Ерейментау ауданының аумағында қызметiн жүзеге асыратын барлық салық төлеушiлер үшiн тiркелген салықтың бiрыңғай мөлшерлемелерін белгiлеу туралы
Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 қаңтардағы № 6С-20/2-18 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 12 ақпанда № 6385 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 мамырдағы № 6С-49/5-20 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 29.05.2020 № 6С-49/5-20 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы (Салық кодексi)" Кодексiнiң 546-бабының 3-тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ерейментау ауданының аумағында қызметiн жүзеге асыратын барлық салық төлеушiлер үшiн тiркелген салықтың бiрыңғай мөлшерлемелері қосымшаға сәйкес белгiленсiн.
2. Ерейментау аудандық мәслихатының 2012 жылғы 10 желтоқсандағы № 5С-9/4-12 "Ерейментау ауданының аумағында қызметiн жүзеге асыратын барлық салық төлеушiлер үшiн бiрыңғай тiркелген салық ставкаларын белгiлеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3597 болып тiркелген, 2013 жылғы 26 қаңтарында аудандық "Ереймен" газетiнде, 2013 жылғы 26 қаңтарында аудандық "Ерейментау" газетiнде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешiм Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Ерейментау аудандық
мәслихатының сессия
төрағасы
Е.Имашев
Ерейментау аудандық
мәслихатының хатшысы
Қ.Махметов
"КЕЛІСІЛДІ"
Ерейментау ауданының
әкімі
Е.Нұғыманов
24 қаңтар 2018 жыл
"Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлiгiнiң
Мемлекеттік кірістер
комитеті Ақмола облысы
бойынша Мемлекеттік
кірістер департаментінің
Ерейментау ауданы бойынша
Мемлекеттік кірістер басқармасы"
республикалық мемлекеттік
мекемесiнің басшысы
Ж.Тубеков
24 қаңтар 2018 жыл
Ерейментау аудандық
мәслихатының
2018 жылғы 24 қаңтардағы

Об установлении единых ставок фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Ерейментауского района
Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 24 января 2018 года № 6С-20/2-18. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 12 февраля 2018 года № 6385. Утратило силу решением Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 29 мая 2020 года № 6С-49/5-20
Сноска. Утратило силу решением Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 29.05.2020 № 6С-49/5-20 (вводится в действие с 01.01.2020).
В соответствии с пунктом 3 статьи 546 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Ерейментауского района согласно приложения.
2. Признать утратившим силу решение Ерейментауского районного маслихата от 10 декабря 2012 года № 5С-9/4-12 "Об установлении единых ставок фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Ерейментауского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3597, опубликовано 26 января 2013 года в районной газете "Ереймен", 26 января 2013 года в районной газете "Ерейментау").
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Ерейментауского
районного маслихата
Е.Имашев
Секретарь
Ерейментауского
районного маслихата
К.Махметов
СОГЛАСОВАНО"
Аким
Ерейментауского района
Е.Нугманов
24 января 2018 года
Руководитель республиканского
государственного учреждение
"Управление государственных
доходов по Ерейментаускому
району Департамента
государственных доходов по
Акмолинской области
Комитета государственных
доходов Министерства финансов
Республики Казахстан"
Ж.Тубеков
24 января 2018 года
Приложение
к решению Ерейментауского
районного маслихата
от 24 января 2018 года