Зеренді аудандық мәслихатының 2017 жылғы 6 ақпандағы № 10-83 "Зеренді ауданында әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2018 жылғы 11 қазандағы № 28-211 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 8 қарашада № 6827 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 13-95 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 26.12.2023 № 13-95 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 2-3 тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы № 504 қаулысымен бекітілген Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларына сәйкес, Зеренді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зеренді аудандық мәслихатының "Зеренді ауданында әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 6 ақпандағы № 10-83 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5756 тіркелген, 2017 жылғы 3 наурызда "Зерделі–Зеренді", "Зерен" аудандық газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
Зеренді ауданында әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларында:
2-тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1) уәкілетті ұйым – "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы – Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес мемлекеттік қызметтер көрсету, "бір терезе" қағидаты бойынша мемлекеттік қызметтер көрсетуге өтініштер қабылдау және көрсетілетін қызметті алушыға олардың нәтижелерін беру жөніндегі жұмысты ұйымдастыру, сондай-ақ электрондық нысанда мемлекеттік қызметтер көрсетуді қамтамасыз ету үшін Қазақстан Республикасы Үкіметінің шешімі бойынша құрылған заңды тұлға;";
7-тармақтың 6) тармақшасы алынып тасталсын;
8-тармақтың 6-абзацы алынып тасталсын;
9-тармақтың 6) тармақшасы алынып тасталсын;
9-тармақтың 9) тармақшасының 5-абзацы жаңа редакцияда баяндалсын:
"онкологиялық аурулары бар (онкология және онкогематология), стационар жағдайында арнайы емдеуден өтіп жатқан азаматтарға науқас тарихы үзіндісі негізінде жылдың ішінде 15 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде, бір жолғы;";

О внесении изменений и дополнения в решение Зерендинского районного маслихата от 6 февраля 2017 года № 10-83 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Зерендинском районе"
Решение Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 11 октября 2018 года № 28-211. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 8 ноября 2018 года № 6827. Утратило силу решением Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 26 декабря 2023 года № 13-95
Сноска. Утратило силу решением Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 26.12.2023 № 13-95 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2-3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Типовыми правилами оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504, Зерендинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зерендинского районного маслихата "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Зерендинском районе" от 6 февраля 2017 года № 10-83 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5756, опубликовано 3 марта 2017 года в районных газетах "Зерделі–Зеренді", "Зерен") следующие изменения и дополнение:
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Зерендинском районе:
подпункт 1) пункта 2 изложить в новой редакции:
"1) уполномоченная организация – Государственная корпорация "Правительство для граждан" – юридическое лицо, созданное по решению Правительства Республики Казахстан, для оказания государственных услуг в соответствии с законодательством Республики Казахстан, организации работы по приему заявлений на оказание государственных услуг и выдаче их результатов услугополучателю по принципу "одного окна", а также обеспечения оказания государственных услуг в электронной форме;";
подпункт 6) пункта 7 исключить;
абзац 6 пункта 8 исключить;
подпункт 6) пункта 9 исключить;
абзац 5 подпункта 9) пункта 9 изложить в новой редакции:
"гражданам с онкологическим заболеванием (онкология и онкогематология), проходящим специальное лечение в условиях стационара на основании выписки из истории болезни в течении года, в размере 15 месячных расчетных показателей, единовременно;";

9-тармақтың 9) тармақшасының 7-абзацы жаңа редакцияда баяндалсын:
"халықтың (отбасыларының) аз қамтылған, әлеуметтік жағынан әлсіз топтарының күндізгі оқу нысаны бойынша оқитын колледж студенттеріне, Зеренді ауданында жұмыс істеулерін ескере отырып, шығындарды жүз пайыз өтеумен, төлемдер "Зеренді ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі, жұмыс беруші мен студент арасындағы жұмысқа орналастыру туралы үш жақты шарт негізінде жүргізілсін. Жоғары оқу орнында оқуын жалғастырған жағдайда, үш жақты шарт, оқуды аяқтағаннан кейін беріледі. Үш жақты шартты оқуға жаңадан түскен студенттер ұсынады;";
10-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"10. Атаулы күндер мен мереке күндеріне әлеуметтік көмек алушылардан өтініштер талап етілмей уәкілетті ұйымның не өзге де ұйымдардың ұсынымы бойынша Зеренді ауданының әкімдігі бекіткен тізім бойынша көрсетіледі.";
12-тармақ келесі мазмұндағы 6) тармақшамен толықтырылсын:
"6) "Зеренді ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі, жұмыс беруші мен студент арасындағы үш жақты шарт.".
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Э.Халелова
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Қ.Ауғалиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Зеренді ауданының
әкімі
М.Мұстафин
2018 жылғы "11" қазан

абзац 7 подпункта 9) пункта 9 изложить в новой редакции:
"студентам колледжей, обучающимся по очной форме обучения из малообеспеченных, социально уязвимых слоев населения (семей) сто процентов возмещения затрат с учетом отработки в Зерендинском районе, выплаты производить на основании трехстороннего договора о трудоустройстве между государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ Зерендинского района" работодателем и студентом. В случае продолжения обучения в высшее учебное заведение, трехсторонний договор предоставляется после окончания учебы. Трехсторонний договор предоставляют студенты вновь поступившие на обучение;";
пункт 10 изложить в новой редакции:
"10. Социальная помощь к памятным датам и праздничным дням оказывается по списку, утвержденному акиматом Зерендинского района по представлению уполномоченной организации либо иных организаций без истребования заявлений от получателей.";
пункт 12 дополнить подпунктом 6) следующего содержания:
"6) трехсторонний договор между государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ Зерендинского района", работодателем и студентом.".
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии Э.Халелова
Секретарь районного
маслихата
К.Аугалиев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Зерендинского
района
М.Мустафин
"11" октября 2018 года