Ақмола облысы Жақсы ауданы Ешім ауылдық округі Ешім ауылының көшелерін қайта атау туралы
Ақмола облысы Жақсы ауданы Ешім ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 23 шілдедегі № 1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 6 тамызда № 6757 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, халықтың пікірін ескере отырып, Ақмола облыстық ономастика комиссиясы отырысының 2018 жылғы 18 сәуірдегі қорытындысы негізінде, Ешім ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақмола облысы Жақсы ауданы Ешім ауылдық округі Ешім ауылының көшелері қайта аталсын:
Молодежная көшесі Бөгенбай би көшесіне;
Степная көшесі Тәуелсіздік көшесіне;
Набережная көшесі Абай көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ешім ауылдық
округінің әкімі
А.Ысқақов

О переименовании улиц села Ишимское Ишимского сельского округа Жаксынского района Акмолинской области
Решение акима Ишимского сельского округа Жаксынского района Акмолинской области от 23 июля 2018 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 6 августа 2018 года № 6757
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения, на основании заключения заседания Акмолинской областной ономастической комиссии от 18 апреля 2018 года, аким Ишимского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Ишимское Ишимского сельского округа Жаксынского района Акмолинской области:
улицу Молодежная на улицу Богенбай би;
улицу Степная на улицу Тауелсиздик;
улицу Набережная на улицу Абай.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким
Ишимского сельского округа
А.Искаков