Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № С-18/3 "2018-2020 жылдарға арналған Степняк қаласының және Макин ауылдық округінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 2018 жылғы 10 сәуірдегі № С-23/3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 27 сәуірде № 6590 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Біржан сал ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № С-18/3 "2018-2020 жылдарға арналған Степняк қаласының және Макин ауылдық округінің бюджеттері туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6304 тіркелген, 2018 жылдың 13 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018 - 2020 жылдарға арналған Степняк қаласының және Макин ауылдық округінің бюджеттері бекітілсін, оның ішінде:
Степняк қаласы бойынша осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 75 271 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 15 153 мың теңге;
салықтан тыс түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттердің түсуі – 60 118 мың теңге;
2) шығындар – 75 271 мың теңге;
3) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профицит) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру – 0 мың теңге.
Макин ауылдық округі бойынша осы шешімнің 4, 5 және 6 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 26 456 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 144 мың теңге;
салықтан тыс түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсуі – 21 312 мың теңге;
2) шығындар – 26 456 мың теңге;
3) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профицит) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру – 0 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 3-1 тармақпен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнения в решение Енбекшильдерского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № С-18/3 "О бюджетах города Степняк и Макинского сельского округа на 2018-2020 годы"
Решение маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 10 апреля 2018 года № С-23/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 27 апреля 2018 года № 6590
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Биржан сал РЕШИЛ:
1. Внести в решение Енбекшильдерского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № С-18/3 "О бюджетах города Степняк и Макинского сельского округа на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6304, опубликовано 13 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджеты города Степняк и Макинского сельского округа на 2018 – 2020 годы, в том числе:
по городу Степняк согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 75 271 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 15 153 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 60 118 тысяч тенге;
2) затраты – 75 271 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.
по Макинскому сельскому округу согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 26 456 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 144 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 21 312 тысяч тенге;
2) затраты – 26 456 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 3-1 следующего содержания:

"3-1. 2018 жылға арналған Степняк қаласы бюджеттің шығыстарының құрамында 7 қосымшаға сәйкес аудандық бюджеттен нысаналы трансферттердің қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын;
осы шешімнің 3 қосымшасына сәйкес, көрсетілген шешім 7 қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының әділет Департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы
Т.Маркова
Аудандық мәслихат
хатшысы
С.Шәуенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Степняк қаласының
әкімі
Д.Әбілғаниев
"10" сәуір 2018 жыл
Макин ауылдық
округінің әкімі
Ә.Шәріпов
"10" сәуір 2018 жыл
Біржан сал ауданы
мәслихатының
2018 жылғы 10 сәуірдегі

"3-1. Учесть, что в составе расходов бюджета города Степняк на 2018 год предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета согласно приложению 7.";
приложение 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению;
указанное решение дополнить приложением 7 согласно приложением 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
районного маслихата
Т.Маркова
Секретарь районного
маслихата
С.Шауенов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким города Степняк Д.Абилганиев
"10" апреля 2018 года
Аким Макинского
сельского округа
А.Шарипов
"10" апреля 2018 года
Приложение 1
к решению маслихата района
Биржан сал
от 10 апреля 2018 года

6955,2
Степняк қаласы Наурызбай батыр көшесіндегі жаяу жүргіншілерге арналған жолдарға ағымдағы жөндеу жұмыстарына
8377,9
Степняк қаласындағы Біржан сал атындағы Мәдениет үйінің көл тұрағының жабындысына ағымдағы жөндеу жұмыстарына
4176
Степняк қаласындағы Біржан сал, Наурызбай батыр көшелеріндегі ртутьтік-консольдік жарықтандыру көше шамдарын энергия үнемдейтін шамдарға ауыстыру
6412,7
Степняк қаласын сәндік-жарық, көркем безендіруге
1667,4
Степняк қаласындағы орталық алаңға ағымдағы жөндеу жұмыстарына
3340,3
Степняк қаласының Біржан сал көшесіндегі үшбұрышты жайластыруға
1197,9
Степняк қаласындағы Біржан сал көшесіне қоршау орнатуға
7537

6955,2
На текущий ремонт тротуаров по улице Наурызбай батыра города Степняк
8377,9
На текущий ремонт покрытия парковки Дома культуры имени Биржан сал города Степняк
4176
На замену светильников ртутно-консольного уличного освещения на энергосберегающие по улицам Биржан сал и Наурызбай батыра города Степняк
6412,7
На декоративно-световое, художественное оформление города Степняк
1667,4
На текущий ремонт центральной площади города Степняк
3340,3
На благоустройство треугольника по улице Биржан сал города Степняк
1197,9
На установку ограждения по улице Биржан сал города Степняк
7537