Қорғалжын аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 1/23 "2018-2020 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Қорғалжын ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 қарашадағы № 2/34 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 29 қарашада № 6871 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106 - бабының 4 - тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 - бабының 1 - тармағының 1) - тармақшасына сәйкес, Қорғалжын аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қорғалжын аудандық мәслихатының "2018-2020 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Қорғалжын ауылдық округінің бюджеті туралы" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 1/23 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6349 тіркелген, 2018 жылғы 25 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Қорғалжын ауылдық округі бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 42 627,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 14 570,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 28 057,0 мың теңге;
2) шығындар – 42 627,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық маслихат
сессиясының төрайымы
Р.Смагулова
Аудандық мәслихат
хатшысы
Ө.Балғабаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қорғалжын ауылдық
округінің әкімі
Б.Сембаев

О внесении изменений в решение Коргалжынского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 1/23 "О бюджете Коргалжынского сельского округа Коргалжынского района на 2018-2020 годы"
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 21 ноября 2018 года № 2/34. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 29 ноября 2018 года № 6871
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Коргалжынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Коргалжынского районного маслихата "О бюджете Коргалжынского сельского округа Коргалжынского района на 2018-2020 годы" от 25 декабря 2017 года № 1/23 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6349, опубликовано 25 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Коргалжынского сельского округа Коргалжынского района на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих обьемах:
1) доходы – 42 627,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14 570,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 28 057,0 тысяч тенге;
2) затраты – 42 627,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
районного маслихата
Р.Смагулова
Секретарь
районного маслихата
О.Балгабаев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким
Коргалжынского сельского округа
Б.Сембаев