"Ақмола облысы Ерейментау ауданының аумағында жергілікті ауқымда табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімінің 2018 жылғы 23 қаңтардағы № 1 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімінің 2018 жылғы 15 маусымдағы № 05 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 11 шілдеде № 6721 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес Ерейментау ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Ақмола облысы Ерейментау ауданының аумағында жергілікті ауқымда табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімінің 2018 жылғы 23 қаңтардағы № 1 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6372 тіркелді, 2018 жылғы 1 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң эталондық бақылау банкiнде жарияланды) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.А.Манадыровқа жүктелсін.
3. Осы шешім Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ерейментау ауданының
әкімі
В.Радченко

О признании утратившим силу решения акима Ерейментауского района Акмолинской области от 23 января 2018 года № 1 "Об объявлении на территории Ерейментауского района Акмолинской области чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба"
Решение акима Ерейментауского района Акмолинской области от 15 июня 2018 года № 05. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 11 июля 2018 года № 6721
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким Ерейментауского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Ерейментауского района Акмолинской области от 23 января 2018 года № 1 "Об объявлении на территории Ерейментауского района Акмолинской области чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6372, опубликовано 1 февраля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Манадырова А.А.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Ерейментауского
района
В.Радченко