Есіл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 23/3 "Есіл ауданы бойынша 2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 сәуірдегі № 29/4 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 4 мамырда № 6604 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Есіл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Есіл аудандық мәслихатының "Есіл ауданы бойынша 2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 23/3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6262 тіркелген, 2018 жылғы 12 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Б.Мұхаметжанов
Аудандық мәслихат
хатшысы
С.Ағымбаева
"КЕЛІСІЛДІ"
Есіл ауданының
әкімі
Т.Ерсейітов
28 сәуір 2018 жыл

О признании утратившим силу решения Есильского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 23/3 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Есильскому району на 2018-2019 годы"
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 28 апреля 2018 года № 29/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 4 мая 2018 года № 6604
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Есильского районного маслихата "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Есильскому району на 2018-2019 годы" от 25 декабря 2017 года № 23/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6262, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 12 января 2018 года).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата
Б.Мухаметжанов
Секретарь районного
маслихата
С.Агымбаева
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Есильского района Т.Ерсеитов
28 апреля 2018 года