Егиндыколь на 2019 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета на ремонт улично-дорожной сети в сумме 17 857,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 – в редакции решения Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 19.12.2019 № 6С41-2 (вводится в действие с 01.01.2019).

4-1. Егіндікөл ауылының 2019 жылға арналған бюджетінде республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін:
1) 2 599,0 мың теңге – азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге;
2) 870,0 мың теңге – мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге.
Ескерту. Шешім 4-1-тармақпен толықтырылды – Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 20.03.2019 № 6С33-3 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; жаңа редакцияда – Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 14.11.2019 № 6С39-3 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
М.Серикбаев
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Б.Абилов
"КЕЛІСІЛДІ"
Егіндікөл ауылының
әкімі
А.Башенов
2018 жылғы 25 желтоқсан
Егіндікөл аудандық мәслихатының
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 6С31-2 шешіміне
1 қосымша
Егіндікөл ауылының 2019 жылға арналған бюджеті

4-1. Учесть, что в бюджете села Егиндыколь на 2019 год предусмотрены целевые трансферты из республиканского бюджета:
1) 2 599,0 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий;
2) 870,0 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих.
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-1 в соответствии с решением Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 20.03.2019 № 6С33-3 (вводится в действие с 01.01.2019); в редакции решения Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 14.11.2019 № 6С39-3 (вводится в действие с 01.01.2019).
5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
районного маслихата
М.Серикбаев
Секретарь районного маслихата Б.Абилов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким села Егиндыколь А.Башенов
25 декабря 2018 года
Приложение 1 к решению
Егиндыкольского районного
маслихата от 25 декабря
2018 года № 6С31-2
Бюджет села Егиндыколь на 2019 год