Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2017 жылғы 23 желтоқсандағы № С-18/2 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 2018 жылғы 10 сәуірдегі № С-23/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 27 сәуірде № 6589 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына және 109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Біржан сал ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2017 жылғы 23 желтоқсандағы № С-18/2 "2018 - 2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6303 тіркелген, 2018 жылдың 13 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 421 301 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 082 722 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 698 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 472 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2 335 409 мың теңге;
2) шығындар – 3 538 434,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 10 552 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 14 430 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 878 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – - 127 685,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 127 685,9 мың теңге.";
5, 10 тармақтар жаңа редакцияда баяндалсын:
"5. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджетке 3 878 мың теңге сомасында бюджеттік несиелерді өтеу қарастырылғаны ескерілсін.";
"10. Ауданның жергілікті атқарушы органның 2018 жылға арналған резерві 20 025 мың теңге сомасында бекітілсін.";
келесі мазмұндағы 13-1 тармақпен толықтырылсын:
"13-1. 2018 жылға арналған аудандық бюджеттің шығыстарының құрамында қала, ауылдық округ бюджеттеріне 9 қосымшаға сәйкес нысаналы трансферттердің көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 6, 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын;

О внесении изменений и дополнения в решение Енбекшильдерского районного маслихата от 23 декабря 2017 года № С-18/2 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 10 апреля 2018 года № С-23/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 27 апреля 2018 года № 6589
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 и статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Биржан сал РЕШИЛ:
1. Внести в решение Енбекшильдерского районного маслихата от 23 декабря 2017 года № С-18/2 "О районном бюджете на 2018 – 2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6303, опубликовано 13 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018 – 2020 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 421 301 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 082 722 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 698 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 1 472 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 335 409 тысяч тенге;
2) затраты – 3 538 434,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 10 552 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 14 430 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 878 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 127 685,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 127 685,9 тысяч тенге.";
пункты 5, 10 изложить в новой редакции:
"5. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрено погашение бюджетных кредитов в республиканский бюджет в сумме 3 878 тысяч тенге.";
"10. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2018 год в сумме 20 025 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 13-1 следующего содержания:
"13-1. Учесть, что в составе расходов районного бюджета на 2018 год, предусмотрены целевые трансферты бюджету города, сельского округа согласно приложению 9.";
приложение 1, 6, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3;