Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2018 жылғы 13 ақпандағы № 1/25 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 наурызда № 6450 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2022 жылғы 25 қаңтардағы № 2/17 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 25.01.2022 № 2/17 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 509-бабының 5-тармағына сәйкес, Қорғалжын аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелері он есеге арттырылсын.
2. Қорғалжын аудандық мәслихатының 2016 жылғы 11 тамыздағы № 3/5 "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Қорғалжын ауданының пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5534 болып тіркелген, 2016 жылғы 29 қыркүйегінде аудандық "Нұр-Қорғалжын" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қорғалжын аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Н.Баешев
Қорғалжын аудандық
мәслихат хатшысы
Ө.Балғабаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қорғалжын ауданының
әкімі
Қ.Рыскелдінов
13.02.2018
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Мемлекеттік кірістер
комитеті Ақмола облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер департаментінің
Қорғалжын ауданы бойынша Мемлекеттік
кірістер басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекеме басшысы
М.Алибекова
13.02.2018

О повышении базовых ставок земельного налога на земли сельскохозяйственного назначения, не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 13 февраля 2018 года № 1/25. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 5 марта 2018 года № 6450. Утратило силу решением Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 25 января 2022 года № 2/17
Сноска. Утратило силу решением Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 25.01.2022 № 2/17 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 509 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Коргалжынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить базовые ставки земельного налога на земли сельскохозяйственного назначения, не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан в десять раз.
2. Признать утратившим силу решение Коргалжынского районного маслихата "О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения Коргалжынского района" от 11 августа 2016 года № 3/5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5534, опубликовано 29 сентября 2016 года в районной газете "Нұр-Қорғалжын").
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Коргалжынского районного
маслихата
Н.Баешев
Секретарь Коргалжынского
районного маслихата
О.Балгабаев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким
Коргалжынского района
К.Рыскельдинов
13.02.2018
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных
доходов по Коргалжынскому району
Департамента государственных
доходов по Акмолинской области
Комитета государственных
доходов Министерства финансов
Республики Казахстан"
М.Алибекова
13.02.2018