Салық салу объектіcінің Есіл ауданының елді мекендерінде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы
Ақмола облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 22 қарашадағы № а-11/331 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 28 қарашада № 6864 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 27 қарашадағы № а-11/342 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Есіл ауданы әкімдігінің 27.11.2020 № а-11/342 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 529-бабының 6-тармағына сәйкес, Есіл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Салық салу объектіcінің Есіл ауданының елді мекендерінде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері осы қаулының 1, 2 қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау сол мәселеге жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Т.Ерсейітов
КЕЛІСІЛГЕН
"Есіл ауданы бойынша
мемлекеттік кірістер
басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Коваленко Т.Н.
"22" қараша 2018 жыл
Есіл ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 22 қарашадағы
№ а-11/331 қаулысына
1 қосымша
Салық салу объектіcінің Есіл ауданының Есіл қаласында
орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Есіл ауданы әкімдігінің 26.10.2020 № а-10/323 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Есіл ауданының Есіл қаласында салық салу объектісінің орналасуы
Аймаққа бөлу коэффициенттері
1
Жастар шағын ауданы
Батыс шағын ауданы
Тың игерушілер көшесі
Қайым Мұхамедханов көшесі
Баубек Бұлқышев көшесі
Хамит Ерғалиев көшесі
Шоқан Уәлиханов көшесі
Кәукен Кенжетаев көшесі
Оңтүстік көшесі
Чапаев көшесі
Жібек жолы көшесі
Ақжол көшесі
Алматы көшесі
Есіл көшесі
Еңбекшілер көшесі
Ыбырай Алтынсарин көшесі
Бейбітшілік шағын ауданы
Промзона көшесі
Элеваторная көшесі
Бірлік көшесі
ГПТУ көшесі
Ақан сері көшесі
Өндіріс даңғылы
Мәншүк Мәметова көшесі
432-км көшесі
Ұлы дала көшесі
1,75
2
Амангелді Иманов көшесі
Ватутин көшесі
Тәуелсіздік көшесі
Төле би көшесі
Нүркен Әбдіров көшесі
Құрылысшылар көшесі
Абай Құнанбаев көшесі
Қажымұқан Мұңайтпасов көшесі
Әлия Молдағұлова көшесі
Александр Пушкин көшесі
Ғарышкерлер көшесі
Мұхтар Әуезов көшесі
Достық көшесі
Әйтеке би көшесі
Әлихан Бөкейханов көшесі
Жеңіс көшесі
Жамбыл Жабаев көшесі
Макаренко көшесі
Рысбек Мырзашев көшесі
Ишхан Сарибекян көшесі
Қазыбек би көшесі
Гагарин көшесі
Николай Самохвалов атындағы шағын ауданы
Дінмұхаммед Қонаев көшесі
Сайлау Серіков көшесі
Абылай хан көшесі
Солтүстік шағын ауданы
2,1
Есіл ауданы әкімдігінің

Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Есильского района
Постановление акимата Есильского района Акмолинской области от 22 ноября 2018 года № а-11/331. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 28 ноября 2018 года № 6864. Утратило силу постановлением акимата Есильского района Акмолинской области от 27 ноября 2020 года № а-11/342
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Есильского района Акмолинской области от 27.11.2020 № а-11/342 (вводится в действие с 01.01.2021).
В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", акимат Есильского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить коэффициенты зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Есильского района, согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района, курирующего данный вопрос.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Аким района Т.Ерсеитов
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Управление
государственных доходов
по Есильскому району"
Коваленко Т.Н.
"22" ноября 2018 год
Приложение 1
к постановлению акимата
Есильского района
от 22 ноября 2018 года
№ а -11/331
Коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в городе Есиль Есильского района
Сноска. Приложение 1 в редакции постановления акимата Есильского района Акмолинской области от 26.10.2020 № а-10/323 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Месторасположение объекта налогообложения в городе Есиль Есильского района
Коэффициенты зонирования
1
Микрорайон Жастар
Микрорайон Батыс
Улица Тын игерушилер
Улица Кайыма Мухамедханова
Улица Баубека Булкышева
Улица Хамита Ергалиева
Улица Шокана Уалиханова
Улица Каукена Кенжетаева
Улица Онтустик
Улица Чапаева
Улица Жибек жолы
Улица Акжол
Улица Алматы
Улица Есиль
Улица Енбекшилер
Улица Ыбырая Алтынсарина
Микрорайон Бейбитшилик
Улица Промзона
Улица Элеваторная
Улица Бирлик
Улица ГПТУ
Улица Акан сери
Проспект Ондирис
Улица Маншук Маметова
Улица 432-км
Улица Улы дала
1,75
2
Улица Амангельды Иманов
Улица Ватутина
Улица Тауелсиздик
Улица Толе би
Улица Нуркена Абдирова
Улица Курылысшылар
Улица Абая Кунанбаева
Улица Кажимукана Мунайтпасова
Улица Алии Молдагуловой
Улица Алексадра Пушкина
Улица Гарышкерлер
Улица Мухтара Ауезова
Улица Достык
Улица Айтеке би
Улица Алихана Бокейханова
Улица Женис
Улица Жамбыл Жабаева
Улица Макаренко
Улица Рысбека Мырзашева
Улица Ишхан Сарибекян
Улица Казыбек би
Улица Гагарина
микрорайон имени Николая Самохвалова
Улица Динмухаммеда Конаева
Улица Сайлау Серикова
Улица Абылай хан
Микрорайон Солтустик
2,1
Приложение 2
к постановлению акимата
Есильского района