2019-2021 жылдарға арналған Ерейментау қаласының, Еркіншілік, Тайбай және Торғай ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-34/4-18 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 28 желтоқсанда № 6993 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған Ерейментау қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 90 624,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 60 000,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 30 624,0 мың теңге;
2) шығындар – 91 817,6 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 193,6 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 193,6 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 14.10.2019 № 6С-43/3-19 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2019-2021 жылдарға арналған Еркіншілік ауылдық округінің бюджетін тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларына сәйкес оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 31 656,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 422,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 78,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 26 156,0 мың теңге;
2) шығындар – 31 656,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 14.10.2019 № 6С-43/3-19 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2019-2021 жылдарға арналған Тайбай ауылдық округінің бюджетін тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларына сәйкес оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
) кірістер – 27 783,0 мың теңге, оның ішінде:

О бюджетах города Ерейментау, Еркиншиликского, Тайбайского и Тургайского сельских округов на 2019-2021 годы
Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2018 года № 6С-34/4-18. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 28 декабря 2018 года № 6993.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Ерейментау на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 90 624,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 60 000,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 30 624,0 тысяч тенге;
2) затраты – 91 817,6 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -1 193,6 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 193,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 14.10.2019 № 6С-43/3-19 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Утвердить бюджет Еркиншиликского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 31 656,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 422,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 78,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 26 156,0 тысяч тенге;
2) затраты – 31 656,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 – в редакции решения Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 14.10.2019 № 6С-43/3-19 (вводится в действие с 01.01.2019).
3. Утвердить бюджет Тайбайского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 27 783,0 тысяч тенге, в том числе:

салықтық түсімдер – 3 742,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 458,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 23 583,0 мың теңге;
2) шығындар – 27 949,9 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -166,9 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 166,9 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 14.10.2019 № 6С-43/3-19 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. 2019-2021 жылдарға арналған Торғай ауылдық округінің бюджетін тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларына сәйкес оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26 989,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 405,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 95,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 22 489,3 мың теңге;
2) шығындар – 27 337,1 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -347,8 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 347,8 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 14.10.2019 № 6С-43/3-19 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. 2019 жылға арналған аудандық бюджетінде 86 650,0 мың теңге сомасында қала және ауылдық округтердің бюджетіне аудандық бюджетінен берілетін субвенция көлемі қарастырылуы ескерілсін, оның ішінде:
Ерейментау қаласына 24 740,0 мың теңге;
Еркіншілік ауылдық округіне 22 421,0,0 мың теңге;
Тайбай ауылдық округіне 20 137,0 мың теңге;
Торғай ауылдық округіне 19 352,0 мың теңге.
5-1. 2019 жылға арналған Ерейментау қаласының, Еркіншілік, Тайбай және Торғай ауылдық округтерінің бюджеттерінде 13 қосымшасына сәйкес республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 5-1-тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 29.03.2019 № 6С-37/6-19 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5-2. 2019 жылға арналған Ерейментау қаласының бюджетіне 14 қосымшасына сәйкес аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 5-2-тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 29.03.2019 № 6С-37/6-19 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

налоговые поступления – 3 742,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 458,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 23 583,0 тысяч тенге;
2) затраты – 27 949,9 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -166,9 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 166,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 14.10.2019 № 6С-43/3-19 (вводится в действие с 01.01.2019).
4. Утвердить бюджет Тургайского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 26 989,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 405,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 95,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 22 489,3 тысяч тенге;
2) затраты – 27 337,1 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -347,8 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 347,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 – в редакции решения Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 14.10.2019 № 6С-43/3-19 (вводится в действие с 01.01.2019).
5. Учесть на 2019 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджетам города и сельских округов в сумме 86 650,0 тысяч тенге, в том числе:
городу Ерейментау 24 740,0 тысяч тенге
Еркиншиликскому сельскому округу 22 421,0 тысяча тенге;
Тайбайскому сельскому округу 20 137,0 тысяч тенге;
Тургайскому сельскому округу 19 352,0 тысячи тенге.
5-1. Учесть, что в бюджетах города Ерейментау, Еркиншиликского, Тайбайского и Тургайского сельских округов на 2019 год предусмотрены целевые трансферты из республиканского бюджета согласно приложению 13.
Сноска. Решение дополнено пунктом 5-1 в соответствии с решением Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 29.03.2019 № 6С-37/6-19 (вводится в действие с 01.01.2019).
5-2. Учесть, что в бюджете города Ерейментау на 2019 год предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета согласно приложению 14.
Сноска. Решение дополнено пунктом 5-2 в соответствии с решением Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 29.03.2019 № 6С-37/6-19 (вводится в действие с 01.01.2019).

5-3. 2019 жылға арналған Ерейментау қаласының, Еркіншілік, Тайбай және Торғай ауылдық округтерінің бюджеттерінде 15-қосымшасына сәйкес облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 5-3-тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 13.06.2019 № 6С-41/3-19 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ерейментау аудандық
мәслихаты сессиясының
төрағасы
А.Сулейменов
Ерейментау аудандық
мәслихатының хатшысы
Қ.Махметов
"КЕЛІСІЛДІ"
Ерейментау ауданының әкімі
Ерейментау аудандық
мәслихатының

5-3. Учесть, что в бюджетах города Ерейментау, Еркиншиликского, Тайбайского и Тургайского сельских округов на 2019 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета согласно приложению 15.
Сноска. Решение дополнено пунктом 5-3 в соответствии с решением Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 13.06.2019 № 6С-41/3-19 (вводится в действие с 01.01.2019).
6. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
Ерейментауского районного
маслихата
А.Сулейменов
Секретарь Ерейментауского
районного маслихата
К.Махметов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Ерейментауского района
Приложение 1
к решению Ерейментауского
районного маслихата

2 282,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
1 153,0
Тайбай ауылдық округі әкімінің аппараты
3 146,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
1 777,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
1 369,0
Торғай ауылдық округі әкімінің аппараты

2 282,0
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
1 153,0
Аппарат акима Тайбайского сельского округа
3 146,0
На повышение заработной платы отдельным категориям гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1 777,0
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
1 369,0
Аппарат акима Тургайского сельского округа

2 837,3
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
1 769,2
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
1 068,1
Дамуға арналған нысаналы трансферттер
0,0
Ерейментау аудандық
мәслихатының
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 6С-34/4-18 шешіміне
14 қосымша
Ерейментау қаласының бюджетіне 2019 жылға арналған аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер

2 837,3
На повышение заработной платы отдельным категориям гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1 769,2
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
1 068,1
Целевые трансферты на развитие
0,0
Приложение 14
к решению Ерейментауского
районного маслихата
от 25 декабря 2018 года
№ 6С-34/4-18
Целевые трансферты из районного бюджета на 2019 год бюджету города Ерейментау

Ескерту. Шешім 14-қосымшамен толықтырылды - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 29.03.2019 № 6С-37/6-19 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 14.10.2019 № 6С-43/3-19 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома мың теңге
Барлығы
3 000,0
Нысаналы ағымдағы трансферттер
3 000,0
Ерейментау қаласы әкімінің аппараты
3 000,0
Оқушыларды тегін алып баруды ұйымдастыру
3 000,0
Ерейментау аудандық
мәслихатының
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 6С-34/4-18 шешіміне
15-қосымша
Қала мен ауылдық округтердің бюджеттеріне 2019 жылға
арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер

Сноска. Решение дополнено приложением 14 в соответствии с решением Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 29.03.2019 № 6С-37/6-19 (вводится в действие с 01.01.2019); в редакции решения Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 14.10.2019 № 6С-43/3-19 (вводится в действие с 01.01.2019).
Наименование
Сумма тысяч тенге
Всего
3 000,0
Целевые текущие трансферты
3 000,0
Аппарат акима города Ерейментау
3 000,0
Организация бесплатного подвоза учащихся
3 000,0
Приложение 15 к решению
Ерейментауского районного
маслихата от 25 декабря
2018 года № 6С-34/4-18
Целевые трансферты из областного бюджета на 2019 год
бюджетам города и сельских округов