Ерейментау аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-18/5-17 "2018-2020 жылдарға арналған Ерейментау қаласының, Еркіншілік, Тайбай және Торғай ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 3 тамыздағы № 6С-28/3-18 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 20 тамызда № 6770 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ерейментау аудандық мәслихатының "2018-2020 жылдарға арналған Ерейментау қаласының, Еркіншілік, Тайбай және Торғай ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-18/5-17 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6325 болып тіркелген, 2018 жылғы 23 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
келесі мазмұндағы 5-1 тармағымен толықтырылсын:
"5-1. 2018 жылға арналған Ерейментау қаласының бюджетінде қала әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеуге 7 000,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ерейментау аудандық
мәслихаты сессиясының
төрағасы
Е.Биекенов
Ерейментау аудандық
мәслихатының хатшысы
Қ.Махметов
"КЕЛІСІЛДІ"
Ерейментау ауданының әкімі В.Радченко
2018 жылғы 3 тамыз
Ерейментау аудандық мәслихатының
2018 жылғы 3 тамыздағы

О внесении изменений и дополнения в решение Ерейментауского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 6С-18/5-17 "О бюджетах города Ерейментау, Еркиншиликского, Тайбайского и Тургайского сельских округов на 2018-2020 годы"
Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 3 августа 2018 года № 6С-28/3-18. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 20 августа 2018 года № 6770
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ерейментауского районного маслихата "О бюджетах города Ерейментау, Еркиншиликского, Тайбайского и Тургайского сельских округов на 2018-2020 годы" от 25 декабря 2017 года № 6С-18/5-17 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6325, опубликовано 23 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнение:
дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:
"5-1. Учесть, что в бюджете города Ерейментау на 2018 год предусмотрено погашение долга аппарата акима города перед вышестоящим бюджетом в сумме 7 000,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель
сессии Ерейментауского
районного маслихата
Е.Биекенов
Секретарь Ерейментауского
районного маслихата
К.Махметов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Ерейментауского района В.Радченко
3 августа 2018 года
Приложение 1
к решению Ерейментауского
районного маслихата
от 3 августа 2018 года