Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2017 жылғы 23 желтоқсандағы № С-18/2 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 2018 жылғы 22 қазандағы № С-28/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 2 қарашада № 6824 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Біржан сал ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2017 жылғы 23 желтоқсандағы № С-18/2 "2018 - 2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6303 тіркелген, 2018 жылдың 13 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018 - 2020 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 634 755,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 074 455 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5 015 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 422 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2 548 863,1 мың теңге;
2) шығындар – 3 777 655 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 10 552 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 14 430 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 878 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 32 504 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – - 185 955,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 185 955,9 мың теңге.";
10 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"10. Ауданның жергілікті атқарушы органның 2018 жылға арналған резерві 1000 теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 5, 6, 7, 9 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
С.Ақышев
Аудандық мәслихат
хатшысы
С.Шәуенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақмола облысы
Біржан сал ауданының
әкімі
Е.Нұғыманов
"22" қазан 2018 жыл
Біржан сал ауданы
мәслихатының
2018 жылғы 22 қазандағы

О внесении изменений в решение Енбекшильдерского районного маслихата от 23 декабря 2017 года № С-18/2 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 22 октября 2018 года № С-28/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 2 ноября 2018 года № 6824
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Биржан сал РЕШИЛ:
1. Внести в решение Енбекшильдерского районного маслихата от 23 декабря 2017 года № С-18/2 "О районном бюджете на 2018 – 2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6303, опубликовано 13 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018 – 2020 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 634 755,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 074 455 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 5 015 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6 422 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 548 863,1 тысяч тенге;
2) затраты – 3 777 655 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 10 552 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 14 430 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 878 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 32 504 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 185 955,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 185 955,9 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в новой редакции:
"10. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2018 год в сумме 1000 тенге.";
приложения 1, 5, 6, 7, 9 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
районного маслихата
С.Акишев
Секретарь районного
маслихата
С.Шауенов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким района Биржан сал
Акмолинской области
Е.Нугманов
"22" октября 2018 года
Приложение 1
к решению маслихата района
Биржан сал
от 22 октября 2018 года

7930
Ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш,негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге
8200
Жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеуге
145924
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
47545,5
Ымдау тілі мамандарына қызмет көрсетуге
637
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне
16726
Жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттер енгізуге
9028,2
Үкіметтік емес ұйымдарға әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
3325
Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға
137
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын көбейтуге
3122
Еңбек нарығын дамытуға
14570,3
Бюджеттік кредиттер
14430
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
14430
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
14430
Біржан сал ауданы
мәслихатының
2018 жылғы 22 қазандағы
№ С-28/2 шешіміне
3 қосымша
Еңбекшілдер аудандық
мәслихатының
2017 жылғы 23 желтоқсандағы
№ С-18/2 шешіміне
6 қосымша
2018 жылға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер
Атауы
Сома мың теңге
1
2
Барлығы
515023,6
Ағымдағы нысаналы трансферттер
155023,6
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
37224,6
Білім беру объектілері үшін блокты-модульдік қазандық сатып алуға
19052
Білім беру объектілеріне мектеп автобустарын сатып алуға
14281
Аудандық және қалалық мектептерді Wi-Fi желілерімен жарақтандыруға
2091,6
"Денсаулық пен тіршілік дағдырларын қалыптастыру,сонымен қатар кәмелетке толмаған жасөспірімдер арасында өзіне-өзі қол жұмсаудың алдын алу" бағдарламасына
1800
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
20950
Қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау бойынша шығындарды өтеуге
542
Қысқа мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға
11357
Еңбек нарығын дамытуға
9051
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
49849
Бруцеллезбен ауыратын санитарлық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын өтеуге

7930
На доплату за квалификацию педогогического мастерства учителям,прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования
8200
На доплату учителям организаций образования,реализующим учебные программы начального,основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов
145924
Отдел занятости и социальных программ района
47545,5
На оказание услуг специалистам жестового языка
637
На выплату государственной адресной социальной помощи
16726
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
9028,2
На размещение социального заказа в неправительственных организациях
3325
На создание социальных рабочих мест для трудоустройство инвалидов
137
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
3122
На развитие рынка труда
14570,3
Бюджетные кредиты
14430
Отдел экономики и финансов района
14430
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
14430
Приложение 3
к решению маслихата района
Биржан сал
от 22 октября 2018 года
№ С-28/2
Приложение 6
к решению Енбекшильдерского
районного маслихата
от 23 декабря 2017 года
№ С-18/2
Целевые трансферты из областного бюджета на 2018 год
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
515023,6
Целевые текущие трансферты
155023,6
в том числе:
Отдел образования района (города областного значения)
37224,6
На приобретение блочно-модульных котельных для объекта образования
19052
На приобретение школьных автобусов для объектов образования
14281
На оснащение Wi-Fi сетями районные и городские школы
2091,6
На внедрение Программы "Формирование здоровья и жизненных навыков и превенции суицида среди несовершеннолетних
1800
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
20950
По возмещению расходов по найму жилья для переселенцев и оралманов
542
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
11357
На развитие рынка труда
9051
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
49849
На возмещение стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направляемых на санитарный убой