Ерейментау ауданының коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындарының таза кірісінің бір бөлігін аудару нормативін белгілеу туралы
Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 10 қазандағы № а-10/356 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 30 қазанда № 6818 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы "Мемлекеттік мүлік туралы" Заңының 140-бабының 2-тармағына сәйкес Ерейментау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, Ерейментау ауданының коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындарының таза кірісінің бір бөлігін аудару нормативі белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Е.Әлжановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ерейментау ауданының әкімі В.Радченко
Ерейментау ауданы әкімдігінің
2018 жылғы "10" қазандағы
№ а-10/356 қаулысына
қосымша
Ерейментау ауданының коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындарының таза кірісінің бір бөлігін аудару нормативі
Таза кіріс 500 000 теңгеге дейін
Таза кіріс сомасынан 3 пайыз
Таза кіріс 1 000 000 теңгеге дейін
Таза кіріс сомасынан 5 пайыз

Об установлении норматива отчисления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий Ерейментауского района
Постановление акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 10 октября 2018 года № а-10/356. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 30 октября 2018 года № 6818
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 140 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе", акимат Ерейментауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить норматив отчисления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий Ерейментауского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Альжанова А. Е.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Ерейментауского района В.Радченко
Приложение
к постановлению акимата
Ерейментауского района
от "10" октября 2018 года
№ а-10/356
Норматив отчисления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий Ерейментауского района
Чистый доход до 500 000 тенге
3 процента с суммы чистого дохода
Чистый доход до 1 000 000 тенге
5 процентов с суммы чистого дохода