Ақмола облысы Зеренді ауданы Чаглинка ауылының көшелерін қайта атау туралы
Ақмола облысы Зеренді ауданы Чаглинка ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 4 қазандағы № 6 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 18 қазанда № 6804 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, халықтың пікірін ескере отырып және Ақмола облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 18 сәуірдегі қорытындысы негізінде, Чаглинка ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақмола облысы Зеренді ауданы Чаглинка ауылының көшелері қайта аталсын:
1) Октябрь көшесін Нұрлы көш көшесіне;
2) Строительная көшесін Жеңіс көшесіне;
3) Придорожная көшесін Бәйтерек көшесіне;
4) Центральный шағын ауданы Орталық шағын ауданына;
5) Школьный шағын ауданы Ынтымақ шағын ауданына;
6) 8 марта көшесін 8 наурыз көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Чаглинка ауылдық
округінің әкімі
Б.Дүйсенов

О переименовании улиц села Чаглинка Зерендинского района Акмолинской области
Решение акима Чаглинского сельского округа Зерендинского района Акмолинской области от 4 октября 2018 года № 6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 18 октября 2018 года № 6804
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения Акмолинской областной ономастической комиссии от 18 апреля 2018 года, аким Чаглинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Чаглинка Зерендинского района Акмолинской области:
1) улицу Октябрь на улицу Нурлы кош;
2) улицу Строительная на улицу Женис;
3) улицу Придорожная на улицу Байтерек;
4) микрорайон Центральный на микрорайон Орталык;
5) микрорайон Школьный на микрорайон Ынтымак;
6) улицу 8 марта на улицу 8 наурыз.
2. Контроль за исполнением данного настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Чаглинского
сельского округа
Б.Дюсенов