Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2017 жылғы 23 желтоқсандағы № С-18/2 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 2018 жылғы 28 қарашадағы № С-31/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 желтоқсанда № 6893 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Біржан сал ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2017 жылғы 23 желтоқсандағы № С-18/2 "2018 - 2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6303 тіркелген, 2018 жылғы 13 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018 - 2020 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 396 011,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 074 455 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5 015 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 422 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2 310 119,4 мың теңге;
2) шығындар – 3 538 912,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 10 552 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 14 430 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 878 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 32 504 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – - 185 956,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 185 956,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 5, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
С.Ақышев
Аудандық мәслихат
хатшысы
С.Шәуенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақмола облысы
Біржан сал ауданының
әкімі
Е.Нұғыманов
"28" қараша 2018 жыл
Біржан сал ауданы
мәслихатының
2018 жылғы 28 қарашадағы
№ С-31/2 шешіміне
1 қосымша
Еңбекшілдер аудандық
мәслихатының
2017 жылғы 23 желтоқсандағы
№ С-18/2 шешіміне
1 қосымша
2018 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5

О внесении изменений в решение Енбекшильдерского районного маслихата от 23 декабря 2017 года № С-18/2 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 28 ноября 2018 года № С-31/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 5 декабря 2018 года № 6893
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Биржан сал РЕШИЛ:
1. Внести в решение Енбекшильдерского районного маслихата от 23 декабря 2017 года № С-18/2 "О районном бюджете на 2018 - 2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6303, опубликовано 13 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018 – 2020 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы - 3 396 011,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 074 455 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 5 015 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6 422 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 310 119,4 тысяч тенге;
2) затраты – 3 538 912,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 10 552 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 14 430 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 878 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 32 504 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 185 956,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 185 956,7 тысяч тенге.";
приложения 1, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
районного маслихата
С.Акишев
Секретарь районного
маслихата
С.Шауенов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким района Биржан сал
Акмолинской области
Е.Нугманов
"28" ноября 2018 года
Приложение 1
к решению маслихата района
Биржан сал от 28 ноября
2018 года № С-31/2
Приложение 1
к решению Енбекшильдерского
районного маслихата от 23 декабря
2017 года № С-18/2
Районный бюджет на 2018 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5

131516,5
Ағымдағы нысаналы трансферттер
117086,5
оның ішінде:
Ауданның білім бөлімі
71644
Оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
846
Тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
1274
Ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге
3600
Жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеуге
65924
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
45442,5
Ымдау тілі мамандарына қызмет көрсетуге
637
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне
15226
Жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттер енгізуге
9028,2
Үкіметтік емес ұйымдарға әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
3325
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын көбейтуге
3056
Еңбек нарығын дамытуға
14170,3
Бюджеттік кредиттер
14430
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
14430
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
14430
Біржан сал ауданы
мәслихатының
2018 жылғы 28 қарашадағы
№ С-31/2 шешіміне
3 қосымша
Еңбекшілдер аудандық
мәслихатының
2017 жылғы 23 желтоқсандағы
№ С-18/2 шешіміне
6 қосымша
2018 жылға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер
Атауы
Сома мың теңге
1
2
Барлығы
389006,9
Ағымдағы нысаналы трансферттер
149459,9
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
37224,6
Білім беру объектілері үшін блокты-модульдік қазандық сатып алуға
19052
Білім беру объектілеріне мектеп автобустарын сатып алуға
14281
Аудандық және қалалық мектептерді Wi-Fi желілерімен жарақтандыруға
2091,6
"Денсаулық пен тіршілік дағдырларын қалыптастыру,сонымен қатар кәмелетке толмаған жасөспірімдер арасында өзіне-өзі қол жұмсаудың алдын алу" бағдарламасына
1800
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
19205,5
Қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау бойынша шығындарды өтеуге
721,5
Қысқа мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға
11357
Еңбек нарығын дамытуға
7127
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
48983,9
Бруцеллезбен ауыратын санитарлық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын өтеуге

131516,5
Целевые текущие трансферты
117086,5
в том числе:
Отдел образования района
71644
На доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
846
На доплату учителям прошедшим стажировку по языковым курсам
1274
На доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования
3600
На доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов
65924
Отдел занятости и социальных программ района
45442,5
На оказание услуг специалистам жестового языка
637
На выплату государственной адресной социальной помощи
15226
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
9028,2
На размещение социального заказа в неправительственных организациях
3325
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
3056
На развитие рынка труда
14170,3
Бюджетные кредиты
14430
Отдел экономики и финансов района
14430
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
14430
Приложение 3
к решению маслихата района
Биржан сал от 28 ноября
2018 года № С-31/2
Приложение 6
к решению Енбекшильдерского
районного маслихата
от 23 декабря
2017 года № С-18/2
Целевые трансферты из областного бюджета на 2018 год
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
389006,9
Целевые текущие трансферты
149459,9
в том числе:
Отдел образования района (города областного значения)
37224,6
На приобретение блочно-модульных котельных для объекта образования
19052
На приобретение школьных автобусов для объектов образования
14281
На оснащение Wi-Fi сетями районные и городские школы
2091,6
На внедрение Программы "Формирование здоровья и жизненных навыков и превенции суицида среди несовершеннолетних"
1800
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
19205,5
По возмещению расходов по найму жилья для переселенцев и оралманов
721,5
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
11357
На развитие рынка труда
7127
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
48983,9
На возмещение стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направляемых на санитарный убой

1464
Эпизиоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
47519,9
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
44045,9
Степняк қаласында көше-жол жүйесінің ағымдағы жөндеуі
24045,9
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру мезгіліне дайындалуға
20000
Нысаналы даму трансферттері
239547
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
239547
Невский ауылында 80 орынды орта мектебінің құрылысы
239547

1464
На проведение противоэпизоотических мероприятий
47519,9
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
44045,9
На текущий ремонт улично-дорожной сети города Степняк
24045,9
На подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям
20000
Целевые трансферты на развитие
239547
в том числе:
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
239547
На строительство средней школы на 80 мест в селе Невское
239547