Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Жарқайың ауданының шекараларындағы пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 ақпандағы № 6С-19/3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 15 наурызда № 6467 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2022 жылғы 11 ақпандағы № 7С-25/2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 11.02.2022 № 7С-25/2 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 509 бабының 5 тармағына сәйкес, Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Жарқайың ауданының шекараларындағы пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелері он есеге арттырылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы,
аудандық мәслихат
хатшысының міндетін
атқарушы
Ж.Мыңбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Жарқайың ауданының әкімі М.Балпан
26.02.2018
"Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Мемлекеттік кірістер комитеті
Ақмола облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер департаментінің
Жарқайың ауданы бойынша
Мемлекеттік кірістер басқармасы"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Г.Бекентаев
26.02.2018

О повышении базовых ставок земельного налога на земли сельскохозяйственного назначения, не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан в границах Жаркаинского района
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 26 февраля 2018 года № 6С-19/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 15 марта 2018 года № 6467. Утратило силу решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 11 февраля 2022 года № 7С-25/2
Сноска. Утратило силу решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 11.02.2022 № 7С-25/2 (вводится в действие с 01.01.2022).
В соответствии с пунктом 5 статьи 509 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить базовые ставки земельного налога на земли сельскохозяйственного назначения, не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан в границах Жаркаинского района в десять раз
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата,
исполняющий обязанности
секретаря районного
маслихата
Ж.Мынбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Жаркаинского района М.Балпан
26.02.2018
Руководитель Республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных
доходов по Жаркаинскому району
Департамента государственных
доходов по Акмолинской области
Комитета государственных
доходов Министерства финансов
Республики Казахстан"
Г.Бекентаев
26.02.2018