Жарқайың ауданының шалғайдағы елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемасы мен тәртібін бекіту туралы
Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 20 желтоқсандағы № А-12/398 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 21 желтоқсанда № 6959 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 15 ақпандағы № А-2/121 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімдігінің 15.02.2021 № А-2/121 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі Заңының 14-бабы 3-тармағының 3-1) тармақшасына сәйкес, Жарқайың ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жарқайың ауданының шалғайдағы елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемасы осы қаулының 1, 2 - қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Қоса берілген Жарқайың ауданының шалғайдағы елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың тәртібі осы қаулының 3 - қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Г.М.Нұрмағамбетоваға жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жарқайың ауданының
әкімі
М.Балпан
Жарқайың ауданы әкімдігінің
2018 жылғы "20" желтоқсандағы
№ А-12/398 қаулысына
1 - қосымша
Жарқайың ауданының шалғайдағы елді мекендерде тұратын балаларды Жарқайың ауданы білім бөлімінің "Уәлиханов орта мектебі" мемлекеттік мекемесі тасымалдаудың схемасы
Жарқайың ауданы әкімдігінің
2018 жылғы "20" желтоқсандағы
№ А-12/398 қаулысына
2 - қосымша
Жарқайың ауданының шалғайдағы елді мекендерде тұратын балаларды Жарқайың ауданы білім бөлімінің "Октябрьдің 50 жылдығы атындағы орта мектебі" мемлекеттік мекемесі тасымалдаудың схемасы
Жарқайың ауданы әкімдігінің
2018 жылғы "20" желтоқсандағы
№ А-12/398 қаулысына
3 - қосымша
Жарқайың ауданының шалғайдағы елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың тәртібі
1. Жарқайың ауданының шалғайдағы елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың тәртібі "Автомобиль көлігі туралы" 2003 жылғы 4 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабы 3-тармағының 3-1) тармақшасына сәйкес әзірленді.
2. Тасымалдаушы білім беру ұйымы болып табылады.

Об утверждении схемы и порядка перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Жаркаинского района
Постановление акимата Жаркаинского района Акмолинской области от 20 декабря 2018 года № А-12/398. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 21 декабря 2018 года № 6959. Утратило силу постановлением акимата Жаркаинского района Акмолинской области от 15 февраля 2021 года № А-2/121.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жаркаинского района Акмолинской области от 15.02.2021 № А-2/121 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 3-1) пункта 3 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте", акимат Жаркаинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить схемы перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Жаркаинского района, согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.
2. Утвердить прилагаемый порядок перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Жаркаинского района, согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Жаркаинского района Нурмагамбетову Г. М.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Жаркаинского
района
М.Балпан
Приложение 1
к постановлению акимата
Жаркаинского района
от "20" декабря 2018 года
№ А-12/398
Схема перевозки в государственное учреждение "Валихановская средняя школа" отдела образования Жаркаинского района детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Жаркаинского района
Приложение 2
к постановлению акимата
Жаркаинского района
от "20" декабря 2018 года
№ А-12/398
Схема перевозки в государственное учреждение "Средняя школа имени 50 лет Октября" отдела образования Жаркаинского района детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Жаркаинского района
Приложение 3
к постановлению акимата
Жаркаинского района
от "20" декабря 2018 года
№ А-12/398
Порядок перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Жаркаинского района
1. Порядок перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Жаркаинского района разработан в соответствии с подпунктом 3-1) пункта 3 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте".
2. Перевозчиком является организация образования.

3. Тасымалдаулар Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 26 наурыздағы № 349 бұйрығымен бекітілген Автомобиль көлігімен жолаушылар мен багажды тасымалдау қағидаларының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11550 болып тіркелген) талаптарына сәйкес жүзеге асырылады.

3. Перевозки осуществляются в соответствии с требованиями Правил перевозок пассажиров и багажа автомобильным транспортом, утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 26 марта 2015 года № 349 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11550).